| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
64 - 30 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/10/22 21:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/09/22 00:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
79 - 35 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25/10/22 19:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
57 - 34 |
ΠΕΥΚΩΝ 17/10/22 10:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
40 - 54 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30/10/22 16:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/09/22 14:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
20 - 64 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/10/22 16:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 02/10/22 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
42 - 62 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 02/10/22 19:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
52 - 26 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 02/10/22 13:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
27 - 72 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02/10/22 14:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02/10/22 16:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
64 - 30 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 09/10/22 17:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/10/22 00:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
55 - 74 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 09/10/22 17:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
64 - 20 |
ΠΕΥΚΩΝ 09/10/22 10:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 09/10/22 16:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
41 - 54 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/10/22 16:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
61 - 91 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 16/10/22 19:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 16/10/22 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
29 - 85 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16/10/22 14:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 16/10/22 14:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
65 - 49 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 16/10/22 16:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
37 - 47 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 16/10/22 14:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
55 - 39 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/10/22 17:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 23/10/22 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 23/10/22 17:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
38 - 53 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/10/22 10:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
64 - 26 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23/10/22 16:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
55 - 80 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 23/10/22 16:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
34 - 80 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 06/11/22 14:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 06/11/22 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
75 - 56 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/11/22 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
49 - 54 |
ΠΕΥΚΩΝ 06/11/22 10:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
53 - 34 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/11/22 14:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
66 - 47 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 06/11/22 19:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 13/11/22 17:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/11/22 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
70 - 46 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 13/11/22 17:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
47 - 60 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/11/22 16:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
50 - 36 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13/11/22 16:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
33 - 63 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/11/22 15:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
40 - 66 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/01/23 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 20/11/22 10:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
60 - 51 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 20/11/22 17:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 20/11/22 14:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
52 - 25 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/11/22 14:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
75 - 23 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 20/11/22 13:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
77 - 33 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 27/11/22 17:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/11/22 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
37 - 58 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/11/22 16:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
37 - 64 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 27/11/22 16:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 27/11/22 14:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
70 - 49 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 27/11/22 19:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
42 - 69 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 04/12/22 17:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 04/12/22 00:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
46 - 31 |
ΠΕΥΚΩΝ 19/02/23 10:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
71 - 50 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 04/12/22 16:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 04/12/22 14:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
37 - 75 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 04/12/22 14:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/12/22 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
50 - 32 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11/12/22 16:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
48 - 63 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 23/12/22 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
42 - 53 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 11/12/22 15:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
44 - 67 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 11/12/22 17:15 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 11/12/22 13:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
20 - 69 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18/12/22 16:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18/12/22 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
35 - 70 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/12/22 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
35 - 70 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 18/12/22 19:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
57 - 32 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18/12/22 13:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18/12/22 14:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
88 - 36 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/01/23 17:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/01/23 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
62 - 26 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 08/01/23 17:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
26 - 58 |
ΠΕΥΚΩΝ 08/01/23 09:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
69 - 38 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/01/23 16:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/01/23 14:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
31 - 96 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/01/23 15:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
0 - 0 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 15/01/23 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
39 - 59 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 28/01/23 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
32 - 43 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/01/23 14:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/01/23 14:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
43 - 59 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/01/23 16:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
61 - 57 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/01/23 17:30 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/01/23 00:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
50 - 30 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 22/01/23 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 22/01/23 10:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
54 - 87 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/01/23 16:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
62 - 55 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/01/23 16:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
66 - 56 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 29/01/23 13:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/01/23 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/01/23 14:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
71 - 30 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/01/23 16:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
48 - 49 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/01/23 15:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
43 - 47 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 29/01/23 19:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
85 - 48 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/02/23 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/02/23 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
45 - 50 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 05/02/23 17:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
47 - 36 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/02/23 18:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
33 - 69 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 05/02/23 20:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
31 - 62 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 05/02/23 15:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/02/23 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/02/23 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
53 - 61 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/02/23 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
0 - 0 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 12/02/23 19:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
34 - 47 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/02/23 14:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
82 - 31 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 12/02/23 13:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
61 - 49 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 19/02/23 17:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/02/23 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
33 - 60 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/02/23 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/02/23 16:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
43 - 38 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 19/02/23 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
39 - 79 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 19/02/23 19:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
30 - 77 |
ΠΕΥΚΩΝ 24/02/23 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 26/02/23 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
73 - 30 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 26/02/23 13:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
78 - 59 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/02/23 16:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/02/23 14:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
66 - 64 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26/02/23 14:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
69 - 37 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/03/23 17:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/03/23 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
40 - 46 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/03/23 16:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
31 - 70 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 05/03/23 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ |
0 - 0 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ 05/03/23 19:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
74 - 44 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 05/03/23 13:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/03/23 00:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
54 - 40 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/03/23 14:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
