| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18/03/23 13:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 18/03/23 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 18/03/23 09:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 18/03/23 16:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 01/04/23 15:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01/04/23 19:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 01/04/23 18:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 01/04/23 16:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 08/04/23 13:15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 08/04/23 19:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 08/04/23 09:00 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 08/04/23 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/04/23 18:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 22/04/23 16:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 22/04/23 09:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/04/23 19:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 29/04/23 13:15 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 29/04/23 19:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 29/04/23 16:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 29/04/23 15:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 06/05/23 09:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/05/23 19:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 06/05/23 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 06/05/23 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13/05/23 13:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 13/05/23 16:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 13/05/23 15:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/05/23 19:15 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 15:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19:15 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 18:00 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 09:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16:30 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 18:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 16:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 15:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19:00 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 16:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 09:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13:15 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 15:00 |
ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19:15 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ 2 ΠΑΝΑΘ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 Π.Α.Ο |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 09:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ΑΣ ΑΡ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 16:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/03/23 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
18/03/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
18/03/23 | 09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
18/03/23 | 16:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/23 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
01/04/23 | 19:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
01/04/23 | 18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | ||
01/04/23 | 16:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/04/23 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
08/04/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
08/04/23 | 09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||
08/04/23 | 16:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/04/23 | 18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
22/04/23 | 16:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
22/04/23 | 09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
22/04/23 | 19:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/04/23 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||
29/04/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | ||
29/04/23 | 16:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
29/04/23 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/05/23 | 09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
06/05/23 | 19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
06/05/23 | 16:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
06/05/23 | 18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/05/23 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
13/05/23 | 16:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
13/05/23 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | ||
13/05/23 | 19:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | |||
15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
19:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | |||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
16:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | |||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | |||
18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
16:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | |||
16:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | |||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | |||
09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
19:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2 | 0-0 | |||
16:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | |||
15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | 0-0 | |||
19:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | |||
18:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | |||
09:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | |||
16:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 |