| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
28 - 74 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/12/22 16:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
55 - 73 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10/12/22 11:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
32 - 89 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/12/22 19:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
47 - 68 |
ΠΕΥΚΩΝ 10/12/22 09:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 10/12/22 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
68 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/12/22 00:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
109 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/12/22 12:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
66 - 29 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17/12/22 20:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
67 - 64 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 21/02/23 20:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 17/12/22 14:00 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
42 - 84 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/01/23 16:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
52 - 72 |
Χ.Α.Ν.Θ. 07/01/23 11:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
36 - 91 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 07/01/23 19:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 07/01/23 09:30 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
80 - 57 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 07/01/23 14:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
61 - 63 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 14/01/23 12:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
103 - 48 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 14/01/23 15:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 14/01/23 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
33 - 53 |
ΠΕΥΚΩΝ 14/01/23 09:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
86 - 62 |
Α.Α.Μ.Θ. 14/01/23 09:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
36 - 76 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/01/23 16:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 21/01/23 11:30 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
40 - 64 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21/01/23 19:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
64 - 72 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 21/01/23 14:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
58 - 55 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/01/23 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 28/01/23 00:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
50 - 40 |
ΠΕΥΚΩΝ 28/01/23 09:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
39 - 71 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 28/01/23 19:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
96 - 69 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 28/01/23 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
59 - 80 |
Π.Α.Ο.Κ. 28/01/23 09:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
32 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/02/23 16:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
40 - 41 |
Χ.Α.Ν.Θ. 04/02/23 11:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
61 - 51 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 04/02/23 14:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 04/02/23 00:00 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
68 - 97 |
Α.Α.Μ.Θ. 04/02/23 12:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
39 - 47 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 11/02/23 19:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
35 - 78 |
Χ.Α.Ν.Θ. 11/02/23 11:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
60 - 74 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/02/23 09:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 11/02/23 00:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
98 - 53 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 11/02/23 15:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
54 - 41 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/02/23 16:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
68 - 84 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 18/02/23 14:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
69 - 52 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 16/02/23 20:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
78 - 62 |
Α.Α.Μ.Θ. 18/02/23 12:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 18/02/23 12:00 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
60 - 41 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 04/03/23 14:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
110 - 54 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 04/03/23 00:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
89 - 35 |
Α.Α.Μ.Θ. 04/03/23 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
58 - 68 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 04/03/23 12:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 04/03/23 15:00 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
67 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/03/23 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
62 - 71 |
Χ.Α.Ν.Θ. 11/03/23 11:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
56 - 64 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 11/03/23 19:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
56 - 57 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/03/23 09:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 11/03/23 00:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
65 - 40 |
Α.Α.Μ.Θ. 06/04/23 19:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
85 - 47 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 18/03/23 11:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
118 - 29 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 29/03/23 20:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 18/03/23 00:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
43 - 54 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/03/23 00:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
67 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/05/23 17:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
60 - 139 |
Χ.Α.Ν.Θ. 01/04/23 11:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 01/04/23 19:00 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
51 - 47 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 10/04/23 19:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 70 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/04/23 00:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
74 - 37 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 20/04/23 15:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 08/04/23 00:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
63 - 43 |
ΠΕΥΚΩΝ 08/04/23 09:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
52 - 69 |
Α.Α.Μ.Θ. 08/04/23 12:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
66 - 45 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 08/04/23 12:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/04/23 16:30 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
39 - 76 |
Χ.Α.Ν.Θ. 22/04/23 11:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
77 - 45 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 22/04/23 14:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
44 - 84 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/04/23 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
72 - 70 |
Α.Α.Μ.Θ. 22/04/23 12:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
59 - 44 |
ΠΕΥΚΩΝ 29/04/23 09:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
26 - 44 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 29/04/23 19:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
39 - 69 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 29/04/23 12:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 29/04/23 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
101 - 72 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 29/04/23 15:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
59 - 44 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/05/23 16:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
89 - 38 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 07/05/23 14:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
47 - 63 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/05/23 00:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 06/05/23 12:00 |
ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
62 - 91 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 06/05/23 12:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
61 - 67 |
Χ.Α.Ν.Θ. 13/05/23 11:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
57 - 55 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 13/05/23 15:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
46 - 69 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/05/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
69 - 72 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/05/23 09:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ΜΙΚΤΗ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 13/05/23 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/22 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΔΕΚΑ | 28-74 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
