| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
74 - 51 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/09/22 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/09/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
64 - 40 |
ΣΙΝΔΟΥ 23/09/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
53 - 61 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 23/09/22 21:45 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
88 - 44 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 23/09/22 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
79 - 72 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/09/22 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
60 - 62 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 23/09/22 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
48 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 31/10/22 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 30/09/22 00:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
49 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 30/09/22 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
63 - 71 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30/09/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
51 - 87 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/09/22 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
56 - 66 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/09/22 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
57 - 55 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/09/22 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
68 - 53 |
ΠΕΥΚΩΝ 30/09/22 21:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
62 - 48 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30/09/22 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
48 - 56 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 07/10/22 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
72 - 67 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 07/10/22 21:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
88 - 29 |
ΣΙΝΔΟΥ 07/10/22 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
52 - 60 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 07/10/22 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
70 - 49 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 07/10/22 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
30 - 55 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 07/10/22 21:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
46 - 57 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/10/22 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/10/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
45 - 58 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14/10/22 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
41 - 79 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/10/22 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
50 - 77 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/11/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
53 - 45 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/10/22 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
68 - 71 |
ΠΕΥΚΩΝ 14/10/22 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
67 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/10/22 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
58 - 44 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 14/10/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 14/10/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
69 - 42 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 21/10/22 21:45 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
73 - 62 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 21/10/22 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
72 - 55 |
ΣΙΝΔΟΥ 21/10/22 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
46 - 55 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 21/10/22 21:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
66 - 49 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 21/10/22 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
71 - 65 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/10/22 21:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
69 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/10/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 21/10/22 00:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
67 - 54 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 04/11/22 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
66 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/11/22 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
51 - 83 |
ΠΕΥΚΩΝ 04/11/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
72 - 79 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/11/22 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
59 - 75 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 04/11/22 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
84 - 54 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 04/11/22 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 04/11/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
54 - 67 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 04/11/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
57 - 65 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11/11/22 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
61 - 75 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/11/22 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
78 - 51 |
ΣΙΝΔΟΥ 11/11/22 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
59 - 75 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11/11/22 21:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
60 - 47 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 11/11/22 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
57 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/11/22 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/11/22 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
77 - 35 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 11/11/22 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
50 - 51 |
ΠΕΥΚΩΝ 18/11/22 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
58 - 82 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/11/22 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
68 - 78 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/11/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
63 - 64 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/11/22 21:45 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
56 - 61 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 18/11/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/11/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
52 - 59 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18/11/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
48 - 91 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/11/22 21:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
53 - 62 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 25/11/22 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
74 - 81 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 25/11/22 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
57 - 39 |
ΣΙΝΔΟΥ 25/11/22 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
50 - 90 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 25/11/22 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
82 - 66 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/02/23 21:45 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/11/22 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
69 - 51 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 25/11/22 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
70 - 81 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25/11/22 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
56 - 54 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 02/12/22 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
61 - 67 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 02/12/22 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
80 - 76 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 02/12/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
63 - 75 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 02/12/22 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/12/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
73 - 47 |
ΠΕΥΚΩΝ 02/12/22 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
64 - 45 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 02/12/22 21:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
72 - 53 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02/12/22 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
65 - 56 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 09/12/22 21:45 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
49 - 63 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 09/12/22 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
85 - 50 |
ΣΙΝΔΟΥ 09/12/22 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
51 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/12/22 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/12/22 00:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
63 - 73 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 09/12/22 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
44 - 65 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 09/12/22 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
38 - 92 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 09/12/22 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
82 - 62 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 16/12/22 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
70 - 78 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/12/22 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
88 - 59 |
ΣΙΝΔΟΥ 16/12/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/12/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
77 - 86 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16/12/22 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
62 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/12/22 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
93 - 35 |
ΠΕΥΚΩΝ 16/12/22 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
76 - 77 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/12/22 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
80 - 77 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/12/22 21:45 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
57 - 84 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/12/22 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
53 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/12/22 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 23/12/22 00:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
59 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 23/12/22 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
78 - 74 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23/12/22 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
37 - 69 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 23/12/22 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
70 - 61 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23/12/22 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
71 - 66 |
ΣΙΝΔΟΥ 13/01/23 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
79 - 65 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 13/01/23 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 13/01/23 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
69 - 55 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13/01/23 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
68 - 64 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/01/23 21:45 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
79 - 40 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 13/01/23 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
71 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/01/23 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
80 - 51 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/01/23 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
51 - 62 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20/01/23 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
68 - 73 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/01/23 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 20/01/23 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
83 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 20/01/23 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
67 - 77 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20/01/23 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
51 - 82 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/01/23 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
54 - 71 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/01/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
60 - 73 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20/01/23 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
