| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
39 - 28 |
Β.Α.Ο. 29/10/22 18:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/09/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
109 - 22 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 29/10/22 22:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
61 - 25 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/10/22 18:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
26 - 77 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/09/22 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/10/22 00:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
71 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/10/22 14:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
28 - 83 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 01/10/22 15:45 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
43 - 49 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 01/10/22 20:15 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
99 - 34 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 01/10/22 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
93 - 44 |
Β.Α.Ο. 08/10/22 18:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
54 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/10/22 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
79 - 31 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 08/10/22 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
84 - 35 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/10/22 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/10/22 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
42 - 80 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 15/10/22 15:45 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
82 - 27 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 15/10/22 20:15 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
21 - 79 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15/10/22 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
53 - 44 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/10/22 18:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/10/22 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
76 - 50 |
Β.Α.Ο. 22/10/22 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
61 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/10/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
60 - 41 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 22/10/22 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
82 - 55 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/10/22 19:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/10/22 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
35 - 90 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/11/22 19:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
70 - 37 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/11/22 18:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
75 - 36 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 05/11/22 20:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/11/22 20:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
39 - 56 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 05/11/22 15:45 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
60 - 62 |
Β.Α.Ο. 12/11/22 18:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
38 - 121 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/11/22 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
79 - 29 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/11/22 19:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/11/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
50 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/11/22 14:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
89 - 50 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19/11/22 20:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
54 - 96 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/11/22 18:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/11/22 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
28 - 80 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/11/22 19:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
75 - 45 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/11/22 20:15 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
70 - 47 |
Β.Α.Ο. 26/11/22 18:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
79 - 48 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/11/22 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/11/22 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
38 - 79 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/11/22 14:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
49 - 40 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 26/11/22 15:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
63 - 64 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/12/22 19:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 03/12/22 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
35 - 82 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/12/22 14:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
22 - 72 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 03/12/22 15:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
67 - 28 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 03/12/22 20:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 10/12/22 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
59 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/12/22 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
80 - 26 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/12/22 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
82 - 48 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/12/22 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
31 - 99 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/12/22 19:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
53 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/12/22 14:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
80 - 45 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 17/12/22 15:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
50 - 77 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/12/22 20:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
18 - 69 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/12/22 19:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 17/12/22 00:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
70 - 51 |
Β.Α.Ο. 07/01/23 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
39 - 90 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/01/23 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
72 - 37 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 07/01/23 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
57 - 76 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/01/23 19:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 07/01/23 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
57 - 68 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/01/23 20:15 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 66 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/01/23 19:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
52 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/01/23 18:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
45 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/01/23 14:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 14/01/23 15:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
66 - 58 |
Β.Α.Ο. 21/01/23 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
37 - 100 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/01/23 18:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
67 - 47 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/01/23 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 21/01/23 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
49 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/01/23 14:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
80 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/01/23 18:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
77 - 19 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 28/01/23 20:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
43 - 63 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 28/01/23 15:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/01/23 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
59 - 46 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 28/01/23 20:15 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
53 - 58 |
Β.Α.Ο. 04/02/23 18:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
69 - 62 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/02/23 19:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 04/02/23 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
61 - 41 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/02/23 14:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
73 - 61 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 04/02/23 15:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
67 - 79 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/02/23 00:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
76 - 49 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/02/23 20:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 11/02/23 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 ΔΗΜΟΚ |
70 - 42 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/02/23 18:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
36 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/02/23 19:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/10/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 39-28 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |
24/09/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/10/22 | 22:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 109-22 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
24/10/22 | 18:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 61-25 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
24/09/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 26-77 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
01/10/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 71-53 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
01/10/22 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 28-83 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
01/10/22 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 43-49 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
01/10/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 99-34 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 93-44 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
08/10/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 54-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
08/10/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 79-31 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
08/10/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 84-35 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
08/10/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/10/22 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 42-80 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
15/10/22 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 82-27 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
15/10/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 21-79 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
15/10/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 53-44 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
15/10/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 76-50 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
22/10/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 61-62 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
22/10/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 60-41 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
22/10/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 82-55 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
22/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/11/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 35-90 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
05/11/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 70-37 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
05/11/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 75-36 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
05/11/22 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/11/22 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 39-56 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 60-62 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙ |
12/11/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 38-121 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
12/11/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 79-29 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
12/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 0-0 | ||
12/11/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 50-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 89-50 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
19/11/22 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 54-96 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
19/11/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
19/11/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 28-80 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/11/22 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 75-45 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 70-47 | ΠΑΠΑΕΣΤΡΑΤΙΟΥ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
26/11/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 79-48 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
26/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
26/11/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 38-79 | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ | ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΣ |
26/11/22 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 49-40 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 63-64 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
03/12/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 0-0 | ||
03/12/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 35-82 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
03/12/22 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 22-72 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
03/12/22 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 67-28 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/22 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10/12/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 59-61 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10/12/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 80-26 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΠΑΠΑΕΣΤΡΑΤΙΟΥ |
10/12/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 82-48 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
10/12/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 31-99 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 53-57 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |
17/12/22 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 80-45 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
17/12/22 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 50-77 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
17/12/22 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 18-69 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
17/12/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/01/23 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 70-51 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
07/01/23 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 39-90 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
07/01/23 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 72-37 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
07/01/23 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 57-76 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
07/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/01/23 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 57-68 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΣ |
14/01/23 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 54-66 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
14/01/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 52-68 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
14/01/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 45-69 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
14/01/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/23 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 66-58 | ||
21/01/23 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 37-100 | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | |
21/01/23 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 67-47 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
21/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
21/01/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 49-57 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/01/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 80-53 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
28/01/23 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 77-19 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
28/01/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 43-63 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
28/01/23 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/01/23 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 59-46 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/23 | 18:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 53-58 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
04/02/23 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 69-62 | ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΣ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
04/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2 | 0-0 | ||
04/02/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ | 61-41 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
04/02/23 | 15:45 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 73-61 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/02/23 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 67-79 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
11/02/23 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 76-49 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
11/02/23 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/02/23 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 70-42 | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ | ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
11/02/23 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 36-51 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |