| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 04/03/23 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 05/03/23 19:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 05/03/23 17:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 04/03/23 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 04/03/23 15:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 04/03/23 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/03/23 13:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/03/23 17:45 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/03/23 17:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/03/23 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 11/03/23 13:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/03/23 00:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 18/03/23 15:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 19/03/23 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 19/03/23 17:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 18/03/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/03/23 15:30 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/03/23 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 01/04/23 17:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/04/23 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 01/04/23 13:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 01/04/23 15:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 01/04/23 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/04/23 17:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 09/04/23 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 09/04/23 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 08/04/23 17:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 08/04/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/04/23 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/04/23 13:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 22/04/23 13:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 22/04/23 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 22/04/23 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 22/04/23 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/04/23 12:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/04/23 17:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 29/04/23 15:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 30/04/23 19:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 30/04/23 17:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/04/23 00:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/04/23 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/04/23 17:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/05/23 15:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/05/23 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 07/05/23 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 06/05/23 15:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 06/05/23 13:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/05/23 12:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 13/05/23 15:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/05/23 19:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/05/23 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/05/23 13:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/05/23 17:45 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/05/23 17:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 21/05/23 17:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/05/23 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 20/05/23 21:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/05/23 15:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 20/05/23 15:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 20/05/23 13:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 27/05/23 15:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/05/23 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/05/23 13:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/05/23 17:45 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 27/05/23 17:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/05/23 12:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 13:30 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 19:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17:45 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 13:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 13:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 19:30 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17:45 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 13:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 13:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 19:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. 1 ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 15:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/23 | 14:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/03/23 | 19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
05/03/23 | 17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
04/03/23 | 21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
04/03/23 | 15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
04/03/23 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/23 | 13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | ||
11/03/23 | 17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
11/03/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
12/03/23 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
11/03/23 | 13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
11/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/23 | 15:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
19/03/23 | 19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
19/03/23 | 17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
18/03/23 | 21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
18/03/23 | 15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
18/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | ||
02/04/23 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
01/04/23 | 13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
01/04/23 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
01/04/23 | 15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
01/04/23 | 17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/04/23 | 15:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
09/04/23 | 19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
08/04/23 | 17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
08/04/23 | 21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
08/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
09/04/23 | 13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/04/23 | 13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | ||
22/04/23 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
22/04/23 | 15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
22/04/23 | 21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/04/23 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
22/04/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/23 | 15:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
30/04/23 | 19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
30/04/23 | 17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
29/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
30/04/23 | 13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
29/04/23 | 17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/05/23 | 15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | ||
06/05/23 | 21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
07/05/23 | 17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/05/23 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
06/05/23 | 13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
07/05/23 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/05/23 | 15:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
14/05/23 | 19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
13/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
14/05/23 | 13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
13/05/23 | 17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
13/05/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/05/23 | 17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | ||
20/05/23 | 19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/05/23 | 21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
20/05/23 | 15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
20/05/23 | 15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | ||
20/05/23 | 13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/05/23 | 15:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
27/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
28/05/23 | 13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
27/05/23 | 17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
27/05/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
28/05/23 | 12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
13:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | |||
13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | |||
13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | |||
13:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | |||
15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | |||
17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | |||
15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | |||
13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
13:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | |||
17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | |||
17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | |||
13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
13:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | |||
19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | |||
17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
13:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | |||
17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | |||
15:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
17:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | |||
13:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | |||
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | |||
13:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
17:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | |||
21:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | |||
13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-0 | |||
15:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 |