| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
36 - 57 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 28/03/22 21:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
70 - 60 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/03/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
86 - 63 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 28/03/22 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
59 - 76 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 04/04/22 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
65 - 71 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 04/04/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
55 - 66 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/04/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
60 - 55 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11/04/22 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
59 - 39 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/04/22 21:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
78 - 58 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 11/04/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
66 - 67 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/04/22 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
50 - 63 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/04/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
86 - 79 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 18/04/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
58 - 61 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/05/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
76 - 59 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 09/05/22 21:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
73 - 72 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09/05/22 21:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
48 - 47 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 16/05/22 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
65 - 67 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/05/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
64 - 66 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 16/05/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
80 - 76 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
58 - 42 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
67 - 51 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
81 - 51 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
47 - 81 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
59 - 76 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
60 - 59 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
44 - 56 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
49 - 67 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
58 - 47 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
72 - 58 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
70 - 59 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
65 - 63 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
80 - 59 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
79 - 52 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
63 - 62 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
45 - 50 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
43 - 76 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
66 - 52 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
63 - 59 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
76 - 52 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
78 - 52 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
71 - 83 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
88 - 68 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
68 - 74 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
62 - 98 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
71 - 53 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
56 - 61 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
73 - 62 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
84 - 83 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
79 - 89 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
52 - 47 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
69 - 61 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
73 - 69 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
59 - 51 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
72 - 82 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
62 - 58 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
86 - 66 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
55 - 60 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
71 - 48 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
73 - 48 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
73 - 56 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 69 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
41 - 96 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
68 - 60 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
69 - 67 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
42 - 52 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
55 - 73 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
46 - 74 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
68 - 48 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
93 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
56 - 44 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
67 - 63 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
82 - 56 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
72 - 88 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
59 - 71 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
46 - 52 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
58 - 69 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
56 - 89 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
93 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
62 - 41 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
20 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
67 - 87 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 61 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
49 - 73 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
88 - 58 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
66 - 57 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
75 - 57 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
20 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
55 - 68 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
76 - 45 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 71 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
48 - 65 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
62 - 48 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
54 - 55 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
58 - 84 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
65 - 52 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
76 - 50 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
51 - 53 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
60 - 74 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
20 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
55 - 76 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
40 - 61 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
64 - 70 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
82 - 51 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
77 - 49 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
70 - 44 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
80 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
71 - 61 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
62 - 50 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
75 - 67 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
65 - 67 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
59 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
51 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
72 - 77 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
47 - 66 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
72 - 52 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
70 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
73 - 54 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
63 - 53 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
50 - 53 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
66 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
63 - 76 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
55 - 71 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
68 - 44 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
59 - 70 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
69 - 64 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
72 - 68 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
60 - 52 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
85 - 60 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
54 - 63 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
65 - 58 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
79 - 58 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
75 - 64 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
57 - 62 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
71 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
55 - 52 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
57 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
45 - 64 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
65 - 56 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
42 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
85 - 64 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
91 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
57 - 49 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
74 - 41 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
88 - 77 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
66 - 71 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
70 - 75 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
59 - 62 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
46 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
56 - 64 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
57 - 81 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
71 - 72 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
54 - 81 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
54 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
61 - 73 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
73 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
87 - 62 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
88 - 74 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
77 - 59 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
62 - 60 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
71 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
85 - 80 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
63 - 80 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
51 - 62 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
61 - 47 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
87 - 78 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
76 - 69 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
64 - 69 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
58 - 80 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
87 - 58 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
67 - 64 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
76 - 64 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
60 - 55 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
75 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
84 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
76 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
58 - 67 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
54 - 77 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
71 - 60 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
73 - 85 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
69 - 64 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
92 - 68 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
102 - 71 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
79 - 57 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
72 - 66 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
57 - 77 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
53 - 62 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
47 - 57 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ |
55 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
82 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ | |
| ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. ΚΑΛΑΜ |
57 - 70 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε. ΕΛΠΙΔ |
69 - 70 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
67 - 38 |
ΘΕΡΜΗΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
79 - 40 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
70 - 53 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/03/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 36-57 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
28/03/22 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 70-60 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
28/03/22 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 86-63 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/04/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 59-76 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
04/04/22 | 21:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 65-71 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
04/04/22 | 21:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 55-66 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/04/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 60-55 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
11/04/22 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 59-39 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
11/04/22 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 78-58 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/04/22 | 21:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 66-67 | ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ |
18/04/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 50-63 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
18/04/22 | 21:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 86-79 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/05/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 58-61 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
09/05/22 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 76-59 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
09/05/22 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 73-72 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/05/22 | 21:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 48-47 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
16/05/22 | 21:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 65-67 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
16/05/22 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 64-66 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
Γ' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 80-76 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 58-42 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 67-51 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 81-51 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 47-81 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 59-76 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 60-59 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 44-56 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 49-67 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 58-47 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 72-58 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 70-59 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 65-63 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 80-59 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 79-52 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 63-62 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 45-50 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 43-76 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 66-52 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 63-59 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 76-52 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 78-52 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 71-83 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 88-68 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 68-74 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 62-98 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 71-53 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 56-61 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 73-62 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 84-83 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 79-89 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 52-47 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 69-61 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 73-69 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 59-51 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 72-82 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 62-58 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 86-66 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 55-60 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 71-48 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 73-48 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 73-56 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 54-69 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 41-96 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 68-60 | ||||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 69-67 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 42-52 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 55-73 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 46-74 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 68-48 | ||||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 93-46 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 56-44 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 67-63 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 82-56 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 72-88 | ||||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 59-71 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 46-52 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 58-69 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-20 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 56-89 | ||||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 93-63 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 62-41 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 20-0 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 67-87 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 54-61 | ||||
14η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 49-73 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-20 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 88-58 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 66-57 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 75-57 | ||||
15η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 20-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 55-68 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 76-45 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 61-71 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 48-65 | ||||
16η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 62-48 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 54-55 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 58-84 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-20 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 65-52 | ||||
17η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 76-50 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 51-53 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 60-74 | ||||
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 20-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 55-76 | ||||
18η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 40-61 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 64-70 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 82-51 | ||||
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 77-49 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-20 | ||||
19η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 70-44 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 80-77 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 71-61 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 62-50 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 75-67 | ||||
20η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 65-67 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 59-71 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 51-64 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 72-77 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 47-66 | ||||
21η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 72-52 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 70-61 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 73-54 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 63-53 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 50-53 | ||||
22η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 66-73 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 63-76 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 55-71 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 68-44 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 59-70 | ||||
23η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 69-64 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 72-68 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 60-52 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 85-60 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 54-63 | ||||
24η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 65-58 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 79-58 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 75-64 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 57-62 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 71-64 | ||||
25η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 55-52 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 57-77 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 45-64 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 65-56 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 42-65 | ||||
26η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 85-64 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 91-54 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 57-49 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 74-41 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 88-77 | ||||
27η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 66-71 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 70-75 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 59-62 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 46-68 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 56-64 | ||||
28η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 57-81 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 71-72 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 54-81 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 54-76 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 61-73 | ||||
29η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 73-46 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 87-62 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 88-74 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 77-59 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 62-60 | ||||
30η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 71-75 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 85-80 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 63-80 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 51-62 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 61-47 | ||||
31η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 87-78 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 76-69 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 64-69 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 58-80 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 87-58 | ||||
32η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 67-64 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 76-64 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 60-55 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 75-76 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 84-70 | ||||
33η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 76-56 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 58-67 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 54-77 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 71-60 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 73-85 | ||||
34η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 69-64 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 92-68 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 102-71 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 79-57 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 72-66 | ||||
35η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 57-77 | ||||
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α. | 53-62 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 47-57 | ||||
ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 55-76 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε | 82-77 | ||||
36η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Α.Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 57-70 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ Α.Ε-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 69-70 | ||||
ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 67-38 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 79-40 | ||||
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 70-53 |