| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
63 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/10/22 17:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
46 - 62 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 13/10/22 17:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
68 - 40 |
ΘΕΡΜΗΣ 25/09/22 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/09/22 00:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
34 - 58 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 30/10/22 14:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
65 - 44 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 30/10/22 15:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
52 - 74 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 02/10/22 18:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
51 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/10/22 17:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
39 - 48 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/10/22 15:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/10/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
77 - 53 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 02/10/22 13:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
34 - 36 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 02/10/22 10:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
85 - 23 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/10/22 17:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
58 - 63 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 09/10/22 14:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
41 - 33 |
ΘΕΡΜΗΣ 09/10/22 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/10/22 00:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
42 - 51 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 09/10/22 14:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
42 - 38 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 09/10/22 10:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
23 - 64 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/10/22 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
55 - 65 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/10/22 15:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
43 - 57 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 16/10/22 13:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 16/10/22 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
28 - 55 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 16/10/22 14:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
37 - 80 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/10/22 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
86 - 36 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 23/10/22 17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
43 - 59 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 23/10/22 14:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
56 - 43 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/10/22 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 23/10/22 00:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
51 - 30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 23/10/22 10:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
70 - 30 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 23/10/22 18:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
40 - 77 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 06/11/22 13:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
61 - 52 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 06/11/22 15:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
65 - 69 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 06/11/22 14:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 06/11/22 00:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
33 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 06/11/22 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
32 - 41 |
ΘΕΡΜΗΣ 06/11/22 15:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
89 - 50 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/11/22 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
66 - 45 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 13/11/22 14:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 13/11/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
53 - 23 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 13/11/22 10:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
48 - 42 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 13/11/22 18:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
53 - 31 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/11/22 17:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
51 - 93 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 20/11/22 14:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 20/11/22 00:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
44 - 58 |
ΘΕΡΜΗΣ 20/11/22 15:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
51 - 41 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 20/11/22 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
46 - 42 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 20/11/22 13:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
39 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/11/22 15:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 27/11/22 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
60 - 69 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 27/11/22 14:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
82 - 42 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 27/11/22 10:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
75 - 56 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 27/11/22 18:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
65 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/11/22 17:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
36 - 57 |
ΘΕΡΜΗΣ 27/11/22 15:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
61 - 69 |
ΘΕΡΜΗΣ 04/12/22 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
46 - 48 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 04/12/22 14:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 04/12/22 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
46 - 45 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 04/12/22 14:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
72 - 32 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 04/12/22 15:30 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
68 - 42 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 04/12/22 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
89 - 45 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/12/22 17:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
64 - 39 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 11/12/22 10:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
74 - 40 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 11/12/22 18:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/12/22 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
42 - 44 |
ΘΕΡΜΗΣ 11/12/22 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
44 - 86 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/12/22 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
54 - 34 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 18/12/22 10:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
80 - 48 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 18/12/22 18:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
59 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/12/22 17:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/12/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
60 - 58 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/12/22 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
51 - 60 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 18/12/22 13:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
50 - 68 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/01/23 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
63 - 49 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 08/01/23 14:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
52 - 50 |
ΘΕΡΜΗΣ 29/12/22 19:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/01/23 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
64 - 79 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 08/01/23 14:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
44 - 62 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 08/01/23 15:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
28 - 79 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/01/23 17:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
69 - 54 |
ΘΕΡΜΗΣ 15/01/23 15:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
43 - 76 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/01/23 15:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 15/01/23 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
72 - 42 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 15/01/23 15:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
50 - 64 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 15/01/23 18:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
57 - 33 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/01/23 17:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
56 - 55 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 22/01/23 14:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
91 - 42 |
ΘΕΡΜΗΣ 25/01/23 21:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/01/23 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
79 - 39 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 22/01/23 10:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
57 - 34 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 22/01/23 18:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
40 - 63 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/01/23 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
89 - 52 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 29/01/23 13:30 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
59 - 64 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 29/01/23 15:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 29/01/23 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
50 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/01/23 17:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
28 - 43 |
ΘΕΡΜΗΣ 29/01/23 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
90 - 38 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/02/23 17:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
47 - 67 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 05/02/23 14:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
90 - 64 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/02/23 15:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 05/02/23 10:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
90 - 64 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 05/02/23 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
46 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/02/23 17:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
64 - 72 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 12/02/23 15:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
43 - 77 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 12/02/23 14:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/02/23 00:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
34 - 72 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/02/23 15:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
44 - 67 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 12/02/23 13:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
50 - 35 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/02/23 16:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
98 - 45 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/02/23 17:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 19/02/23 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
60 - 62 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 19/02/23 10:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
63 - 55 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 19/02/23 18:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
42 - 84 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/02/23 17:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
54 - 32 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/02/23 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/02/23 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
96 - 74 |
ΘΕΡΜΗΣ 26/02/23 15:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
41 - 80 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/02/23 15:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
37 - 78 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 26/02/23 14:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
59 - 49 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 26/02/23 15:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
69 - 61 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 09/03/23 19:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ |
74 - 60 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/03/23 17:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
74 - 45 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 05/03/23 10:00 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 05/03/23 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ |
63 - 40 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/03/23 17:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ |
61 - 66 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/03/23 15:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ |
46 - 72 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/03/23 15:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ | |
| ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γ.Α.Σ. ΒΑΣΙΛ |
68 - 75 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/03/23 14:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. 2 ΕΥΑΓΓ |
38 - 59 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 12/03/23 13:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
83 - 65 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/03/23 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/03/23 00:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. 2 ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.Σ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 12/03/23 14:00 |
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΘΕΡΜΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ ΑΧΙΛΛ |
