| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
54 - 57 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/10/21 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
69 - 39 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 08/10/21 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
44 - 76 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 08/10/21 20:45 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
75 - 84 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/10/21 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
41 - 60 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/10/21 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
39 - 52 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/10/21 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/10/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
37 - 47 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/10/21 21:45 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
50 - 44 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 15/10/21 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
77 - 51 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 15/10/21 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
76 - 60 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/10/21 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
69 - 55 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 15/10/21 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 15/10/21 00:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
58 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/10/21 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
52 - 59 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22/10/21 21:45 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
66 - 75 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/10/21 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
41 - 77 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 22/10/21 20:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
68 - 73 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/10/21 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/10/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
72 - 73 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/10/21 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
65 - 42 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/10/21 21:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
63 - 49 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 29/10/21 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
69 - 43 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/10/21 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
71 - 63 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 29/10/21 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 29/10/21 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
62 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/10/21 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
46 - 56 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 29/10/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
60 - 40 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 29/10/21 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
57 - 67 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 05/11/21 21:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
35 - 70 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 05/11/21 21:45 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
0 - 0 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 05/11/21 20:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
62 - 51 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/11/21 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
62 - 48 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/11/21 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
65 - 73 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/11/21 21:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
69 - 65 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 05/11/21 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
52 - 44 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 12/11/21 21:45 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 12/11/21 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
83 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/11/21 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
77 - 66 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/11/21 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
41 - 58 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/11/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
66 - 54 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/11/21 21:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
54 - 76 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12/11/21 21:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/11/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
63 - 72 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/11/21 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
43 - 46 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 19/11/21 20:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
66 - 58 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/11/21 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
62 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/11/21 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
52 - 70 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 19/11/21 21:45 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
62 - 73 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 19/11/21 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
70 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/11/21 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
47 - 58 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 26/11/21 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
60 - 55 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/11/21 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
55 - 59 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/11/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 26/11/21 00:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
69 - 66 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 29/11/21 21:45 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
70 - 52 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/11/21 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
67 - 64 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 03/12/21 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
61 - 30 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 03/12/21 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
80 - 71 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 03/12/21 20:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
43 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/12/21 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
49 - 63 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 03/12/21 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 03/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
74 - 82 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 03/12/21 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
44 - 68 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/12/21 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
58 - 52 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/12/21 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
51 - 60 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 10/12/21 20:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
72 - 48 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 10/12/21 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
55 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/12/21 21:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 10/12/21 00:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
47 - 60 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 10/12/21 21:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
65 - 60 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/12/21 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
51 - 57 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 17/12/21 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
55 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/12/21 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
57 - 47 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 17/12/21 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
75 - 60 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 17/12/21 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
63 - 79 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/12/21 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/12/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
70 - 71 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 21/01/22 20:45 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
50 - 68 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 21/01/22 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
84 - 53 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/01/22 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
48 - 54 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/01/22 21:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
68 - 83 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 21/01/22 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
60 - 67 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/01/22 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 21/01/22 00:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
74 - 65 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28/01/22 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/01/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
43 - 50 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 28/01/22 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
74 - 53 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 28/01/22 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
62 - 46 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 02/03/22 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
60 - 55 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/01/22 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
59 - 60 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 28/01/22 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
63 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/02/22 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
80 - 74 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 04/02/22 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
82 - 43 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 04/02/22 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
72 - 59 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 04/02/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
64 - 34 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/02/22 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
66 - 72 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 04/02/22 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 04/02/22 00:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
55 - 41 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/02/22 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
54 - 66 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11/02/22 21:45 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
66 - 44 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 11/02/22 20:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
73 - 96 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/02/22 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
55 - 52 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/02/22 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
58 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/03/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
75 - 53 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 18/02/22 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
68 - 69 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18/02/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
81 - 58 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/02/22 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
69 - 58 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 18/02/22 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 18/02/22 00:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
68 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/02/22 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
59 - 91 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 18/02/22 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
61 - 73 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 25/02/22 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
45 - 77 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 25/02/22 21:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
44 - 53 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 25/02/22 20:45 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 25/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
63 - 65 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 25/02/22 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
63 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/02/22 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
53 - 76 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 25/02/22 21:45 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
84 - 51 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/03/22 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
64 - 45 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11/03/22 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 11/03/22 00:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
70 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/03/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
53 - 51 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/03/22 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
52 - 44 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 11/03/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
62 - 64 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 03/04/22 20:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
50 - 65 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/03/22 21:45 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 18/03/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
62 - 69 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 18/03/22 20:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
72 - 69 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/03/22 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
59 - 39 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/03/22 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
55 - 75 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 18/03/22 21:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
85 - 66 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 18/03/22 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 01/04/22 00:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
85 - 67 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/04/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
79 - 72 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 01/04/22 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
66 - 61 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 01/04/22 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
44 - 65 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 01/04/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
65 - 45 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 01/04/22 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
77 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/04/22 21:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
65 - 53 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/04/22 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
58 - 64 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 08/04/22 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
52 - 67 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 08/04/22 20:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
83 - 67 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/04/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/04/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
62 - 50 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 08/04/22 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
50 - 101 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 08/04/22 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
58 - 63 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 15/04/22 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
61 - 56 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15/04/22 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
62 - 75 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/04/22 21:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
66 - 45 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/04/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
75 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/04/22 21:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 15/04/22 00:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
81 - 54 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 15/04/22 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
46 - 59 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29/04/22 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
86 - 87 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 29/04/22 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
62 - 33 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/04/22 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
66 - 86 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 29/04/22 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
56 - 44 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 29/04/22 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 29/04/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
90 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/04/22 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
66 - 50 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/05/22 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
56 - 70 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 06/05/22 20:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
54 - 62 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 06/05/22 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
78 - 59 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/05/22 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
58 - 91 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 06/05/22 21:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
68 - 75 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/05/22 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 06/05/22 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
56 - 71 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/05/22 21:45 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
65 - 48 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/05/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
64 - 70 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 13/05/22 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
69 - 51 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 13/05/22 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
42 - 59 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13/05/22 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
74 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/05/22 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 13/05/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΕΡΑΥ |
88 - 80 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 20/05/22 21:45 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 20/05/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞ |
67 - 59 |
ΑΔΕΝΔΡΟΥ 20/05/22 20:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΝΑΓΕ |
64 - 73 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/05/22 21:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
63 - 43 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20/05/22 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
53 - 60 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 20/05/22 21:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
71 - 65 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/05/22 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 54-57 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
08/10/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 69-39 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
08/10/21 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 44-76 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
08/10/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 75-84 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
08/10/21 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 41-60 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
08/10/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 39-52 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
08/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/10/21 | 21:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 37-47 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
15/10/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 50-44 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
15/10/21 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 77-51 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
15/10/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 76-60 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
15/10/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 69-55 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
15/10/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-0 | ||
15/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 58-57 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 52-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
22/10/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 66-75 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
22/10/21 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 41-77 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
22/10/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 68-73 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
22/10/21 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/10/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 72-73 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
22/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 65-42 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/10/21 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 63-49 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
29/10/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 69-43 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
29/10/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 71-63 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
29/10/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
29/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 62-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
29/10/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 46-56 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
29/10/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 60-40 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/11/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 57-67 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
05/11/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 35-70 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
05/11/21 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/11/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 62-51 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
05/11/21 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 62-48 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
05/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 65-73 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
05/11/21 | 21:45 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 69-65 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 52-44 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
12/11/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 0-0 | ||
12/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 83-63 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
12/11/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 77-66 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
12/11/21 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 41-58 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
12/11/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 66-54 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
12/11/21 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 54-76 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/11/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 63-72 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
19/11/21 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 43-46 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
19/11/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 66-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
19/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 62-56 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
19/11/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 52-70 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
19/11/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 62-73 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 70-55 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
26/11/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 47-58 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
26/11/21 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 60-55 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
26/11/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 55-59 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
26/11/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
29/11/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 69-66 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
26/11/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 70-52 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 67-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
03/12/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 61-30 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
