| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 19/03/22 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/03/22 12:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/03/22 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 19/03/22 13:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 19/03/22 15:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 26/03/22 16:15 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/03/22 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 26/03/22 16:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 26/03/22 14:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 26/03/22 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 02/04/22 15:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/04/22 12:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/04/22 00:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 02/04/22 12:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 02/04/22 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 09/04/22 16:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 09/04/22 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 09/04/22 15:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09/04/22 12:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/04/22 19:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 16/04/22 15:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/04/22 12:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/04/22 11:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 16/04/22 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16/04/22 16:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 07/05/22 15:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 07/05/22 14:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/05/22 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 07/05/22 14:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 07/05/22 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 14/05/22 15:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/05/22 12:45 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 14/05/22 13:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 14/05/22 16:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/05/22 19:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/05/22 11:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/05/22 12:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 21/05/22 12:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 21/05/22 15:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 28/05/22 13:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 04/06/22 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 04/06/22 00:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 04/06/22 16:15 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 04/06/22 20:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/06/22 18:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 15:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16:15 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 15:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16:15 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 1 ΕΥΑΓΓ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 2 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. 2 ΘΕΡΜΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/22 | 15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ | |
19/03/22 | 12:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | |
19/03/22 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | |
19/03/22 | 13:45 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | |
19/03/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/03/22 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
26/03/22 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
26/03/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
26/03/22 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
26/03/22 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/04/22 | 15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
02/04/22 | 12:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | |
02/04/22 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | ||
02/04/22 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
02/04/22 | 15:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/04/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
09/04/22 | 13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
09/04/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | ||
09/04/22 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
09/04/22 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/04/22 | 15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
16/04/22 | 12:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
16/04/22 | 11:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
16/04/22 | 15:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | |
16/04/22 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/05/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
07/05/22 | 14:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
07/05/22 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
07/05/22 | 14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
07/05/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/05/22 | 15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ | |
14/05/22 | 12:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | ||
14/05/22 | 13:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
14/05/22 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
14/05/22 | 19:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/05/22 | 11:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
21/05/22 | 12:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
21/05/22 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
21/05/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
28/05/22 | 13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/06/22 | 15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
04/06/22 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | ||
04/06/22 | 16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | ||
04/06/22 | 20:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
04/06/22 | 18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | |||
14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | |||
16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | |||
00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | |||
16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | |||
16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΡΕΤΣΟΥ 2 | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
16:15 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 2-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 |