66 - 34 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 12/03/23 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.Σ. 2 ΑΣΤΕΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/22 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 63-56 | ΔΗΜΟΥ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
13/10/22 | 17:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 46-62 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
25/09/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 68-40 | ||
25/09/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
30/10/22 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 34-58 | ΔΗΜΟΥ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
30/10/22 | 15:00 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 65-44 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/10/22 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 52-74 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
02/10/22 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 51-59 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
02/10/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 39-48 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
02/10/22 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/10/22 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 77-53 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
02/10/22 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 34-36 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/22 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 85-23 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
09/10/22 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 58-63 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
09/10/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 41-33 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΛΕΦΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ |
09/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 0-0 | ||
09/10/22 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 42-51 | ΔΗΜΟΥ | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π |
09/10/22 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 42-38 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 23-64 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | |
16/10/22 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 55-65 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π |
16/10/22 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 43-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
16/10/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
16/10/22 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 28-55 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
16/10/22 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 37-80 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/22 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 86-36 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
23/10/22 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 43-59 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
23/10/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 56-43 | ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
23/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 0-0 | ||
23/10/22 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 51-30 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
23/10/22 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 70-30 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/22 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 40-77 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
06/11/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 61-52 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
06/11/22 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 65-69 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
06/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 0-0 | ||
06/11/22 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 33-66 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
06/11/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 32-41 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/22 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 89-50 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
13/11/22 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 66-45 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
13/11/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13/11/22 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 53-23 | ΔΗΜΟΥ | ΛΕΦΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ |
13/11/22 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 48-42 | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
13/11/22 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 53-31 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/22 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 51-93 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
20/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 0-0 | ||
20/11/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 44-58 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
20/11/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 51-41 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
20/11/22 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 46-42 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
20/11/22 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 39-56 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/22 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
27/11/22 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 60-69 | ΔΗΜΟΥ | ΤΣΑΚΑΛΟΣ |
27/11/22 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 82-42 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
27/11/22 | 18:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 75-56 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
27/11/22 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 65-69 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
27/11/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 36-57 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΒΑΛΙΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 61-69 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |
04/12/22 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 46-48 | ΔΗΜΟΥ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
04/12/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 0-0 | ||
04/12/22 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 46-45 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
04/12/22 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 72-32 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
04/12/22 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 68-42 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/22 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 89-45 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
11/12/22 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 64-39 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
11/12/22 | 18:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 74-40 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
11/12/22 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/12/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 42-44 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
11/12/22 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 44-86 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/22 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 54-34 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
18/12/22 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 80-48 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
18/12/22 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 59-74 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
18/12/22 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/12/22 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 60-58 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
18/12/22 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 51-60 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ | ΛΕΦΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/01/23 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 50-68 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
08/01/23 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 63-49 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π |
29/12/22 | 19:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 52-50 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
08/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 0-0 | ||
08/01/23 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 64-79 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΣ |
08/01/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 44-62 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/23 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 28-79 | ||
15/01/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 69-54 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π |
15/01/23 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 43-76 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
15/01/23 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/01/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 72-42 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
15/01/23 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 50-64 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | ΒΟΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/23 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 57-33 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
22/01/23 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 56-55 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
25/01/23 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 91-42 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
22/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 0-0 | ||
22/01/23 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 79-39 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΚΚΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗ |
22/01/23 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 57-34 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/23 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 40-63 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΓΡ |
29/01/23 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 89-52 | ||
29/01/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 59-64 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
29/01/23 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/01/23 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 50-53 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
29/01/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 28-43 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/23 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 90-38 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |
05/02/23 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 47-67 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
05/02/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 90-64 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΔΗΜΟΥ |
05/02/23 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/02/23 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 90-64 | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
05/02/23 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 46-59 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 64-72 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
12/02/23 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 43-77 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
12/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 0-0 | ||
12/02/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 34-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
12/02/23 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 44-67 | ΠΑΠΑΕΣΤΡΑΤΙΟΥ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
11/02/23 | 16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 50-35 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/23 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 98-45 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
19/02/23 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
19/02/23 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 60-62 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
19/02/23 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 63-55 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
19/02/23 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 42-84 | ||
19/02/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 54-32 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
26/02/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 96-74 | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
26/02/23 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 41-80 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
26/02/23 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 37-78 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
26/02/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 59-49 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
09/03/23 | 19:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 69-61 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/03/23 | 17:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 74-60 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
05/03/23 | 10:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ | 74-45 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |
05/03/23 | 18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/03/23 | 17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α. | 63-40 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ |
05/03/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π-ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ | 61-66 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
05/03/23 | 15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 46-72 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/23 | 14:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 68-75 | ||
12/03/23 | 13:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 38-59 | ||
12/03/23 | 15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α.Κ.Ε. | 83-65 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ |
12/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 0-0 | ||
12/03/23 | 14:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.ΜΗΧ. Α.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π | 0-0 | ||
12/03/23 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.Ο.ΘΕΡΜΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. Α.Μ. | 66-34 |