03/12/21 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 80-71 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
03/12/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 43-53 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
03/12/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 49-63 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
03/12/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
03/12/21 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 74-82 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/21 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 44-68 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
10/12/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 58-52 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
10/12/21 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 51-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
10/12/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 72-48 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
10/12/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 55-74 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
10/12/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
10/12/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 47-60 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 65-60 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
17/12/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 51-57 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
17/12/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 55-53 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
17/12/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 57-47 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
17/12/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 75-60 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
17/12/21 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 63-79 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
17/12/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/22 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 70-71 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/01/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 50-68 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
21/01/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 84-53 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
21/01/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 48-54 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
21/01/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 68-83 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
21/01/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 60-67 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
21/01/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/01/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 74-65 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
28/01/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/01/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 43-50 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
28/01/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 74-53 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
02/03/22 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 62-46 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
28/01/22 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 60-55 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
28/01/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 59-60 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 63-50 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
04/02/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 80-74 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
04/02/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 82-43 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
04/02/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 72-59 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
04/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 64-34 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
04/02/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 66-72 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
04/02/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/02/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 55-41 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
11/02/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 54-66 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
11/02/22 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 66-44 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
11/02/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 73-96 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
11/02/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 55-52 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
11/02/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/03/22 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 58-57 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/02/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 75-53 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
18/02/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 68-69 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
18/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 81-58 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
18/02/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 69-58 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
18/02/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 0-0 | ||
18/02/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 68-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
18/02/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 59-91 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/02/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 61-73 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
25/02/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 45-77 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
25/02/22 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 44-53 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
25/02/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
25/02/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 63-65 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
25/02/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 63-55 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
25/02/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 53-76 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/03/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 84-51 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
11/03/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 64-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
11/03/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 0-0 | ||
11/03/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 70-57 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
11/03/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 53-51 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
11/03/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 52-44 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
03/04/22 | 20:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 62-64 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 50-65 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
18/03/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/03/22 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 62-69 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
18/03/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 72-69 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
18/03/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 59-39 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
18/03/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 55-75 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
18/03/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 85-66 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
01/04/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 85-67 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
01/04/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 79-72 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
01/04/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 66-61 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
01/04/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 44-65 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
01/04/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 65-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
01/04/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 77-62 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/04/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 65-53 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
08/04/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 58-64 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
08/04/22 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 52-67 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
08/04/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 83-67 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
08/04/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
08/04/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 62-50 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
08/04/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 50-101 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/04/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 58-63 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | |
15/04/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 61-56 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/04/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 62-75 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
15/04/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 66-45 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
15/04/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 75-64 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
15/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
15/04/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 81-54 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 46-59 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
29/04/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 86-87 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
29/04/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 62-33 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
29/04/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 66-86 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
29/04/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 56-44 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
29/04/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/04/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 90-62 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/05/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 66-50 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
06/05/22 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 56-70 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
06/05/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 54-62 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
06/05/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 78-59 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
06/05/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 58-91 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
06/05/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 68-75 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
06/05/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/05/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ | 56-71 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
13/05/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. | 65-48 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
13/05/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 64-70 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
13/05/22 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 69-51 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
13/05/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 42-59 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
13/05/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 74-65 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
13/05/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/05/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Μ.Α.Π.Ο. -ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 88-80 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/05/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 0-0 | ||
20/05/22 | 20:45 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Σ. ΑΔ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 67-59 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
20/05/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 64-73 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
20/05/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 63-43 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
20/05/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 53-60 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
20/05/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 71-65 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |