| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
99 - 12 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 09/10/21 12:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
55 - 37 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 09/10/21 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
17 - 91 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 09/10/21 18:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
10 - 75 |
Χ.Α.Ν.Θ. 09/10/21 00:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
20 - 70 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/10/21 19:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
83 - 17 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16/10/21 18:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
17 - 57 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/10/21 17:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
21 - 25 |
Χ.Α.Ν.Θ. 16/10/21 11:15 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
36 - 77 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 23/10/21 12:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
38 - 35 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 23/10/21 15:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
109 - 68 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/10/21 18:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
18 - 50 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/10/21 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
29 - 62 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/10/21 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
17 - 49 |
Χ.Α.Ν.Θ. 30/10/21 18:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
87 - 46 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 30/10/21 18:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
88 - 13 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 30/10/21 18:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
105 - 19 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 06/11/21 12:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
25 - 35 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/11/21 15:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
12 - 80 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/11/21 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
39 - 56 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/11/21 19:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
34 - 61 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13/11/21 18:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
40 - 17 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/11/21 15:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
19 - 74 |
Χ.Α.Ν.Θ. 13/11/21 10:20 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
11 - 89 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/11/21 17:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
65 - 23 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 20/11/21 12:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
26 - 38 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/11/21 18:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
28 - 55 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/11/21 19:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
94 - 38 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 20/11/21 18:45 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
20 - 71 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/11/21 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
31 - 36 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/11/21 18:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
76 - 25 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 27/11/21 18:45 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
50 - 11 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 27/11/21 17:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
57 - 28 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 04/12/21 12:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
13 - 87 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 04/12/21 15:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
47 - 33 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 04/12/21 18:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
28 - 27 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/12/21 18:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
93 - 19 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 12/02/22 17:15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
34 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/12/21 17:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
50 - 80 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11/12/21 18:50 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
63 - 20 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/12/21 19:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
71 - 34 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 18/12/21 12:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
56 - 15 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/12/21 15:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
37 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/12/21 18:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 20 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/12/21 19:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
0 - 20 |
Χ.Α.Ν.Θ. 22/01/22 20:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
53 - 27 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 12/02/22 18:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
79 - 40 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 19/02/22 18:45 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
33 - 32 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/01/22 17:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
53 - 35 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 29/01/22 12:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
19 - 52 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/01/22 18:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
71 - 13 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/01/22 19:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
91 - 15 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 29/01/22 18:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
34 - 52 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 05/02/22 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
50 - 23 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/02/22 17:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
75 - 25 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14/02/22 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
24 - 97 |
Χ.Α.Ν.Θ. 05/02/22 00:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 99-12 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
09/10/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 55-37 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
09/10/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 17-91 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
09/10/21 | 00:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 10-75 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 20-70 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
16/10/21 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 83-17 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙ |
16/10/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 17-57 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
16/10/21 | 11:15 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 21-25 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 36-77 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
23/10/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 38-35 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
23/10/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 109-68 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
23/10/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 18-50 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 29-62 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
30/10/21 | 18:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 17-49 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
30/10/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 87-46 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
30/10/21 | 18:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 88-13 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/21 | 12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-Χ.Α.Ν.Θ | 105-19 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
06/11/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 25-35 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
06/11/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 12-80 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
06/11/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 39-56 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 34-61 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
13/11/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 40-17 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
13/11/21 | 10:20 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 19-74 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
13/11/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 11-89 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/21 | 12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 65-23 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
20/11/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 26-38 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
20/11/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 28-55 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
20/11/21 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -Χ.Α.Ν.Θ | 94-38 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 20-71 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
27/11/21 | 18:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 31-36 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
27/11/21 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 76-25 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
27/11/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-Χ.Α.Ν.Θ | 50-11 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/21 | 12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 57-28 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
04/12/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 13-87 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
04/12/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 47-33 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
04/12/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-Χ.Α.Ν.Θ | 28-27 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/22 | 17:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 93-19 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
11/12/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 34-46 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
11/12/21 | 18:50 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | Χ.Α.Ν.Θ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 50-80 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
11/12/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 63-20 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 71-34 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
18/12/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 56-15 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
18/12/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 37-57 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
18/12/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-20 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/22 | 20:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-20 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | |
12/02/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 53-27 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
19/02/22 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 79-40 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
22/01/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 33-32 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/22 | 12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 53-35 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
29/01/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 19-52 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
29/01/22 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-Χ.Α.Ν.Θ | 71-13 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | |
29/01/22 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 91-15 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 34-52 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
05/02/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 50-23 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | |
14/02/22 | 19:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 75-25 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
05/02/22 | 00:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 24-97 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |