| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
72 - 58 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/10/21 20:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
56 - 64 |
25ο Δημ.Σχολείο 08/10/21 21:45 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/10/21 00:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
78 - 48 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/10/21 18:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
52 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 11/10/21 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
51 - 32 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 08/10/21 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
50 - 60 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/10/21 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
97 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/10/21 21:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
55 - 44 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 18/10/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/10/21 18:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
77 - 67 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15/10/21 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
46 - 68 |
25ο Δημ.Σχολείο 15/10/21 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
67 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/10/21 15:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
61 - 45 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/10/21 21:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
59 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/10/21 20:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
84 - 52 |
25ο Δημ.Σχολείο 25/10/21 21:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/10/21 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
82 - 55 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/10/21 18:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
51 - 33 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 25/10/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
55 - 47 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/10/21 21:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
53 - 69 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/12/21 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
52 - 80 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/10/21 18:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
58 - 46 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 29/10/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 29/10/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
44 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 31/10/21 15:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
36 - 72 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/10/21 21:45 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
63 - 57 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 29/10/21 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
42 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 01/11/21 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
70 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/11/21 20:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
62 - 57 |
25ο Δημ.Σχολείο 29/11/21 21:45 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/11/21 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
63 - 47 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 06/11/21 18:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
47 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 08/11/21 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
64 - 69 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 05/11/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
71 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/11/21 21:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
51 - 50 |
25ο Δημ.Σχολείο 12/11/21 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
52 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/11/21 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/11/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
54 - 61 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/11/21 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
69 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/11/21 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
51 - 56 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 12/11/21 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
33 - 52 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/11/21 18:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
53 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/11/21 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
60 - 62 |
25ο Δημ.Σχολείο 22/11/21 21:45 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/11/21 00:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
57 - 52 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/11/21 18:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
81 - 67 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/11/21 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
77 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/11/21 21:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
53 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 22/11/21 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
42 - 60 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/11/21 21:45 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
54 - 40 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 26/11/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 29/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
94 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 27/11/21 18:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
42 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/11/21 15:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
51 - 52 |
25ο Δημ.Σχολείο 26/11/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
70 - 38 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 26/11/21 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
51 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/12/21 20:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
52 - 45 |
25ο Δημ.Σχολείο 03/12/21 21:45 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 03/12/21 00:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
58 - 66 |
ΚΑΠΠΑ 03/12/21 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
57 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/12/21 21:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
53 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 06/12/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
54 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/12/21 18:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
59 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/12/21 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
71 - 47 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/12/21 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/12/21 00:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
62 - 47 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 10/12/21 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
34 - 42 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/12/21 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
63 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/12/21 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
52 - 73 |
25ο Δημ.Σχολείο 10/12/21 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
61 - 85 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/12/21 20:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 17/12/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
59 - 70 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 19/12/21 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
63 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/12/21 21:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
46 - 40 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 20/12/21 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
57 - 60 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/12/21 18:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
70 - 57 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 17/12/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 21/01/22 00:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
77 - 46 |
25ο Δημ.Σχολείο 21/01/22 21:45 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
88 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/01/22 18:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
68 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/02/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
69 - 42 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 21/01/22 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
59 - 65 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/01/22 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
78 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/01/22 15:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
65 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/01/22 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
57 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/05/22 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/01/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
57 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 31/01/22 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
60 - 74 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/01/22 18:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
55 - 66 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 28/01/22 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
73 - 55 |
25ο Δημ.Σχολείο 28/01/22 21:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
68 - 81 |
ΚΑΠΠΑ 06/02/22 19:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
62 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/02/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 04/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
66 - 102 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/02/22 18:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
48 - 60 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 04/02/22 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
68 - 59 |
25ο Δημ.Σχολείο 04/02/22 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
57 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 06/02/22 15:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
70 - 65 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/02/22 20:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
67 - 65 |
25ο Δημ.Σχολείο 11/02/22 21:45 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/02/22 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
85 - 74 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/02/22 18:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
64 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/02/22 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
62 - 50 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 11/02/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
42 - 60 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/02/22 21:45 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
60 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/02/22 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
49 - 66 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/02/22 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 18/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
47 - 81 |
25ο Δημ.Σχολείο 18/02/22 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
73 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/05/22 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
51 - 71 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/02/22 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
64 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/06/22 21:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
67 - 63 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/02/22 20:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
65 - 47 |
25ο Δημ.Σχολείο 25/02/22 21:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/02/22 00:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
78 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/02/22 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
67 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 27/02/22 21:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
75 - 76 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 26/02/22 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
66 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/02/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
62 - 67 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 11/03/22 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
64 - 69 |
