| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 04/03/23 09:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/03/23 15:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 04/03/23 09:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 04/03/23 15:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 04/03/23 09:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 04/03/23 10:15 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11/03/23 17:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/03/23 00:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 11/03/23 09:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/03/23 15:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 11/03/23 09:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/03/23 00:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 18/03/23 09:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/03/23 15:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 18/03/23 09:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/03/23 15:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 18/03/23 09:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/03/23 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 01/04/23 09:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/04/23 15:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 01/04/23 09:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 01/04/23 10:15 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 01/04/23 09:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/04/23 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 08/04/23 09:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/04/23 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 08/04/23 09:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/04/23 15:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/04/23 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 08/04/23 17:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 22/04/23 09:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 22/04/23 10:15 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 22/04/23 09:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/04/23 15:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/04/23 15:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 22/04/23 09:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 29/04/23 09:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/04/23 15:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 29/04/23 09:30 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/04/23 00:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/04/23 17:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/04/23 00:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 06/05/23 09:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/05/23 15:30 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 06/05/23 09:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 06/05/23 10:15 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 06/05/23 09:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/05/23 15:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 13/05/23 09:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/05/23 15:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/05/23 00:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/05/23 17:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/05/23 00:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 13/05/23 09:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 20/05/23 09:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/05/23 15:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/05/23 15:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 20/05/23 09:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20/05/23 10:15 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 20/05/23 09:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 27/05/23 09:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/05/23 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 27/05/23 17:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/05/23 00:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 27/05/23 09:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/05/23 15:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17:30 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 09:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10:15 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10:15 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10:15 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 09:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 09:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09:30 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 09:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17:30 |
Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 09:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ ΗΦΑΙΣ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 09:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ Μ.Ε.Ν |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 09:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10:15 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
04/03/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
04/03/23 | 09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
04/03/23 | 15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
04/03/23 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
04/03/23 | 10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/03/23 | 17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
11/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | ||
11/03/23 | 09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | ||
11/03/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | ||
11/03/23 | 09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
11/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/03/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
18/03/23 | 09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
18/03/23 | 15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
18/03/23 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | ||
18/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/23 | 09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
01/04/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | ||
01/04/23 | 09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | ||
01/04/23 | 10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | ||
01/04/23 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
01/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/04/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
08/04/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
08/04/23 | 09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | ||
08/04/23 | 15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
08/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
08/04/23 | 17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/04/23 | 09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
22/04/23 | 10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | ||
22/04/23 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | ||
22/04/23 | 15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
22/04/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
22/04/23 | 09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | ||
29/04/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
29/04/23 | 09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | ||
29/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
29/04/23 | 17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
29/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/05/23 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
06/05/23 | 15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | ||
06/05/23 | 09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
06/05/23 | 10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
06/05/23 | 09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/05/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/05/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | ||
13/05/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | ||
13/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
13/05/23 | 17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
13/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | ||
13/05/23 | 09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/05/23 | 09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
20/05/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
20/05/23 | 15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
20/05/23 | 09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/05/23 | 10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
20/05/23 | 09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/05/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | ||
27/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
27/05/23 | 17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | ||
27/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | ||
27/05/23 | 09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
27/05/23 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | |||
09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | |||
09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | |||
09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | |||
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | |||
09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | |||
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | |||
09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | |||
09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | |||
17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | |||
15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | |||
09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | |||
17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1 | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ | 0-0 | |||
17:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
09:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2 | 0-0 | |||
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΜΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
09:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
09:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
09:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | |||
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Κ. 2-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 |