55 - 40 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 12/03/23 17:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
33 - 31 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/03/23 10:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
64 - 49 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/03/23 16:00 |
ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. ΑΝΑΤΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/03/23 14:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/10/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 64-30 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
25/09/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
25/10/22 | 19:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 79-35 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
17/10/22 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 57-34 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
30/10/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 40-54 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
25/09/22 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/10/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 20-64 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
02/10/22 | 14:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/10/22 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 42-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
02/10/22 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 52-26 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | |
02/10/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 27-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
02/10/22 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/22 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 64-30 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
09/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 0-0 | ||
09/10/22 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 55-74 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
09/10/22 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 64-20 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
09/10/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
09/10/22 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 41-54 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/22 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 61-91 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
16/10/22 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
16/10/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 29-85 | ||
16/10/22 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
16/10/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 65-49 | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
16/10/22 | 14:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 37-47 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/22 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 55-39 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
23/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
23/10/22 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
23/10/22 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 38-53 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
23/10/22 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 64-26 | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
23/10/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 55-80 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 34-80 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
06/11/22 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/11/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 75-56 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
06/11/22 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 49-54 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
05/11/22 | 14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 53-34 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
06/11/22 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 66-47 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/22 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
13/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
13/11/22 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 70-46 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
13/11/22 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 47-60 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
13/11/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 50-36 | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
13/11/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 33-63 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/23 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 40-66 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
20/11/22 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/11/22 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 60-51 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
20/11/22 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
20/11/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 52-25 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
20/11/22 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 75-23 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/22 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 77-33 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
27/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
27/11/22 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 37-58 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
27/11/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 37-64 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
27/11/22 | 14:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
27/11/22 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 70-49 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/22 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 42-69 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
04/12/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
19/02/23 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 46-31 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | |
04/12/22 | 16:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 71-50 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟ |
04/12/22 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 0-0 | ||
04/12/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 37-75 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/22 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/12/22 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 50-32 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
23/12/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 48-63 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
11/12/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 42-53 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
11/12/22 | 17:15 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 44-67 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
11/12/22 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/22 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 20-69 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
18/12/22 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/12/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 35-70 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙ |
18/12/22 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 35-70 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
18/12/22 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 57-32 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
18/12/22 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/01/23 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 88-36 | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
08/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
08/01/23 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 62-26 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
08/01/23 | 09:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 26-58 | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |
08/01/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 69-38 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
08/01/23 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 31-96 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
15/01/23 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/01/23 | 14:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 39-59 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
15/01/23 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 32-43 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
15/01/23 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
15/01/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 43-59 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/23 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 61-57 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
22/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 | ||
22/01/23 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 50-30 | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
22/01/23 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
22/01/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 54-87 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
22/01/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 62-55 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/23 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 66-56 | ||
29/01/23 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/01/23 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-0 | ||
29/01/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 71-30 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
29/01/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 48-49 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
29/01/23 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 43-47 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/23 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 85-48 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
05/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
05/02/23 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 45-50 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
05/02/23 | 18:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 47-36 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π |
05/02/23 | 20:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 33-69 | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
05/02/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 31-62 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/23 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-0 | ||
12/02/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13/02/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 53-61 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
12/02/23 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-0 | ||
12/02/23 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 34-47 | ||
12/02/23 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 82-31 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/23 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 61-49 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
19/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
19/02/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 33-60 | ||
19/02/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
19/02/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 43-38 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
19/02/23 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 39-79 | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/02/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 30-77 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
26/02/23 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
26/02/23 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 73-30 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
26/02/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 78-59 | ||
26/02/23 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
26/02/23 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 66-64 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/03/23 | 17:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 69-37 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
05/03/23 | 16:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/03/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 40-46 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
05/03/23 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 31-70 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
05/03/23 | 19:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
05/03/23 | 13:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 74-44 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-0 | ||
12/03/23 | 14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 54-40 | ||
12/03/23 | 17:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 55-40 | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π | ΓΚΑΡΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑ |
12/03/23 | 10:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 33-31 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
12/03/23 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΝΑΤΟΛΙΑ Σ.Α.Α.Κ. | 64-49 | ||
12/03/23 | 14:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 0-0 |