| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/03/22 18:15 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 19/03/22 12:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/03/22 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/03/22 10:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 19/03/22 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26/03/22 15:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/03/22 15:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/03/22 20:00 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/03/22 09:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 26/03/22 12:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 02/04/22 18:15 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 02/04/22 12:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 02/04/22 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02/04/22 09:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 03/04/22 12:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/04/22 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/04/22 09:30 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 09/04/22 12:00 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/04/22 18:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 09/04/22 15:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/04/22 18:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 16/04/22 12:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 16/04/22 18:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 17/04/22 13:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16/04/22 15:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/05/22 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 07/05/22 10:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 08/05/22 18:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/05/22 09:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/05/22 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/05/22 18:15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 14/05/22 12:30 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 14/05/22 12:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14/05/22 13:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 14/05/22 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 21/05/22 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 21/05/22 12:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21/05/22 00:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/05/22 12:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/05/22 09:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 04/06/22 18:15 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 04/06/22 13:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 04/06/22 15:30 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 04/06/22 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/06/22 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 13:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 12:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09:30 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 12:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 13:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 12:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 13:45 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 12:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18:15 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 13:45 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 ΣΤΑΥΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ ΕΘΝΙΚ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 12:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
19/03/22 | 12:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
19/03/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
19/03/22 | 10:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
19/03/22 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/03/22 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
26/03/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | |
26/03/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
26/03/22 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | |
26/03/22 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/04/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
02/04/22 | 12:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
02/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
02/04/22 | 09:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
03/04/22 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/04/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
09/04/22 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
09/04/22 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
09/04/22 | 18:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ||
09/04/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/04/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
16/04/22 | 12:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | |
16/04/22 | 18:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
17/04/22 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
16/04/22 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/05/22 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
07/05/22 | 10:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
08/05/22 | 18:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
07/05/22 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
07/05/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/05/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
14/05/22 | 12:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
14/05/22 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
14/05/22 | 13:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
14/05/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/05/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||
21/05/22 | 12:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
21/05/22 | 00:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
21/05/22 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
21/05/22 | 09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/06/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | ||
04/06/22 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
04/06/22 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
04/06/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
04/06/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | |||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||||
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | |||
20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | |||
09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||||
13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | |||
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | |||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | ||||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | |||
20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||||
13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | ||||
20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | |||
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | |||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | 0-0 | ||||
09:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΚΣ | 0-0 | |||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||||
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 |