| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
44 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/10/22 13:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
10 - 55 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 16/10/22 15:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
32 - 59 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/09/22 20:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
50 - 36 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 29/10/22 17:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
66 - 31 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 29/10/22 18:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
45 - 43 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01/10/22 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
60 - 16 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/10/22 17:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
55 - 20 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 01/10/22 18:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
43 - 28 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 01/10/22 18:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
67 - 38 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 01/10/22 16:45 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
64 - 26 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/10/22 14:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
9 - 76 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 08/10/22 13:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
29 - 63 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/10/22 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
18 - 67 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 08/10/22 19:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
65 - 32 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 19/10/22 20:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
28 - 46 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 15/10/22 18:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
85 - 20 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 15/10/22 18:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
88 - 41 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 15/10/22 18:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
28 - 77 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 15/10/22 19:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
33 - 59 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15/10/22 17:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
32 - 34 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/10/22 14:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
31 - 72 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 22/10/22 13:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
15 - 40 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/10/22 20:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
88 - 15 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 22/10/22 16:45 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
58 - 30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/10/22 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
65 - 41 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/11/22 18:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
69 - 11 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/11/22 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
9 - 84 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/11/22 20:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
37 - 32 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/11/22 18:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
42 - 31 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 05/11/22 18:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
56 - 21 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/11/22 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
17 - 31 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12/11/22 13:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
60 - 27 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 12/11/22 16:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
41 - 54 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/11/22 10:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
34 - 58 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/11/22 17:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
18 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/11/22 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
14 - 85 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 19/11/22 12:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
30 - 66 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 19/11/22 19:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
42 - 23 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19/11/22 18:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
33 - 23 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/11/22 18:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
20 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/11/22 14:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
54 - 17 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 26/11/22 16:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
82 - 24 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/01/23 10:15 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
24 - 32 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/11/22 17:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
28 - 45 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 26/11/22 18:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
65 - 37 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 03/12/22 16:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
89 - 12 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 03/12/22 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
39 - 18 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/12/22 17:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
31 - 26 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 03/12/22 18:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
31 - 35 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 03/12/22 18:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
42 - 51 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/12/22 14:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
24 - 39 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 10/12/22 13:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
33 - 50 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/12/22 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
36 - 48 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 10/12/22 19:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
22 - 72 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/12/22 18:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
54 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/12/22 17:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 17/12/22 18:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
57 - 29 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/12/22 18:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
51 - 29 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17/12/22 18:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
35 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/02/23 21:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
52 - 27 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/01/23 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 20 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 07/01/23 13:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
29 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/01/23 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
63 - 12 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 07/01/23 16:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
39 - 12 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 07/01/23 19:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
39 - 48 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 15/01/23 15:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
20 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14/01/23 18:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
61 - 25 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 14/01/23 19:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
27 - 79 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/01/23 17:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
29 - 51 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 14/01/23 19:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
48 - 39 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/01/23 14:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 20 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/01/23 13:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
93 - 22 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 21/01/23 16:45 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
43 - 37 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21/01/23 19:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
37 - 32 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/01/23 17:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
45 - 48 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 28/01/23 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
20 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/01/23 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
28 - 63 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 28/01/23 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
29 - 16 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 28/01/23 18:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
50 - 23 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 28/01/23 18:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
68 - 14 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/02/23 14:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ |
20 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 04/02/23 16:45 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ |
40 - 24 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/02/23 15:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ |
26 - 39 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/02/23 17:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
20 - 40 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 04/02/23 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 20 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 11/02/23 13:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
39 - 81 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/02/23 18:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΝΑΘ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
26 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/02/23 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
49 - 27 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/02/23 19:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
44 - 37 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11/02/23 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/22 | 13:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 44-67 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
16/10/22 | 15:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 10-55 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
24/09/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 32-59 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
29/10/22 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 50-36 | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ | ΓΕΩΡΓΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟ |
29/10/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 66-31 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/10/22 | 19:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 45-43 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
23/10/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 60-16 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
01/10/22 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 55-20 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
01/10/22 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 43-28 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
01/10/22 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 67-38 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/10/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 64-26 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
08/10/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 9-76 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
08/10/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 29-63 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
08/10/22 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 18-67 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
19/10/22 | 20:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 65-32 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/10/22 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 28-46 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
15/10/22 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 85-20 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
15/10/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 88-41 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
15/10/22 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 28-77 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
15/10/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 33-59 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/10/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 32-34 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
22/10/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 31-72 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
22/10/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 15-40 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
22/10/22 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 88-15 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
22/10/22 | 19:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 58-30 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/11/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 65-41 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/11/22 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 69-11 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
05/11/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 9-84 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
05/11/22 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 37-32 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
05/11/22 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 42-31 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 56-21 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
12/11/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 17-31 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
12/11/22 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 60-27 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
13/11/22 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 41-54 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
12/11/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 34-58 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 18-65 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΩΣ |
19/11/22 | 12:45 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 14-85 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
19/11/22 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 30-66 | ΠΑΠΑΕΣΤΡΑΤΙΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
19/11/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 42-23 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
19/11/22 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 33-23 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 20-0 | ||
26/11/22 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 54-17 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ Π |
08/01/23 | 10:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 82-24 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
26/11/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 24-32 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
26/11/22 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 28-45 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/22 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 65-37 | ||
03/12/22 | 19:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 89-12 | ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
03/12/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 39-18 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
03/12/22 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 31-26 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
03/12/22 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 31-35 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/22 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 42-51 | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ | ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
10/12/22 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 24-39 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
10/12/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 33-50 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
10/12/22 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 36-48 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΗ |
10/12/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 22-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΠΑΠΑΕΣΤΡΑΤΙΟΥ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 54-46 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
17/12/22 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 20-0 | ||
17/12/22 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 57-29 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
17/12/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 51-29 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
22/02/23 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 35-62 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/01/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 52-27 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
07/01/23 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-20 | ||
07/01/23 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 29-69 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
07/01/23 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 63-12 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
07/01/23 | 19:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 39-12 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/23 | 15:45 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 39-48 | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ | ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΓΕΩ |
14/01/23 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 20-0 | ||
14/01/23 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 61-25 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
14/01/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 27-79 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
14/01/23 | 19:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 29-51 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΔΗΜΟΥ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 48-39 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
21/01/23 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-20 | ||
21/01/23 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 93-22 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
21/01/23 | 19:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 43-37 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
21/01/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 37-32 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/01/23 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 45-48 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | |
28/01/23 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 20-0 | ||
28/01/23 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 28-63 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
28/01/23 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 29-16 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
28/01/23 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 50-23 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΔΩΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/23 | 14:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 68-14 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕ |
04/02/23 | 16:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. -ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 20-0 | ||
18/02/23 | 15:45 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 40-24 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ |
04/02/23 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 26-39 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤ |
04/02/23 | 18:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 20-40 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/02/23 | 13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-20 | ||
11/02/23 | 18:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. | 39-81 | ||
11/02/23 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ. | 26-68 | ||
11/02/23 | 19:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚ | 49-27 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
11/02/23 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 44-37 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |