| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
55 - 29 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 12/10/21 21:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/10/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
56 - 72 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 12/10/21 21:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/10/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
51 - 56 |
Α.Α.Μ.Θ. 12/10/21 21:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
34 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/10/21 19:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/10/21 21:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
67 - 44 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/10/21 16:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/10/21 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
80 - 37 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 19/10/21 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
61 - 59 |
Π.Α.Ο.Κ. 19/10/21 21:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
40 - 54 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/10/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
35 - 48 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/11/21 21:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 02/11/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
33 - 93 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 02/11/21 21:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
28 - 76 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/11/21 20:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
102 - 20 |
Α.Α.Μ.Θ. 02/11/21 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/11/21 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
96 - 46 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 09/11/21 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
92 - 35 |
Π.Α.Ο.Κ. 09/11/21 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
41 - 32 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 09/11/21 19:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
84 - 27 |
Α.Α.Μ.Θ. 09/11/21 21:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
----------- 09/11/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
23 - 86 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/11/21 21:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 20 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 16/11/21 21:45 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
54 - 42 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 16/11/21 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
31 - 109 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/11/21 20:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
21 - 71 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/11/21 21:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 16/11/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
95 - 45 |
Π.Α.Ο.Κ. 23/11/21 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
58 - 36 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 23/11/21 18:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
79 - 11 |
Α.Α.Μ.Θ. 23/11/21 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
73 - 29 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 23/11/21 20:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 23/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/11/21 21:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
42 - 45 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/11/21 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
52 - 104 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 30/11/21 21:45 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
54 - 36 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/12/21 19:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 03/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 30/11/21 21:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
31 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/11/21 21:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
121 - 32 |
Α.Α.Μ.Θ. 07/12/21 21:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
60 - 35 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 07/12/21 20:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
52 - 43 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 07/12/21 21:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 07/12/21 19:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
80 - 43 |
Π.Α.Ο.Κ. 07/12/21 21:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 07/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
55 - 44 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 14/12/21 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
43 - 56 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 14/12/21 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
25 - 65 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/12/21 21:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 14/12/21 21:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
58 - 47 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/12/21 19:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/12/21 21:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
62 - 60 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 21/12/21 21:45 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
37 - 38 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 21/12/21 21:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/12/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
84 - 35 |
Α.Α.Μ.Θ. 21/12/21 21:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 21/12/21 19:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
51 - 63 |
Π.Α.Ο.Κ. 21/12/21 21:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
57 - 37 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 25/01/22 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
48 - 82 |
ΘΕΡΜΗΣ 25/01/22 21:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/01/22 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
74 - 41 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 25/01/22 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/01/22 21:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
65 - 17 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 25/01/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
35 - 54 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/04/22 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/02/22 21:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
61 - 36 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 01/02/22 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/02/22 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
59 - 53 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 03/02/22 21:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
99 - 23 |
Π.Α.Ο.Κ. 01/02/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 08/02/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
43 - 51 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/02/22 21:45 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 08/02/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
39 - 83 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/02/22 20:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
72 - 47 |
Α.Α.Μ.Θ. 08/02/22 21:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 08/02/22 19:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
49 - 43 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/03/22 11:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/02/22 00:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
86 - 30 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 10/02/22 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
87 - 21 |
Π.Α.Ο.Κ. 10/02/22 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
24 - 90 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 10/02/22 00:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/02/22 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15/02/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
28 - 91 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 15/02/22 21:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
38 - 76 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15/02/22 21:45 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
49 - 51 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/02/22 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
34 - 95 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/02/22 21:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/02/22 21:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
89 - 32 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17/02/22 21:45 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
61 - 18 |
Π.Α.Ο.Κ. 17/02/22 00:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
34 - 46 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 20/03/22 14:50 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
103 - 24 |
Α.Α.Μ.Θ. 17/02/22 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
54 - 51 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/03/22 18:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
35 - 65 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 29/03/22 21:45 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
44 - 62 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/02/22 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
44 - 93 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 22/02/22 21:45 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
34 - 57 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/02/22 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/02/22 21:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
----------- 22/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
60 - 48 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 01/03/22 19:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
132 - 37 |
Α.Α.Μ.Θ. 01/03/22 21:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
45 - 42 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/03/22 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/03/22 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 01/03/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
81 - 33 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 01/03/22 21:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
37 - 112 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 08/03/22 21:45 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
27 - 54 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/03/22 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
45 - 55 |
ΘΕΡΜΗΣ 08/03/22 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/03/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
53 - 69 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/03/22 10:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/03/22 21:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
35 - 44 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/03/22 00:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
79 - 33 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 10/03/22 21:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
83 - 22 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 10/03/22 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 10/03/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
46 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/03/22 18:20 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 10/03/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
63 - 70 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15/03/22 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
33 - 38 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/03/22 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/03/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ |
63 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/03/22 21:45 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/03/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
65 - 45 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 15/03/22 21:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
42 - 69 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/03/22 21:45 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
72 - 49 |
Π.Α.Ο.Κ. 22/03/22 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 22/03/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
41 - 53 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/03/22 20:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ. ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 22/03/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
27 - 84 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 22/03/22 19:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/21 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 55-29 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
12/10/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
12/10/21 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 56-72 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
12/10/21 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
12/10/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 51-56 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
12/10/21 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 34-64 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 0-0 | ||
30/10/21 | 16:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 67-44 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
19/10/21 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
19/10/21 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 80-37 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
19/10/21 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 61-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
19/10/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 40-54 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/11/21 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 35-48 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
02/11/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
02/11/21 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 33-93 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | |
02/11/21 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 28-76 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
02/11/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 102-20 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
02/11/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/21 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 0-0 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
09/11/21 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 96-46 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
09/11/21 | 20:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 92-35 | ||
09/11/21 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 41-32 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
09/11/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 84-27 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
09/11/21 | 00:00 | ----------- | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/11/21 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 23-86 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
16/11/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-20 | ||
16/11/21 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 54-42 | ||
16/11/21 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 31-109 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
19/11/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 21-71 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
16/11/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/21 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 95-45 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
23/11/21 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 58-36 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
23/11/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 79-11 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
23/11/21 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 73-29 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
23/11/21 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/11/21 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 0-0 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/11/21 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 42-45 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
30/11/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 52-104 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
05/12/21 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 54-36 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
03/12/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
30/11/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | ||
30/11/21 | 21:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 31-65 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 121-32 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
07/12/21 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 60-35 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
07/12/21 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 52-43 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
07/12/21 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
07/12/21 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 80-43 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
07/12/21 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/21 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 55-44 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
14/12/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 43-56 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
15/12/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 25-65 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
14/12/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
13/12/21 | 19:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 58-47 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
14/12/21 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/21 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 62-60 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
21/12/21 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 37-38 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
21/12/21 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/12/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 84-35 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
21/12/21 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
21/12/21 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 51-63 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/01/22 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 57-37 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
25/01/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 48-82 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
25/01/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
25/01/22 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 74-41 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
25/01/22 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
25/01/22 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 65-17 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 35-54 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
01/02/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 0-0 | ||
01/02/22 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 61-36 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
01/02/22 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
03/02/22 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΡΗΣ Α.Σ. | 59-53 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
01/02/22 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 99-23 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/22 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
08/02/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 43-51 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
08/02/22 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
08/02/22 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 39-83 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
08/02/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 72-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
08/02/22 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 20-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/22 | 11:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 49-43 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
10/02/22 | 00:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 0-0 | ||
10/02/22 | 00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 86-30 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/02/22 | 00:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 87-21 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10/02/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 24-90 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
10/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/22 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
15/02/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 28-91 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
15/02/22 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 38-76 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
15/02/22 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 49-51 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | |
15/02/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 34-95 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
15/02/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/22 | 21:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 89-32 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
17/02/22 | 00:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 61-18 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
20/03/22 | 14:50 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 34-46 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
17/02/22 | 00:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 103-24 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
05/03/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 54-51 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
17/02/22 | 00:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/22 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 35-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
22/02/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 44-62 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
22/02/22 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 44-93 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
22/02/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 34-57 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
22/02/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
22/02/22 | 00:00 | ----------- | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/03/22 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 60-48 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
01/03/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 132-37 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
01/03/22 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 45-42 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
01/03/22 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
01/03/22 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
01/03/22 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 81-33 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/03/22 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΡΗΣ Α.Σ. | 37-112 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
12/03/22 | 15:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 27-54 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
08/03/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 45-55 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
08/03/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 0-0 | ||
26/03/22 | 10:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 53-69 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
08/03/22 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/03/22 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 35-44 | ||
10/03/22 | 21:00 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 79-33 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
10/03/22 | 00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 83-22 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
10/03/22 | 00:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
12/03/22 | 18:20 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 46-50 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
10/03/22 | 00:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/03/22 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 63-70 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
15/03/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 33-38 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
15/03/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
15/03/22 | 21:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 63-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/03/22 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΡΕΠΟ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 0-0 | ||
15/03/22 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 65-45 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/03/22 | 21:45 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 42-69 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
22/03/22 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 72-49 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
22/03/22 | 21:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/03/22 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | 41-53 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
22/03/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
22/03/22 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 27-84 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |