| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 19/03/22 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 19/03/22 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 19/03/22 15:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/03/22 15:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19/03/22 13:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 19/03/22 11:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 26/03/22 18:45 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 26/03/22 00:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 26/03/22 12:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/03/22 17:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 26/03/22 18:15 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 26/03/22 21:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 02/04/22 12:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 02/04/22 20:15 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 02/04/22 15:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/04/22 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 02/04/22 13:30 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 02/04/22 21:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 09/04/22 12:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 09/04/22 17:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 09/04/22 18:15 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 09/04/22 10:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/04/22 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09/04/22 03:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 16/04/22 12:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/04/22 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 16/04/22 15:30 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16/04/22 15:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 16/04/22 21:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16/04/22 18:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/05/22 18:15 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 07/05/22 11:45 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 07/05/22 13:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/05/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/05/22 20:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/05/22 12:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 14/05/22 12:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/05/22 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 14/05/22 15:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 14/05/22 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 14/05/22 18:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 14/05/22 09:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/05/22 13:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 21/05/22 15:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 21/05/22 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 21/05/22 11:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21/05/22 18:15 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/05/22 17:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 04/06/22 12:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 04/06/22 18:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 04/06/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 04/06/22 18:45 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 04/06/22 00:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 04/06/22 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 11/06/22 15:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 11/06/22 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/06/22 15:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 11/06/22 13:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11/06/22 11:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/06/22 18:15 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 18/06/22 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 18/06/22 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18/06/22 18:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 18/06/22 20:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/06/22 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/06/22 17:30 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 12:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 12:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18:45 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18:45 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18:45 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 12:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18:45 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. 2 ΜΕΓΑΣ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/22 | 12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
19/03/22 | 18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
19/03/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | |
19/03/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
19/03/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | |
19/03/22 | 11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/03/22 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΙΟΣ | |
26/03/22 | 00:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
26/03/22 | 12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΔΕΚΑ | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
26/03/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
26/03/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
26/03/22 | 21:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/04/22 | 12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
02/04/22 | 20:15 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
02/04/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
02/04/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
02/04/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
02/04/22 | 21:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/04/22 | 12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
09/04/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
09/04/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΔΕΚΑ | 0-0 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
09/04/22 | 10:00 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
09/04/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
09/04/22 | 03:15 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/04/22 | 12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
16/04/22 | 18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||
16/04/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
16/04/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||
16/04/22 | 21:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
16/04/22 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/05/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΙΟΣ | |
07/05/22 | 11:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
07/05/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΔΕΚΑ | 0-0 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | |
07/05/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
07/05/22 | 20:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | |
07/05/22 | 12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/05/22 | 12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΙΟΣ | |
14/05/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
14/05/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
14/05/22 | 21:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
14/05/22 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | |
14/05/22 | 09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/05/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
21/05/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
21/05/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/05/22 | 11:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
21/05/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
21/05/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/06/22 | 12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ΤΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΙΟΣ | |
04/06/22 | 18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
04/06/22 | 21:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
04/06/22 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||
04/06/22 | 00:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
04/06/22 | 12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/06/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
11/06/22 | 18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/06/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
11/06/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
11/06/22 | 11:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
11/06/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/06/22 | 12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
18/06/22 | 21:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||
18/06/22 | 18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
18/06/22 | 20:30 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
18/06/22 | 12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||
18/06/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||||
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||||
Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||||
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||||
12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||||
18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||||
18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||||
12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||||
18:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||||
12:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | |||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 |