| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
45 - 56 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29/10/22 19:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
64 - 32 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29/10/22 14:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 24/09/22 00:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
50 - 53 |
ΙΩΝΙΑΣ 29/10/22 20:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
49 - 67 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 27/10/22 21:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
30 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/10/22 18:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
66 - 21 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 01/10/22 15:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 01/10/22 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
54 - 57 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01/10/22 13:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
50 - 42 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 01/10/22 16:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
68 - 65 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/10/22 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
54 - 65 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 08/10/22 14:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/10/22 00:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
72 - 33 |
ΙΩΝΙΑΣ 08/10/22 20:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
50 - 29 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 08/10/22 16:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
58 - 45 |
ΣΙΝΔΟΥ 25/10/22 15:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
66 - 53 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 25/10/22 21:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 15/10/22 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
82 - 36 |
ΙΩΝΙΑΣ 15/10/22 20:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
53 - 40 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 15/10/22 15:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
77 - 50 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15/11/22 21:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
48 - 31 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22/10/22 14:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/10/22 00:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
31 - 62 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 22/10/22 16:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
36 - 82 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/10/22 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
39 - 53 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 05/11/22 16:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
60 - 39 |
ΙΩΝΙΑΣ 05/11/22 20:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/11/22 00:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
70 - 24 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 08/11/22 21:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
69 - 56 |
ΣΙΝΔΟΥ 05/11/22 15:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
54 - 57 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12/11/22 19:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 12/11/22 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
27 - 104 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12/11/22 16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
34 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/11/22 18:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
37 - 49 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 23/11/22 21:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/11/22 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
55 - 39 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19/11/22 14:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
70 - 22 |
ΙΩΝΙΑΣ 19/11/22 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
54 - 64 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 19/11/22 16:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
66 - 69 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 29/11/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
45 - 59 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26/11/22 19:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 26/11/22 16:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/11/22 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
64 - 47 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 26/11/22 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
94 - 31 |
ΣΙΝΔΟΥ 26/11/22 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
37 - 66 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/12/22 16:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
30 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/12/22 18:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 03/12/22 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
66 - 44 |
ΣΙΝΔΟΥ 06/12/22 21:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
78 - 58 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 06/12/22 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
102 - 40 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/12/22 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
37 - 61 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10/12/22 14:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/12/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
48 - 42 |
ΙΩΝΙΑΣ 12/01/23 21:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
71 - 57 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10/12/22 16:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
53 - 45 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 17/12/22 15:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 33 |
ΣΙΝΔΟΥ 28/12/22 20:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 0 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 17/12/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
42 - 61 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/12/22 16:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
28 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/12/22 18:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
49 - 64 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/01/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
66 - 80 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 05/01/23 18:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 07/01/23 00:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
36 - 49 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/01/23 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
36 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/01/23 18:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
74 - 64 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14/01/23 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
73 - 49 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 31/01/23 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/01/23 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
54 - 60 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 14/01/23 15:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
68 - 20 |
ΣΙΝΔΟΥ 14/01/23 15:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
85 - 49 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/01/23 19:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
65 - 63 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 02/02/23 21:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 21/01/23 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
43 - 79 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/02/23 16:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
47 - 51 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/01/23 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
47 - 56 |
ΙΩΝΙΑΣ 28/01/23 20:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 28/01/23 00:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
70 - 26 |
ΣΙΝΔΟΥ 28/01/23 15:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
55 - 30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 28/01/23 16:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
51 - 64 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 31/01/23 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 04/02/23 19:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
51 - 59 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 04/02/23 16:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ |
35 - 79 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/02/23 18:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
71 - 42 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 04/02/23 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
79 - 59 |
ΣΙΝΔΟΥ 04/02/23 15:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
45 - 49 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11/02/23 14:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
64 - 39 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 14/02/23 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/02/23 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 ΔΗΜΟΚ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
49 - 54 |
ΙΩΝΙΑΣ 11/02/23 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
46 - 101 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11/02/23 16:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/10/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 45-56 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
29/10/22 | 14:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 64-32 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
24/09/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||
29/10/22 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 50-53 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
27/10/22 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 49-67 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/10/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 30-68 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
01/10/22 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 66-21 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
01/10/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
01/10/22 | 13:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 54-57 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
01/10/22 | 16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 50-42 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 68-65 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
08/10/22 | 14:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 54-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
08/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | ||
08/10/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 72-33 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
08/10/22 | 16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 50-29 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/10/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 58-45 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
25/10/22 | 21:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 66-53 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
15/10/22 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/10/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 82-36 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
15/10/22 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 53-40 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/11/22 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 77-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
22/10/22 | 14:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 48-31 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
22/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
22/10/22 | 16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 31-62 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
22/10/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 36-82 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/11/22 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 39-53 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
05/11/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 60-39 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
05/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
08/11/22 | 21:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 70-24 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
05/11/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 69-56 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 54-57 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
12/11/22 | 14:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
12/11/22 | 16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 27-104 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
12/11/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 34-67 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
23/11/22 | 21:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 37-49 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ||
19/11/22 | 14:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 55-39 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
19/11/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 70-22 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
19/11/22 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 54-64 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
29/11/22 | 21:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 66-69 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 45-59 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
26/11/22 | 16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 0-0 | ||
26/11/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
26/11/22 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 64-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
26/11/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 94-31 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/22 | 16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 37-66 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
03/12/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 30-65 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
03/12/22 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/12/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 66-44 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
06/12/22 | 21:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 78-58 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 102-40 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
10/12/22 | 14:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 37-61 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
10/12/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
12/01/23 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 48-42 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
10/12/22 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 71-57 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/22 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 53-45 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
28/12/22 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 61-33 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
17/12/22 | 00:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
17/12/22 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 42-61 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
17/12/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 28-57 | ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/01/23 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 49-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
05/01/23 | 18:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 66-80 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
07/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
07/01/23 | 19:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 36-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
07/01/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 36-67 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/01/23 | 00:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 74-64 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
31/01/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 73-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
14/01/23 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
14/01/23 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 54-60 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
14/01/23 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 68-20 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/23 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 85-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
02/02/23 | 21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 65-63 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
21/01/23 | 16:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
16/02/23 | 16:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 43-79 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
21/01/23 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 47-51 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/01/23 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 47-56 | ||
28/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 0-0 | ||
28/01/23 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 70-26 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
28/01/23 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 55-30 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
31/01/23 | 21:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 51-64 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/23 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
04/02/23 | 16:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 51-59 | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
04/02/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 35-79 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
04/02/23 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 71-42 | ||
04/02/23 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ. | 79-59 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/02/23 | 14:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 45-49 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
14/02/23 | 21:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.Γ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 64-39 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
11/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 1 | 0-0 | ||
11/02/23 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 49-54 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
11/02/23 | 16:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 46-101 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |