| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 20/03/22 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/03/22 12:30 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 20/03/22 11:50 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/03/22 12:00 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/03/22 18:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 27/03/22 13:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 27/03/22 17:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 27/03/22 15:30 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/03/22 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 27/03/22 00:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 03/04/22 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/04/22 12:30 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 03/04/22 11:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 03/04/22 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 03/04/22 00:00 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 10/04/22 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/04/22 12:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 10/04/22 14:30 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 10/04/22 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/04/22 15:00 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/04/22 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/04/22 12:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 17/04/22 11:45 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 17/04/22 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 17/04/22 13:30 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 08/05/22 18:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 08/05/22 12:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 08/05/22 11:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/05/22 12:00 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 08/05/22 14:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 15/05/22 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/05/22 12:30 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 15/05/22 00:00 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 15/05/22 13:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 15/05/22 17:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/05/22 10:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/05/22 12:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 22/05/22 12:00 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 22/05/22 18:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22/05/22 12:00 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 05/06/22 12:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 05/06/22 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 05/06/22 12:43 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 05/06/22 17:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 05/06/22 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 13:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12:00 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12:00 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 13:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 13:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12:00 |
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ | |
| ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS |
0 - 0 |
I.C.B.S. 13:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. 1 ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΩΡΑΙΟ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11:30 |
ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.Κ.Ε.Σ. ICBS | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18:00 |
ΔΕΚΑ 2 ΔΕΚΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/03/22 | 12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
20/03/22 | 11:50 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
20/03/22 | 12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
20/03/22 | 18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/03/22 | 13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
27/03/22 | 17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | |
27/03/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
27/03/22 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
27/03/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
03/04/22 | 12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | |
03/04/22 | 11:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
03/04/22 | 12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
03/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
10/04/22 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
10/04/22 | 14:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
10/04/22 | 12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10/04/22 | 15:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/04/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ||
17/04/22 | 12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
17/04/22 | 11:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
17/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
17/04/22 | 13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/05/22 | 18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | |
08/05/22 | 12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
08/05/22 | 11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
08/05/22 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
08/05/22 | 14:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/05/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
15/05/22 | 12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
15/05/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | ||
15/05/22 | 13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
15/05/22 | 17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/05/22 | 10:00 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
22/05/22 | 12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/05/22 | 12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
22/05/22 | 18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | |
22/05/22 | 12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/06/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
05/06/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ||
05/06/22 | 12:43 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
05/06/22 | 17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
05/06/22 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | |||
12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | |||
12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | |||
12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | |||
17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΔΕΚΑ 2 | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | |||
12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | |||
13:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | |||
17:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
12:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
11:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ.-ICBS 2009 Α.Σ.Τ.Δ. | 0-0 | |||
12:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
18:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΔΕΚΑ 2 | 0-0 |