10/12/22 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 55-73 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
10/12/22 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 32-89 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
10/12/22 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 47-68 | ||
10/12/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/22 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 68-46 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ | ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
17/12/22 | 12:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 109-60 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
17/12/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 66-29 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ |
21/02/23 | 20:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 67-64 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
17/12/22 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/01/23 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 42-84 | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
07/01/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 52-72 | ||
07/01/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 36-91 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
07/01/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
07/01/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 80-57 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/01/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 61-63 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ | |
14/01/23 | 15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-Χ.Α.Ν.Θ | 103-48 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | |
14/01/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
14/01/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΔΕΚΑ | 33-53 | ||
14/01/23 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 86-62 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/23 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 36-76 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | |
21/01/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
21/01/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 40-64 | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ | |
21/01/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 64-72 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | |
21/01/23 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 58-55 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/01/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||
28/01/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-Χ.Α.Ν.Θ | 50-40 | ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΣ | |
28/01/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΔΕΚΑ | 39-71 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
28/01/23 | 15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 96-69 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ | |
28/01/23 | 09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 59-80 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/23 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 32-57 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | |
04/02/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 40-41 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
04/02/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 61-51 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
04/02/23 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
04/02/23 | 12:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 68-97 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/02/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 39-47 | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ | |
11/02/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΔΕΚΑ | 35-78 | ||
11/02/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 60-74 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
11/02/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
11/02/23 | 15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 98-53 | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π | |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/02/23 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Χ.Α.Ν.Θ | 54-41 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
18/02/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 68-84 | ||
16/02/23 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 69-52 | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
18/02/23 | 12:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 78-62 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | |
18/02/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 60-41 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
04/03/23 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-Χ.Α.Ν.Θ | 110-54 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
04/03/23 | 12:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 89-35 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
04/03/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 58-68 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΗΜΟΥ |
04/03/23 | 15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/03/23 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 67-62 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
11/03/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 62-71 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
11/03/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 56-64 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
11/03/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 56-57 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
11/03/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/23 | 19:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 65-40 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
18/03/23 | 11:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 85-47 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
29/03/23 | 20:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 118-29 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
18/03/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 0-0 | ||
18/03/23 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΔΕΚΑ | 43-54 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/05/23 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 67-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
01/04/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 60-139 | ||
01/04/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
10/04/23 | 19:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 51-47 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | |
01/04/23 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 54-70 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/23 | 15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 74-37 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
08/04/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-Χ.Α.Ν.Θ | 0-0 | ||
08/04/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 63-43 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
08/04/23 | 12:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 52-69 | ||
08/04/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 66-45 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/04/23 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
22/04/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 39-76 | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
22/04/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 77-45 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
22/04/23 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 44-84 | ΔΗΜΟΥ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
22/04/23 | 12:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 72-70 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 59-44 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
29/04/23 | 19:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-Χ.Α.Ν.Θ | 26-44 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
29/04/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 39-69 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
29/04/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
29/04/23 | 15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 101-72 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/05/23 | 16:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 59-44 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
07/05/23 | 14:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Χ.Α.Ν.Θ | 89-38 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
06/05/23 | 00:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 47-63 | ||
06/05/23 | 12:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ | 0-0 | ||
06/05/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 62-91 | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/05/23 | 11:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 61-67 | ||
13/05/23 | 15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΔΕΚΑ | 57-55 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
30/05/23 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 46-69 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
13/05/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 69-72 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
13/05/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 0-0 |