53 - 58 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 27/01/23 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/01/23 00:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
51 - 78 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 27/01/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
71 - 79 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27/01/23 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
46 - 103 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/01/23 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
49 - 41 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/01/23 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
52 - 47 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 27/01/23 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
49 - 46 |
ΠΕΥΚΩΝ 27/01/23 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 03/02/23 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
64 - 66 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 03/02/23 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
94 - 54 |
ΣΙΝΔΟΥ 03/02/23 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
83 - 56 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 20/02/23 21:45 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
73 - 48 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 03/02/23 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
76 - 71 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 03/02/23 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
64 - 74 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/02/23 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
70 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/02/23 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
60 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 10/02/23 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
72 - 88 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10/02/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
39 - 91 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/02/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
76 - 67 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10/02/23 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
46 - 73 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/02/23 21:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
58 - 53 |
ΠΕΥΚΩΝ 11/04/23 21:45 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
76 - 83 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/02/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/02/23 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
93 - 62 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17/02/23 21:45 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
98 - 34 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 17/02/23 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
76 - 56 |
ΣΙΝΔΟΥ 17/02/23 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
35 - 75 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/05/23 21:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
69 - 49 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/02/23 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
36 - 52 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/02/23 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
61 - 68 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/02/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 17/02/23 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
42 - 76 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 28/04/23 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
77 - 83 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 28/04/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
86 - 91 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/04/23 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
35 - 16 |
ΠΕΥΚΩΝ 28/04/23 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
56 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/04/23 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
55 - 64 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 28/04/23 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
75 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 28/04/23 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28/04/23 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
78 - 67 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/03/23 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
87 - 47 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 10/03/23 21:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
75 - 59 |
ΣΙΝΔΟΥ 10/03/23 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
52 - 64 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 10/03/23 21:45 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
66 - 68 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 10/03/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
64 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/03/23 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/03/23 00:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
71 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 10/03/23 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
58 - 52 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/03/23 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
76 - 59 |
ΠΕΥΚΩΝ 16/05/23 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
63 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/03/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
75 - 61 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/03/23 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
62 - 63 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/03/23 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
54 - 60 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17/03/23 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/03/23 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
56 - 74 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/03/23 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
72 - 66 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 24/03/23 21:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
60 - 67 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 24/03/23 21:30 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
82 - 66 |
ΣΙΝΔΟΥ 09/05/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
62 - 81 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 24/03/23 21:45 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
65 - 87 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 24/03/23 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 24/03/23 00:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
71 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 24/03/23 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
69 - 50 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24/03/23 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
64 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 31/03/23 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
50 - 77 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 31/03/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
48 - 66 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31/03/23 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
100 - 42 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31/03/23 19:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
50 - 83 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 31/03/23 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 31/03/23 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
54 - 66 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 31/03/23 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
77 - 41 |
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ 31/03/23 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
71 - 64 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 07/04/23 21:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
68 - 48 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 07/04/23 21:30 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
72 - 62 |
ΣΙΝΔΟΥ 07/04/23 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
63 - 74 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/04/23 21:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 07/04/23 00:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
75 - 85 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 07/04/23 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
67 - 74 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 07/04/23 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
51 - 89 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/04/23 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
59 - 53 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/04/23 21:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
65 - 55 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 21/04/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
49 - 86 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 21/04/23 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
69 - 46 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21/04/23 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 21/04/23 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
72 - 68 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/04/23 21:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
69 - 49 |
ΠΕΥΚΩΝ 21/04/23 21:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
93 - 35 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/04/23 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
75 - 51 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/05/23 21:45 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
20 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/05/23 21:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
60 - 101 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/05/23 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/05/23 00:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
58 - 83 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 05/05/23 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
60 - 65 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 05/05/23 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
59 - 84 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/05/23 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
74 - 61 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/05/23 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
37 - 50 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 12/05/23 21:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
72 - 60 |
ΣΙΝΔΟΥ 12/05/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
62 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/05/23 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12/05/23 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
75 - 71 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12/05/23 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
69 - 56 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12/05/23 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
93 - 40 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/05/23 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
71 - 58 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/05/23 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
60 - 78 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19/05/23 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
47 - 92 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/05/23 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/05/23 00:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
51 - 66 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 19/05/23 21:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
57 - 55 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19/05/23 21:00 |
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ |
37 - 76 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/05/23 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
73 - 65 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 19/05/23 21:00 |
ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
63 - 66 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/05/23 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
63 - 69 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 26/05/23 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
54 - 70 |
ΠΕΥΚΩΝ 26/05/23 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Π.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 26/05/23 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
21 - 32 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 26/05/23 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
72 - 54 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 26/05/23 21:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ Α.Σ. ΑΓ. Γ |
80 - 55 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26/05/23 21:45 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
78 - 77 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 26/05/23 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ.Α.Σ. ΜΑΡΚΟ |