25ο Δημ.Σχολείο 11/03/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/03/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
56 - 90 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/03/22 21:45 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
46 - 71 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 11/03/22 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
68 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/03/22 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
37 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/02/22 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
63 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/03/22 20:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
62 - 40 |
25ο Δημ.Σχολείο 21/03/22 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/03/22 00:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
92 - 59 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/03/22 18:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
72 - 80 |
ΚΑΠΠΑ 20/03/22 20:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
62 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/03/22 21:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/03/22 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
69 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/04/22 15:00 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
52 - 39 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/04/22 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 01/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
63 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 04/04/22 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 20 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 31/03/22 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
61 - 60 |
25ο Δημ.Σχολείο 01/04/22 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
47 - 53 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 01/04/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
77 - 69 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/04/22 20:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
37 - 58 |
25ο Δημ.Σχολείο 08/04/22 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/04/22 00:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
73 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/04/22 19:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
66 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/04/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
63 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 31/05/22 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 20 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09/04/22 18:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
70 - 78 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/04/22 21:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
67 - 38 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 18/04/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/04/22 18:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
58 - 70 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15/04/22 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
47 - 67 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/04/22 21:45 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
68 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/04/22 15:00 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
20 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 15/04/22 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
64 - 81 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/04/22 20:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
47 - 67 |
25ο Δημ.Σχολείο 11/05/22 21:45 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 29/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
58 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/05/22 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
69 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/06/22 20:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 20 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/04/22 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
67 - 73 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 29/04/22 21:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
65 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/05/22 18:30 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 06/05/22 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
73 - 68 |
25ο Δημ.Σχολείο 06/05/22 21:30 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
86 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/05/22 21:30 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
58 - 48 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 06/05/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
20 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/05/22 21:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
61 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/05/22 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/05/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ |
72 - 67 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/05/22 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ |
66 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/05/22 21:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
55 - 85 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 16/05/22 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 20 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14/05/22 18:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
55 - 53 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 13/05/22 21:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ |
62 - 75 |
25ο Δημ.Σχολείο 13/05/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤ |
66 - 68 |
25ο Δημ.Σχολείο 20/05/22 21:45 |
ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. ΒΕΛΛΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Α.Ο.Ε.Γ. ΑΡΙΣΤ |
83 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/05/22 15:00 |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α.Σ. ΙΠΠΟΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 20/05/22 00:00 |
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. ΠΟΡΦΥ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. ΒΟΣΠΟ |
57 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/05/22 18:30 |
ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/05/22 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Θ.Α.Γ.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡΩΤΗΣ Θ. ΟΡΦΕΑ |
55 - 63 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20/05/22 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
53 - 47 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/05/22 21:45 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΚΕΝΤΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 72-58 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
08/10/21 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 56-64 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
08/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 0-0 | ||
09/10/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 78-48 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
11/10/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 52-61 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
08/10/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 51-32 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
08/10/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 50-60 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 97-67 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
18/10/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 55-44 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
15/10/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/10/21 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 77-67 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
15/10/21 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 46-68 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | |
17/10/21 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 67-63 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
16/10/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 61-45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 59-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
25/10/21 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 84-52 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
22/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
23/10/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 82-55 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
25/10/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 51-33 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
22/10/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 55-47 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
22/12/21 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 53-69 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 52-80 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
29/10/21 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 58-46 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
29/10/21 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
31/10/21 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 44-52 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
29/10/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 36-72 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
29/10/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 63-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
01/11/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 42-62 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 70-65 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
29/11/21 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 62-57 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
05/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||
06/11/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 63-47 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
08/11/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 47-46 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
05/11/21 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 64-69 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
07/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 71-57 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/21 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 51-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
14/11/21 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 52-59 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
12/11/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
12/11/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 54-61 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
15/11/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 69-64 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
12/11/21 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 51-56 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
13/11/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 33-52 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 53-76 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
22/11/21 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 60-62 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
19/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 0-0 | ||
20/11/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 57-52 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
19/11/21 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 81-67 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
21/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 77-65 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
22/11/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 53-57 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 42-60 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
26/11/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 54-40 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
29/11/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
27/11/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 94-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
28/11/21 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 42-56 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
26/11/21 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 51-52 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
26/11/21 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 70-38 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 51-73 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
03/12/21 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 52-45 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
03/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
03/12/21 | 21:30 | ΚΑΠΠΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 58-66 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
