| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 04/03/23 17:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/03/23 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 04/03/23 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 04/03/23 15:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 04/03/23 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 04/03/23 20:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 11/03/23 18:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 11/03/23 09:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/03/23 14:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 11/03/23 15:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 11/03/23 12:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 11/03/23 14:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/03/23 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/03/23 18:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/03/23 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/03/23 15:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/03/23 15:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 18/03/23 14:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/04/23 14:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 01/04/23 15:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 01/04/23 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 01/04/23 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 01/04/23 15:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 01/04/23 09:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/04/23 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/04/23 18:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 08/04/23 17:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/04/23 15:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 08/04/23 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 08/04/23 18:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 22/04/23 12:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 22/04/23 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/04/23 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/04/23 15:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 22/04/23 15:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/04/23 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/04/23 17:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/04/23 18:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/04/23 17:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 29/04/23 14:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 29/04/23 18:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 29/04/23 09:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/05/23 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/05/23 15:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/05/23 17:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 06/05/23 00:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 06/05/23 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 06/05/23 15:45 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13/05/23 17:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/05/23 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 13/05/23 14:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 13/05/23 18:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 13/05/23 09:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/05/23 14:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/05/23 17:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/05/23 18:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/05/23 15:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/05/23 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 20/05/23 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 20/05/23 12:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 27/05/23 17:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 27/05/23 14:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 27/05/23 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 27/05/23 09:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/05/23 14:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 27/05/23 15:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 14:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15:45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 15:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 15:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 00:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 14:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15:45 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 14:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 14:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09:00 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 14:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15:45 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε. ΦΡΥΓΑ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. 1 ΝΕΑΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
04/03/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
04/03/23 | 17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
04/03/23 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
04/03/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
04/03/23 | 20:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/03/23 | 18:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
11/03/23 | 09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | ||
11/03/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
11/03/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
11/03/23 | 12:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | ||
11/03/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/03/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
18/03/23 | 17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
18/03/23 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
18/03/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
18/03/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
01/04/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | ||
01/04/23 | 12:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
01/04/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
01/04/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
01/04/23 | 09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/04/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
08/04/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
08/04/23 | 17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
08/04/23 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | ||
08/04/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
08/04/23 | 18:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/04/23 | 12:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
22/04/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | ||
22/04/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
22/04/23 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
22/04/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
22/04/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
29/04/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | ||
29/04/23 | 17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
29/04/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
29/04/23 | 18:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
29/04/23 | 09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/05/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
06/05/23 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | ||
06/05/23 | 17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
06/05/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
06/05/23 | 12:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/05/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/05/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
13/05/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
13/05/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
13/05/23 | 18:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | ||
13/05/23 | 09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
13/05/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/05/23 | 17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
20/05/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
20/05/23 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
20/05/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/05/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
20/05/23 | 12:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/05/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | ||
27/05/23 | 14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | ||
27/05/23 | 18:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
27/05/23 | 09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
27/05/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | ||
27/05/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | |||
09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | |||
14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
15:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | |||
15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
15:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | |||
15:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | |||
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | |||
14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | |||
14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | |||
18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | |||
15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
15:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | |||
14:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | |||
09:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 0-0 | |||
14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. -ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε | 0-0 | |||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Μ.Α.Σ.Ε-ΔΕΚΑ | 0-0 | |||
17:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
15:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 |