81 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/05/23 21:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/09/22 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 74-51 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
23/09/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/09/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 64-40 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
23/09/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 53-61 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
23/09/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 88-44 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
23/09/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 79-72 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
23/09/22 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 60-62 | ||
31/10/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 48-62 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/09/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
30/09/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 49-62 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
30/09/22 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 63-71 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
30/09/22 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 51-87 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
30/09/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 56-66 | ||
30/09/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 57-55 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
30/09/22 | 21:45 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 68-53 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
30/09/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 62-48 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/10/22 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 48-56 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
07/10/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 72-67 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
07/10/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 88-29 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
07/10/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 52-60 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
07/10/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 70-49 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
07/10/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 30-55 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
07/10/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 46-57 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
07/10/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/10/22 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 45-58 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
14/10/22 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 41-79 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
09/11/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 50-77 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
14/10/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 53-45 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
14/10/22 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 68-71 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
14/10/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 67-53 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
14/10/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 58-44 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
14/10/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/10/22 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 69-42 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
21/10/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 73-62 | ||
21/10/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 72-55 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
21/10/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 46-55 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
21/10/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 66-49 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/10/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 71-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
21/10/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 69-62 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
21/10/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/11/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 67-54 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
04/11/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 66-51 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
04/11/22 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 51-83 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
04/11/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 72-79 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
04/11/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 59-75 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
04/11/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 84-54 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
04/11/22 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
04/11/22 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 54-67 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/22 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 57-65 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
11/11/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 61-75 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
11/11/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 78-51 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
11/11/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 59-75 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
11/11/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 60-47 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
11/11/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 57-61 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
11/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 0-0 | ||
11/11/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 77-35 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/11/22 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 50-51 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
18/11/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 58-82 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
18/11/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 68-78 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
18/11/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 63-64 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
18/11/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 56-61 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
18/11/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/11/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 52-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
18/11/22 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 48-91 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/11/22 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 53-62 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
25/11/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 74-81 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
25/11/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 57-39 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
25/11/22 | 21:45 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 50-90 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
06/02/23 | 21:45 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 82-66 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
25/11/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
25/11/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 69-51 | ΔΗΜΟΥ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
25/11/22 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 70-81 | ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ- ΑΜ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/12/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 56-54 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
02/12/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 61-67 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
02/12/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 80-76 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
02/12/22 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 63-75 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
02/12/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/12/22 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 73-47 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
02/12/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 64-45 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
02/12/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 72-53 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/12/22 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 65-56 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
09/12/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 49-63 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/12/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 85-50 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
09/12/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 51-55 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
09/12/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-0 | ||
09/12/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 63-73 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
09/12/22 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 44-65 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
09/12/22 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 38-92 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/12/22 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 82-62 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
16/12/22 | 21:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 70-78 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
16/12/22 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 88-59 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
16/12/22 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
16/12/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 77-86 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
16/12/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 62-66 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
16/12/22 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 93-35 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
16/12/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 76-77 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/22 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 80-77 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
23/12/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 57-84 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
23/12/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 53-62 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
23/12/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
23/12/22 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 59-57 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
23/12/22 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 78-74 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
23/12/22 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 37-69 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
23/12/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 70-61 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
14η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/01/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 71-66 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
13/01/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 79-65 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
13/01/23 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13/01/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 69-55 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
13/01/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 68-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
13/01/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 79-40 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
13/01/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 71-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
13/01/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 80-51 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
15η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/01/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 51-62 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
20/01/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 68-73 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
20/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
20/01/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 83-49 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
20/01/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 67-77 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
20/01/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 51-82 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
20/01/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 54-71 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
20/01/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 60-73 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/01/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 53-58 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
27/01/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-0 | ||
27/01/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 51-78 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
27/01/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 71-79 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
27/01/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 46-103 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
27/01/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 49-41 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
27/01/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 52-47 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
27/01/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 49-46 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/02/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
03/02/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 64-66 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
03/02/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 94-54 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
20/02/23 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 83-56 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
03/02/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 73-48 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
03/02/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 76-71 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
03/02/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 64-74 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
03/02/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 70-74 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 60-63 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
10/02/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 72-88 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
10/02/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 39-91 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
10/02/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 76-67 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10/02/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 46-73 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
11/04/23 | 21:45 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 58-53 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/02/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 76-83 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
10/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 93-62 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
17/02/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 98-34 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
17/02/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 76-56 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
16/05/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 35-75 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
17/02/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 69-49 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
17/02/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 36-52 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
17/02/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 61-68 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
17/02/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/04/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 42-76 | ||
28/04/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 77-83 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
28/04/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 86-91 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
28/04/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 35-16 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
28/04/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 56-49 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
28/04/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 55-64 | ||
28/04/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 75-62 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
28/04/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/03/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 78-67 | ||
10/03/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 87-47 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
10/03/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 75-59 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
10/03/23 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 52-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
10/03/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 66-68 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
10/03/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 64-74 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
10/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 0-0 | ||
10/03/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 71-66 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/03/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 58-52 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
16/05/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 76-59 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
17/03/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 63-64 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
17/03/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 75-61 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
17/03/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 62-63 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
17/03/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 54-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
17/03/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
17/03/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 56-74 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/03/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 72-66 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
24/03/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 60-67 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
09/05/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 82-66 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
24/03/23 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 62-81 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
24/03/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 65-87 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
24/03/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 0-0 | ||
24/03/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 71-63 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
24/03/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 69-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/03/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 64-66 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
31/03/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 50-77 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
31/03/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 48-66 | ||
31/03/23 | 19:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 100-42 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
31/03/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 50-83 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
31/03/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
31/03/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 54-66 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
31/03/23 | 21:00 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 77-41 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/04/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 71-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
07/04/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 68-48 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
07/04/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 72-62 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
07/04/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 63-74 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
07/04/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 0-0 | ||
07/04/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 75-85 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
07/04/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 67-74 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
07/04/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 51-89 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/04/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 59-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
21/04/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 65-55 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
21/04/23 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 49-86 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
21/04/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 69-46 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
21/04/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/04/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 72-68 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
21/04/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 69-49 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
21/04/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 93-35 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/05/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 75-51 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
05/05/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 20-0 | ||
05/05/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 60-101 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
05/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 0-0 | ||
05/05/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 58-83 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
05/05/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 60-65 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
05/05/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 59-84 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
05/05/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 74-61 | ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/05/23 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 37-50 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
12/05/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 72-60 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
12/05/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 62-63 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
12/05/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
12/05/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 75-71 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
12/05/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 69-56 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
12/05/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 93-40 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
12/05/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 71-58 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
14η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/05/23 | 21:45 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 60-78 | ||
19/05/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 47-92 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
19/05/23 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0-0 | ||
19/05/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 51-66 | ||
19/05/23 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ | 57-55 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
19/05/23 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 37-76 | ||
19/05/23 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ | 73-65 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
19/05/23 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 63-66 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
15η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/05/23 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 63-69 | ||
26/05/23 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝΩ ΠΟΛΗ | 54-70 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
26/05/23 | 21:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
26/05/23 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 21-32 | ||
26/05/23 | 21:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 72-54 | ||
26/05/23 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.Σ. | 80-55 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
26/05/23 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 78-77 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
26/05/23 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΡΚΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Μ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 81-63 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |