| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 04/03/23 09:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 04/03/23 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/03/23 16:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 04/03/23 10:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 05/03/23 10:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 05/03/23 11:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/03/23 11:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/03/23 18:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 12/03/23 17:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 12/03/23 09:15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 11/03/23 17:30 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/03/23 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 19/03/23 09:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19/03/23 00:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/03/23 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18/03/23 10:15 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 19/03/23 10:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 18/03/23 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 02/04/23 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 02/04/23 09:15 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/04/23 17:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 02/04/23 11:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 02/04/23 10:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 02/04/23 18:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09/04/23 09:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 08/04/23 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/04/23 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/04/23 10:15 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 08/04/23 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/04/23 11:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/04/23 17:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 23/04/23 11:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 23/04/23 10:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/04/23 10:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 23/04/23 09:15 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 23/04/23 17:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 30/04/23 09:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 29/04/23 00:00 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/04/23 16:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 29/04/23 00:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 30/04/23 11:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 30/04/23 18:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 07/05/23 10:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 06/05/23 10:15 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 07/05/23 16:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 07/05/23 11:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/05/23 17:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 07/05/23 09:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14/05/23 09:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/05/23 00:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/05/23 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 14/05/23 11:30 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/05/23 18:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 14/05/23 17:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21/05/23 16:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 20/05/23 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/05/23 10:15 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 21/05/23 10:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 21/05/23 11:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/05/23 17:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 28/05/23 09:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 27/05/23 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 28/05/23 11:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 28/05/23 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 27/05/23 17:00 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 28/05/23 09:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:15 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:15 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:15 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 11:30 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 00:00 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 11:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:00 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 11:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:15 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:15 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 00:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 11:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 09:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 00:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 |
Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09:15 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. 2 ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:15 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| Χ.Α.Ν.Θ 2 Χ.Α.Ν |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 11:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/03/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
04/03/23 | 00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
05/03/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
04/03/23 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
05/03/23 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
05/03/23 | 11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/23 | 11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
12/03/23 | 18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | ||
12/03/23 | 17:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
12/03/23 | 09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
11/03/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | ||
11/03/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
19/03/23 | 00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
19/03/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
18/03/23 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
19/03/23 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
18/03/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/04/23 | 17:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
02/04/23 | 09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | ||
01/04/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
02/04/23 | 11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
02/04/23 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
02/04/23 | 18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/04/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
08/04/23 | 00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
09/04/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
08/04/23 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | ||
08/04/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
09/04/23 | 11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/04/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
23/04/23 | 11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | ||
23/04/23 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
22/04/23 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
23/04/23 | 09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
23/04/23 | 17:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/04/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
29/04/23 | 00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | ||
30/04/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
29/04/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
30/04/23 | 11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
30/04/23 | 18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/05/23 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
06/05/23 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | ||
07/05/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
07/05/23 | 11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
06/05/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
07/05/23 | 09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/05/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
13/05/23 | 00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
13/05/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
14/05/23 | 11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | ||
14/05/23 | 18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
14/05/23 | 17:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/05/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | ||
20/05/23 | 00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
20/05/23 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
21/05/23 | 10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
21/05/23 | 11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
20/05/23 | 17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/05/23 | 09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | ||
27/05/23 | 00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
28/05/23 | 11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
28/05/23 | 18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
27/05/23 | 17:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | ||
28/05/23 | 09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | |||
18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | |||
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | |||
09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | |||
11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | |||
00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | |||
11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | |||
11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | |||
16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | |||
00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | |||
10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | |||
00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | |||
18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | |||
09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | |||
00:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν | 0-0 | |||
11:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ 2 | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | |||
09:15 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | |||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΟΣ ΘΕΣ/Ν-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 0-0 | |||
17:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | |||
16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | |||
10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
11:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 |