| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 05/03/23 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/03/23 09:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 05/03/23 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/03/23 17:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 05/03/23 15:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 04/03/23 09:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 11/03/23 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/03/23 16:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/03/23 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12/03/23 12:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/03/23 09:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/03/23 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 18/03/23 15:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/03/23 09:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 19/03/23 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/03/23 17:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 19/03/23 15:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/03/23 00:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/04/23 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 02/04/23 12:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 02/04/23 09:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 01/04/23 09:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 02/04/23 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/04/23 16:45 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 08/04/23 15:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/04/23 09:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 09/04/23 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 09/04/23 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/04/23 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 09/04/23 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 23/04/23 09:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 22/04/23 09:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 23/04/23 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/04/23 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 23/04/23 12:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/04/23 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 29/04/23 15:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/04/23 09:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 30/04/23 00:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 30/04/23 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 30/04/23 00:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/04/23 16:45 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 07/05/23 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 07/05/23 17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 07/05/23 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 06/05/23 09:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 07/05/23 09:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 07/05/23 12:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 13/05/23 15:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/05/23 09:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 14/05/23 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 14/05/23 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/05/23 16:45 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/05/23 15:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 21/05/23 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/05/23 09:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 21/05/23 17:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 21/05/23 15:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 20/05/23 09:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 21/05/23 09:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 27/05/23 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 28/05/23 00:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 28/05/23 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 28/05/23 16:45 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 28/05/23 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 28/05/23 12:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16:45 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16:45 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16:45 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16:45 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 15:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 00:00 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 Π.Α.Ο | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/03/23 | 15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/03/23 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | ||
05/03/23 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
05/03/23 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
05/03/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | ||
04/03/23 | 09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/03/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
12/03/23 | 16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
12/03/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
12/03/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
12/03/23 | 09:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
12/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/23 | 15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
19/03/23 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
19/03/23 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | ||
19/03/23 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | ||
19/03/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
19/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/04/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
02/04/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
02/04/23 | 09:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
01/04/23 | 09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
02/04/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/04/23 | 16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/04/23 | 15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | ||
09/04/23 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | ||
09/04/23 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
09/04/23 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
09/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
09/04/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/04/23 | 09:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
22/04/23 | 09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
23/04/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
22/04/23 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/04/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | ||
23/04/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/23 | 15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
30/04/23 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
30/04/23 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
30/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
30/04/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | ||
30/04/23 | 16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/05/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
07/05/23 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
07/05/23 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/05/23 | 09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | ||
07/05/23 | 09:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
07/05/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/05/23 | 15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
14/05/23 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
14/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | ||
14/05/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
14/05/23 | 16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
14/05/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/05/23 | 00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
21/05/23 | 09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/05/23 | 17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | ||
21/05/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
20/05/23 | 09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
21/05/23 | 09:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/05/23 | 15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
28/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | ||
28/05/23 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
28/05/23 | 16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
28/05/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
28/05/23 | 12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | |||
09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | |||
09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | |||
09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | |||
16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | |||
09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | |||
00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | |||
16:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | |||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | |||
12:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3-ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ | 0-0 | |||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | |||
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ Α.Π.Σ. ΤΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
00:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑ | 0-0 | |||
16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | |||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
09:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 3 | 0-0 |