05/12/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 57-64 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
06/12/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 53-46 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
04/12/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 54-64 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/12/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 59-68 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
11/12/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 71-47 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
10/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 0-0 | ||
10/12/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 62-47 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
10/12/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 34-42 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
12/12/21 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 63-46 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
10/12/21 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 52-73 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 61-85 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
17/12/21 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
19/12/21 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 59-70 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
19/12/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 63-71 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
20/12/21 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 46-40 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
18/12/21 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 57-60 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
17/12/21 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 70-57 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
21/01/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 77-46 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
22/01/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 88-53 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
07/02/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 68-47 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
21/01/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 69-42 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
21/01/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 59-65 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
23/01/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 78-53 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 65-77 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
29/05/22 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 57-66 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
27/01/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
31/01/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 57-75 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
29/01/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 60-74 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
28/01/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 55-66 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
28/01/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 73-55 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/22 | 19:00 | ΚΑΠΠΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 68-81 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
06/02/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 62-63 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
04/02/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/02/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 66-102 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
04/02/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 48-60 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
04/02/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 68-59 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
06/02/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 57-51 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 70-65 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ |
11/02/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 67-65 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
12/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 0-0 | ||
12/02/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 85-74 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
14/02/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 64-49 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
11/02/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 62-50 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
11/02/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 42-60 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/02/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 60-58 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
19/02/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 49-66 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
18/02/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/02/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 47-81 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
24/05/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 73-74 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
18/02/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 51-71 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
01/06/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 64-47 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 67-63 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
25/02/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 65-47 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
25/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 0-0 | ||
26/02/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 78-61 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
27/02/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 67-64 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
26/02/22 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 75-76 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
27/02/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 66-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/03/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 62-67 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
11/03/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 64-69 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
13/03/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/03/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 56-90 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
11/03/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 46-71 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
14/03/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 68-69 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
04/02/22 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 37-70 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 63-54 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
21/03/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 62-40 | ||
18/03/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | ||
19/03/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 92-59 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
20/03/22 | 20:00 | ΚΑΠΠΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 72-80 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
20/03/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 62-67 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
21/03/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 20-0 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 69-59 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
01/04/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 52-39 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
01/04/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
04/04/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 63-81 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
31/03/22 | 21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 0-20 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
01/04/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 61-60 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ |
01/04/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 47-53 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/04/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 77-69 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
08/04/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 37-58 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
08/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
10/04/22 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 73-76 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
10/04/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 66-65 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
31/05/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 63-56 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
09/04/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-20 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/04/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 70-78 | ||
18/04/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 67-38 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
29/04/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/04/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 58-70 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
15/04/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 47-67 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
17/04/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 68-49 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/04/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 20-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/04/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 64-81 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
11/05/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 47-67 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
29/04/22 | 21:30 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
01/05/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 58-61 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
09/06/22 | 20:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 69-51 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
30/04/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-20 | ||
29/04/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 67-73 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/05/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 65-76 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
06/05/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
06/05/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 73-68 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
09/05/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 86-56 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
06/05/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 58-48 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
06/05/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 20-0 | ||
08/05/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 61-46 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/05/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/05/22 | 19:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ | 72-67 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/05/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ. | 66-69 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
16/05/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 55-85 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
14/05/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ | 0-20 | ||
13/05/22 | 21:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 55-53 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
13/05/22 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 62-75 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/05/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΣ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ Α.Σ. | 66-68 | ||
22/05/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Α | 83-64 | ||
20/05/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ Α.Σ.Θ. | 0-0 | ||
21/05/22 | 18:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ Γ.Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙ | 57-53 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
23/05/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | 20-0 | ||
20/05/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Μ.Π.Σ. ΣΟΥΡ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 55-63 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
20/05/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | 53-47 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |