| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/03/22 11:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 20/03/22 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/03/22 00:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 20/03/22 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 20/03/22 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 27/03/22 09:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/03/22 00:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 27/03/22 00:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 27/03/22 17:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 27/03/22 15:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/04/22 11:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 03/04/22 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/04/22 19:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 03/04/22 14:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 03/04/22 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 10/04/22 00:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 10/04/22 17:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 10/04/22 10:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 10/04/22 10:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/04/22 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/04/22 11:15 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 17/04/22 15:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/04/22 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 17/04/22 15:08 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 17/04/22 09:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 08/05/22 10:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 08/05/22 00:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/05/22 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 08/05/22 12:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 08/05/22 00:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/05/22 11:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15/05/22 15:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/05/22 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/05/22 09:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/05/22 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/05/22 00:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 22/05/22 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 22/05/22 10:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/05/22 17:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 22/05/22 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/06/22 11:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/06/22 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/06/22 09:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/06/22 10:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 05/06/22 00:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 17:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 17:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 17:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 00:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 00:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 00:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 17:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 17:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 00:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ 2 ΑΡΙΣΤ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/22 | 11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
20/03/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
20/03/22 | 00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | ||
20/03/22 | 16:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
20/03/22 | 00:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/03/22 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
27/03/22 | 00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | ||
27/03/22 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | |
27/03/22 | 17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | |
27/03/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/22 | 11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
03/04/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
03/04/22 | 19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ | |
03/04/22 | 14:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
03/04/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/22 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
10/04/22 | 17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
10/04/22 | 10:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
10/04/22 | 10:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
10/04/22 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/04/22 | 11:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
17/04/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
17/04/22 | 00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | ||
17/04/22 | 15:08 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | |
17/04/22 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/05/22 | 10:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
08/05/22 | 00:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | ||
08/05/22 | 00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
08/05/22 | 12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | |
08/05/22 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/05/22 | 11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
15/05/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | |
15/05/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
15/05/22 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
15/05/22 | 00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/05/22 | 00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
22/05/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | |
22/05/22 | 10:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
22/05/22 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | |
22/05/22 | 17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/06/22 | 11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | |
05/06/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
05/06/22 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | ||
05/06/22 | 10:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
05/06/22 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | |||
17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | |||
00:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
00:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | |||
17:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
00:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 |