| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
47 - 77 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/10/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
54 - 62 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 08/10/21 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
66 - 76 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 08/10/21 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
53 - 56 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 10/10/21 20:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/10/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
61 - 78 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/10/21 20:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
61 - 87 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 31/10/21 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
60 - 52 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/10/21 21:30 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
82 - 39 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 15/11/21 21:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
45 - 69 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/10/21 21:30 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 14/10/21 00:00 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/10/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
70 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/10/21 21:00 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
100 - 47 |
Β.Α.Ο. 16/10/21 20:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
64 - 56 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 24/10/21 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
56 - 47 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/10/21 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 22/10/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
69 - 56 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 24/10/21 20:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/10/21 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
91 - 72 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 25/10/21 20:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
84 - 57 |
Β.Α.Ο. 23/10/21 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
66 - 57 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/10/21 21:30 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/10/21 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
61 - 68 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 31/10/21 21:00 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
46 - 41 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/10/21 21:00 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 01/11/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
62 - 90 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/11/21 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
60 - 57 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 29/10/21 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 07/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
59 - 62 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 05/11/21 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
55 - 69 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/11/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
64 - 34 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 07/11/21 20:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/11/21 00:00 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
89 - 68 |
Β.Α.Ο. 06/11/21 20:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
54 - 66 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 09/11/21 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
50 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/11/21 21:00 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
59 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/11/21 21:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
54 - 64 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 15/11/21 21:45 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
60 - 52 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/11/21 20:00 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/11/21 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/11/21 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
57 - 73 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/11/21 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
55 - 60 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 21/11/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
56 - 64 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 19/11/21 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
67 - 54 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19/11/21 21:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
0 - 0 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 21/11/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
90 - 68 |
Β.Α.Ο. 20/11/21 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
63 - 55 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 23/11/21 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 19/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
60 - 64 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 28/11/21 21:55 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
50 - 59 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/11/21 20:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/11/21 00:00 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
63 - 78 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 28/11/21 20:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
70 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/11/21 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
54 - 77 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/11/21 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/11/21 00:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
47 - 38 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 05/12/21 21:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 03/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
68 - 59 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 03/12/21 21:30 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 04/12/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
78 - 57 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/12/21 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
72 - 49 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 03/12/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
77 - 51 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/12/21 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/12/21 00:00 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
56 - 44 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 12/12/21 20:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
83 - 80 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/12/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
62 - 60 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/12/21 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
62 - 103 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 13/12/21 21:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
82 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/21 21:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/12/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
42 - 48 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 19/12/21 21:30 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
44 - 57 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17/12/21 21:30 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
96 - 51 |
Β.Α.Ο. 18/12/21 20:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
65 - 38 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 17/12/21 21:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
86 - 69 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/12/21 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 17/12/21 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
67 - 57 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 21/01/22 21:30 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
51 - 89 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/04/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
58 - 38 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 23/01/22 20:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 07/01/22 00:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
72 - 60 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 24/01/22 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 10/01/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
78 - 69 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/01/22 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
46 - 54 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 30/01/22 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
77 - 74 |
Β.Α.Ο. 29/01/22 20:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
45 - 53 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/02/22 21:30 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
42 - 64 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 28/01/22 21:30 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 28/01/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 28/01/22 00:00 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
77 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30/01/22 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
78 - 55 |
Β.Α.Ο. 05/02/22 20:00 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
68 - 53 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/02/22 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
58 - 64 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 04/02/22 21:30 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
62 - 52 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 04/02/22 21:30 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 04/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
66 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/02/22 21:00 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
94 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/02/22 21:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
62 - 56 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/02/22 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
50 - 61 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11/02/22 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
70 - 56 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11/02/22 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
0 - 0 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 11/02/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/02/22 00:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
73 - 82 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/02/22 20:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
56 - 107 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14/02/22 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
57 - 44 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 18/02/22 21:30 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
68 - 61 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/02/22 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/02/22 00:00 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
46 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/02/22 21:00 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/02/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
60 - 64 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 28/02/22 21:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
60 - 68 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/02/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
51 - 54 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 27/02/22 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 25/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
67 - 48 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 25/02/22 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
44 - 58 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 27/02/22 20:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/02/22 00:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
94 - 66 |
Β.Α.Ο. 26/02/22 20:00 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
71 - 62 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/03/22 21:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/03/22 00:00 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
79 - 75 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/03/22 21:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
52 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/03/22 21:00 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
41 - 63 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 13/03/22 21:30 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/03/22 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
56 - 82 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 11/03/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
29 - 57 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/03/22 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
64 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/03/22 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
56 - 64 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/03/22 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
103 - 52 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18/03/22 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
65 - 58 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 20/03/22 20:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 18/03/22 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/03/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
68 - 59 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 18/03/22 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
77 - 48 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 31/03/22 21:00 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
62 - 80 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 03/04/22 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
71 - 79 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/04/22 20:00 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/04/22 00:00 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
79 - 86 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/04/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
53 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/04/22 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/04/22 00:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
74 - 38 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/04/22 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
56 - 44 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 08/04/22 21:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 08/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
77 - 40 |
Β.Α.Ο. 09/04/22 20:00 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
60 - 61 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/04/22 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
57 - 41 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 08/04/22 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
60 - 73 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/04/22 20:00 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/04/22 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
51 - 60 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 17/04/22 20:30 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/04/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
63 - 61 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 17/04/22 21:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
51 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/04/22 21:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
67 - 92 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/04/22 21:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
56 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/04/22 21:30 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
86 - 92 |
Β.Α.Ο. 30/04/22 18:00 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
65 - 50 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/05/22 21:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
86 - 58 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 29/04/22 21:30 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
72 - 68 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/04/22 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/04/22 00:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
59 - 57 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 08/05/22 20:30 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
88 - 69 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/05/22 21:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
63 - 102 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/05/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 06/05/22 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
59 - 89 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 09/05/22 20:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
64 - 92 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09/05/22 21:45 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/05/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ |
39 - 55 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/05/22 21:30 |
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
85 - 48 |
Β.Α.Ο. 14/05/22 18:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
59 - 56 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/05/22 21:30 |
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/05/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
77 - 43 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13/05/22 21:30 |
ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/05/22 00:00 |
ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
44 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/05/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
57 - 67 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/05/22 20:00 |
ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΙΜΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
96 - 92 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/05/22 18:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΙΟΣ |
90 - 65 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20/05/22 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ |
47 - 78 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 22/05/22 20:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 20/05/22 00:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΕΡΑ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/05/22 20:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΝΑΡ |
50 - 59 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 23/05/22 21:45 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 47-77 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
08/10/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 54-62 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
08/10/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 66-76 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
10/10/21 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 53-56 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
08/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
11/10/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 61-78 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
31/10/21 | 21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 61-87 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 60-52 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
15/11/21 | 21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 82-39 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
15/10/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 45-69 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
14/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 0-0 | ||
17/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
14/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 70-61 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
16/10/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 100-47 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/10/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 64-56 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
22/10/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 56-47 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
22/10/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
24/10/21 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 69-56 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
22/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 0-0 | ||
25/10/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 91-72 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
23/10/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 84-57 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/10/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 66-57 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
29/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
31/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 61-68 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
21/10/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 46-41 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
01/11/21 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
01/11/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 62-90 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
29/10/21 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 60-57 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/11/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
05/11/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 59-62 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
05/11/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 55-69 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
07/11/21 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 64-34 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
05/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
06/11/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 89-68 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
09/11/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 54-66 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 50-74 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
11/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 59-52 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
15/11/21 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 54-64 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
15/11/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 60-52 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
12/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 0-0 | ||
12/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
12/11/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 57-73 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 55-60 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
19/11/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 56-64 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
19/11/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 67-54 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
21/11/21 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/11/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 90-68 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
23/11/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 63-55 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
19/11/21 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/21 | 21:55 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 60-64 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
29/11/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 50-59 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
26/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 0-0 | ||
28/11/21 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 63-78 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
25/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 70-64 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
28/11/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 54-77 | ||
26/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/12/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 47-38 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
03/12/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
03/12/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 68-59 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
04/12/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
07/12/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 78-57 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
03/12/21 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 72-49 | ||
03/12/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 77-51 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 0-0 | ||
12/12/21 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 56-44 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
10/12/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 83-80 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13/12/21 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 62-60 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
13/12/21 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 62-103 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
09/12/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 82-70 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
12/12/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 42-48 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
17/12/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 44-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
18/12/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 96-51 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
21/12/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
17/12/21 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 65-38 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
17/12/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 86-69 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
17/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 67-57 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
15/04/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 51-89 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
23/01/22 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 58-38 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
07/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
24/01/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 72-60 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
10/01/22 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
20/01/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 78-69 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 46-54 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
29/01/22 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 77-74 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
01/02/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 45-53 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
28/01/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 42-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
28/01/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
30/01/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 77-59 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/22 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 78-55 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ |
08/02/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 68-53 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
04/02/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 58-64 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
04/02/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 62-52 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
04/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/02/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 66-59 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
03/02/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 94-61 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/02/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 62-56 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
11/02/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 50-61 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
11/02/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 70-56 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ |
11/02/22 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
11/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 0-0 | ||
14/02/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 73-82 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
14/02/22 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 56-107 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/02/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 57-44 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
18/02/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 68-61 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
18/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 0-0 | ||
20/02/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 46-55 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
18/02/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/02/22 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 60-64 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
22/02/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 60-68 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/02/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 51-54 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
25/02/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
25/02/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 67-48 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
27/02/22 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 44-58 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
25/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||
26/02/22 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 94-66 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
01/03/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 71-62 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/03/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 0-0 | ||
13/03/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 79-75 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
10/03/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 52-59 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
13/03/22 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 41-63 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
11/03/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/03/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 56-82 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11/03/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 29-57 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 64-58 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
18/03/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 56-64 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
18/03/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 103-52 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
20/03/22 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 65-58 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
18/03/22 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/03/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
18/03/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 68-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/03/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 77-48 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
03/04/22 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 62-80 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
04/04/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 71-79 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
01/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 0-0 | ||
01/04/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 79-86 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
03/04/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 53-74 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
01/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 74-38 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
08/04/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 56-44 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
08/04/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
09/04/22 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 77-40 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
12/04/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 60-61 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
08/04/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 57-41 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
08/04/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/04/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 60-73 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
15/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
17/04/22 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 51-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
15/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 0-0 | ||
17/04/22 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 63-61 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
14/04/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 51-56 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
17/04/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 67-92 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/04/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 56-58 | ||
30/04/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 86-92 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
03/05/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 65-50 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
29/04/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 86-58 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
29/04/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 72-68 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
29/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/05/22 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 59-57 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
06/05/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 88-69 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
08/05/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 63-102 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
06/05/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
09/05/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 59-89 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
09/05/22 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 64-92 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
06/05/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/05/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ. | 39-55 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
14/05/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 85-48 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
17/05/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ | 59-56 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
13/05/22 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13/05/22 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ | 77-43 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
13/05/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 0-0 | ||
15/05/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 44-52 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/05/22 | 20:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛ | 57-67 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
22/05/22 | 18:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ | 96-92 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
20/05/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Μ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 90-65 | ||
22/05/22 | 20:30 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 47-78 | ||
20/05/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
23/05/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΕΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
23/05/22 | 21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Α.Κ.Π.Ο | 50-59 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |