| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
22 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/10/21 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
34 - 82 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 09/10/21 16:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
48 - 87 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 09/10/21 18:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
48 - 68 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 09/10/21 21:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
34 - 70 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 29/12/21 21:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
90 - 30 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/10/21 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
56 - 32 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 16/10/21 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
72 - 40 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/10/21 16:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
100 - 47 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/10/21 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
38 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/11/21 21:15 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
50 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/10/21 21:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
46 - 60 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 23/10/21 16:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
27 - 105 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/10/21 18:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
88 - 48 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 23/10/21 19:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
48 - 72 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/10/21 19:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
70 - 28 |
ΘΕΡΜΗΣ 30/10/21 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
105 - 25 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/10/21 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
52 - 23 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 30/10/21 14:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
73 - 48 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 30/10/21 19:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
36 - 85 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 30/10/21 15:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
20 - 103 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/11/21 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
52 - 55 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 06/11/21 16:15 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
33 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/11/21 18:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
49 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/11/21 19:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
40 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/11/21 19:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
44 - 31 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 13/11/21 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
72 - 54 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 13/11/21 19:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
35 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/11/21 18:15 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
65 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/11/21 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
55 - 36 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/11/21 16:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
30 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/11/21 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
80 - 44 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 20/11/21 16:15 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
42 - 72 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/12/21 19:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
101 - 33 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/11/21 19:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
31 - 97 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 02/12/21 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
70 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/11/21 18:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
38 - 44 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 27/11/21 16:15 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
45 - 59 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 23/12/21 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
42 - 51 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 27/11/21 14:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
75 - 47 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/02/22 19:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/12/21 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
46 - 88 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/12/21 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
20 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 04/12/21 17:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
59 - 43 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 26/02/22 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
72 - 42 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/12/21 16:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
57 - 42 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/03/22 20:35 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
84 - 49 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/12/21 19:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
55 - 43 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 11/12/21 15:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
64 - 29 |
ΘΕΡΜΗΣ 11/12/21 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
96 - 55 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/12/21 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
42 - 78 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/12/21 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
53 - 58 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 18/12/21 16:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
36 - 80 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/12/21 18:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
44 - 73 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 18/12/21 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
59 - 53 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 18/12/21 14:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
57 - 33 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 22/01/22 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
20 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/01/22 16:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
20 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/01/22 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
43 - 64 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/01/22 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
63 - 52 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/01/22 19:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
47 - 61 |
ΘΕΡΜΗΣ 07/02/22 21:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
25 - 106 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 29/01/22 16:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
42 - 87 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/01/22 18:15 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
44 - 31 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/01/22 19:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
57 - 42 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/01/22 19:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
20 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/02/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
80 - 47 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 05/02/22 14:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
57 - 45 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 05/02/22 19:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
51 - 56 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 05/02/22 15:30 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
48 - 51 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/02/22 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
37 - 63 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14/02/22 21:15 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
55 - 50 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 09/02/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
47 - 26 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/02/22 19:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
57 - 62 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/02/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
39 - 48 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 10/02/22 18:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
52 - 42 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 12/02/22 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
61 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/02/22 20:05 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
76 - 62 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/02/22 16:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
39 - 73 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/02/22 14:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
76 - 42 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/02/22 19:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/02/22 00:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ |
64 - 52 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16/02/22 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
59 - 32 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/02/22 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
59 - 61 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 16/02/22 00:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
46 - 60 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/02/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
55 - 45 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 19/02/22 16:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
84 - 50 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/02/22 21:00 |
ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. ΓΑΛΑΞ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
22 - 72 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/02/22 18:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
67 - 32 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 19/02/22 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
46 - 48 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 19/02/22 14:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 22-52 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
09/10/21 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 34-82 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
09/10/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 48-87 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
09/10/21 | 21:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 48-68 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
29/12/21 | 21:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 34-70 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/21 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 90-30 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
16/10/21 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 56-32 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | |
16/10/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 72-40 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
16/10/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 100-47 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
23/11/21 | 21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 38-49 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 50-61 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
23/10/21 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 46-60 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/10/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 27-105 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
23/10/21 | 19:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 88-48 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/10/21 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 48-72 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 70-28 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
30/10/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 105-25 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
30/10/21 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 52-23 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
30/10/21 | 19:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 73-48 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
30/10/21 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 36-85 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 20-103 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
06/11/21 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 52-55 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
06/11/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 33-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
06/11/21 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 49-37 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
06/11/21 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 40-46 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/21 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 44-31 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
13/11/21 | 19:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 72-54 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
13/11/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 35-61 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
13/11/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 65-46 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
13/11/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 55-36 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 30-67 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
20/11/21 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 80-44 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
22/12/21 | 19:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 42-72 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
20/11/21 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 101-33 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
02/12/21 | 00:00 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 31-97 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 70-59 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
27/11/21 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 38-44 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
23/12/21 | 21:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 45-59 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
27/11/21 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 42-51 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
14/02/22 | 19:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 75-47 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-20 | ||
04/12/21 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 46-88 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
04/12/21 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 20-0 | ||
26/02/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 59-43 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
04/12/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 72-42 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/22 | 20:35 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 57-42 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
11/12/21 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 84-49 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
11/12/21 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 55-43 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
11/12/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 64-29 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
11/12/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 96-55 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 42-78 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
18/12/21 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 53-58 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
18/12/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 36-80 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
18/12/21 | 19:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 44-73 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
18/12/21 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 59-53 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 57-33 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
22/01/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 20-0 | ||
22/01/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 20-0 | ||
22/01/22 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 43-64 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | |
22/01/22 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 63-52 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 47-61 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
29/01/22 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 25-106 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
29/01/22 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 42-87 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
29/01/22 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 44-31 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
29/01/22 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 57-42 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 20-0 | ||
05/02/22 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 80-47 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
05/02/22 | 19:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 57-45 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
05/02/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 51-56 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
05/02/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 48-51 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/02/22 | 21:15 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 37-63 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
09/02/22 | 21:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 55-50 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
07/02/22 | 19:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 47-26 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
09/02/22 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 57-62 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
10/02/22 | 18:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 39-48 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/22 | 19:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 52-42 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
12/02/22 | 20:05 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 61-70 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
12/02/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 76-62 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
12/02/22 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 39-73 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
12/02/22 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 76-42 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/22 | 00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 20-0 | ||
16/02/22 | 21:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 64-52 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
16/02/22 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 59-32 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
16/02/22 | 00:00 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 59-61 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
16/02/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 46-60 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/22 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 55-45 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
19/02/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ Α.Μ.Ο. | 84-50 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
19/02/22 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 22-72 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
19/02/22 | 17:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 67-32 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
19/02/22 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 46-48 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |