| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
30 - 68 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 10/10/21 17:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
44 - 48 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/10/21 13:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
56 - 32 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 10/10/21 19:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
78 - 27 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 10/10/21 20:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
70 - 23 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10/10/21 14:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
50 - 34 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 17/10/21 17:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
50 - 52 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/10/21 17:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
18 - 76 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 17/10/21 13:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
22 - 94 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 17/10/21 15:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
62 - 57 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/10/21 14:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
42 - 53 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 24/10/21 17:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
63 - 35 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 24/10/21 13:30 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
100 - 28 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 24/10/21 19:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
34 - 46 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 24/10/21 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
58 - 39 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24/10/21 14:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
38 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 31/10/21 13:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
37 - 77 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 31/10/21 15:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
47 - 66 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 31/10/21 14:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
38 - 34 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 31/10/21 20:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
63 - 56 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/01/22 20:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
59 - 31 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 07/11/21 17:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
58 - 60 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/11/21 13:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
52 - 43 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 07/11/21 19:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
64 - 46 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 07/11/21 14:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
61 - 31 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 09/11/21 17:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
62 - 38 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14/11/21 14:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
49 - 44 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 14/11/21 20:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
53 - 31 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 13/11/21 19:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
35 - 90 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/11/21 15:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
33 - 66 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/11/21 13:30 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
28 - 70 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 21/11/21 17:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
40 - 64 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/11/21 13:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
60 - 15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21/11/21 14:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
41 - 36 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 21/11/21 17:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
66 - 33 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/11/21 17:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
66 - 16 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 28/11/21 19:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
40 - 64 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 28/11/21 13:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
67 - 45 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 28/11/21 20:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
57 - 45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 28/11/21 14:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
27 - 58 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 28/11/21 15:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
41 - 52 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 05/12/21 17:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
64 - 8 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/12/21 14:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
28 - 74 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 05/12/21 20:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
65 - 67 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 05/12/21 20:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
37 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/12/21 13:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
61 - 39 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/12/21 14:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
46 - 53 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 12/12/21 17:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
44 - 61 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 12/12/21 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
38 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/12/21 13:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
21 - 82 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/12/21 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
46 - 61 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 12/03/22 19:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
42 - 59 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 19/12/21 13:30 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
110 - 25 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 19/12/21 19:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
68 - 17 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 19/12/21 20:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
45 - 42 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/12/21 14:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
57 - 44 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/01/22 17:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
31 - 44 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/01/22 13:30 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
29 - 90 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/01/22 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
32 - 31 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23/01/22 14:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
38 - 79 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 23/01/22 17:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
53 - 45 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 30/01/22 17:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
60 - 25 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/01/22 13:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
53 - 41 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 30/01/22 19:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
50 - 31 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/01/22 14:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
61 - 67 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15/03/22 21:30 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
36 - 38 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/02/22 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
42 - 29 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 06/02/22 14:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
34 - 46 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 06/02/22 20:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
46 - 50 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/02/22 17:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
31 - 51 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/02/22 13:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
37 - 64 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 13/02/22 17:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
41 - 55 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/02/22 13:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
48 - 76 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/02/22 14:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
62 - 39 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/02/22 17:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
77 - 48 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 13/02/22 17:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
70 - 39 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 20/02/22 20:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
64 - 32 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 20/02/22 19:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
40 - 72 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/02/22 13:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
53 - 45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/02/22 14:00 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
28 - 74 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/02/22 15:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
49 - 57 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 27/02/22 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
57 - 43 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/02/22 14:00 |
ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ |
57 - 46 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 27/02/22 17:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
60 - 62 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 27/02/22 17:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
73 - 44 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/02/22 13:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ο. ΜΑΛΑΚ |
37 - 43 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/03/22 13:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/03/22 15:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
65 - 54 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 06/03/22 14:15 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.Κ.Ο. ΓΑΛΑΖ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
34 - 56 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/03/22 20:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
53 - 37 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 06/03/22 14:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/21 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 30-68 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
10/10/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 44-48 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
10/10/21 | 19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 56-32 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
10/10/21 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 78-27 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
10/10/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 70-23 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/21 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 50-34 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
17/10/21 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 50-52 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | |
17/10/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 18-76 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
17/10/21 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 22-94 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
17/10/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 62-57 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/10/21 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 42-53 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
24/10/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 63-35 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
24/10/21 | 19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 100-28 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
24/10/21 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 34-46 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
24/10/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 58-39 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/10/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 38-57 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
31/10/21 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 37-77 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
31/10/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 47-66 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
31/10/21 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 38-34 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
25/01/22 | 20:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 63-56 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/11/21 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 59-31 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
07/11/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 58-60 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
07/11/21 | 19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 52-43 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | |
07/11/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 64-46 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | |
09/11/21 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 61-31 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 62-38 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
14/11/21 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 49-44 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
13/11/21 | 19:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 53-31 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | |
14/11/21 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 35-90 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
14/11/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 33-66 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/21 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 28-70 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
21/11/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 40-64 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
21/11/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 60-15 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | |
21/11/21 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 41-36 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
21/11/21 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 66-33 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/21 | 19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 66-16 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
28/11/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 40-64 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
28/11/21 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 67-45 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
28/11/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 57-45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
28/11/21 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 27-58 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/12/21 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 41-52 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
05/12/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 64-8 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
05/12/21 | 20:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 28-74 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
05/12/21 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 65-67 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
05/12/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 37-70 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/12/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 61-39 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
12/12/21 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 46-53 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
12/12/21 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 44-61 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
12/12/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 38-70 | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
12/12/21 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 21-82 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/22 | 19:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 46-61 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
19/12/21 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 42-59 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
19/12/21 | 19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 110-25 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
19/12/21 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 68-17 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
19/12/21 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 45-42 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/22 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 57-44 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | |
23/01/22 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 31-44 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
23/01/22 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 29-90 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | |
23/01/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 32-31 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
23/01/22 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 38-79 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/22 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 53-45 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
30/01/22 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 60-25 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
30/01/22 | 19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 53-41 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | |
30/01/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 50-31 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
15/03/22 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 61-67 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/22 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 36-38 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
06/02/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 42-29 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | |
06/02/22 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 34-46 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | |
06/02/22 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 46-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | |
06/02/22 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 31-51 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/02/22 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 37-64 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
13/02/22 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 41-55 | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ | |
13/02/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 48-76 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
13/02/22 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 62-39 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | |
13/02/22 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 77-48 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/02/22 | 20:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 70-39 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | |
20/02/22 | 19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 64-32 | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ | |
20/02/22 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 40-72 | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
20/02/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 53-45 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
20/02/22 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 28-74 | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/02/22 | 17:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 49-57 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
27/02/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 57-43 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
27/02/22 | 17:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 57-46 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
27/02/22 | 17:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 60-62 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
27/02/22 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 73-44 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/03/22 | 13:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 37-43 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
06/03/22 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-20 | ||
06/03/22 | 14:15 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΗΡΑΚΛΗ Θ. | 65-54 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
06/03/22 | 20:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 34-56 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
06/03/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 53-37 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ |