Α΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2008 την Τετάρτη 21/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2008 την Τετάρτη 21/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

ΠΡΟΠΌΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΏΝ 2008. Καλούνται οι κάτωθι αθλητές την Τετάρτη 21/10/20 και ώρα 17.00 στο γήπεδο Μίκρα 2.

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (18/10/2020) της  Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (18/10/2020) της Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων (Συνεχής ενημέρωση)

Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν ΡΥΣΙΟΥ | Α ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ (2η αγ)  🔴 Livestreaming από την ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ (19.10.2020 21.00)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν ΡΥΣΙΟΥ | Α ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜ (2η αγ) 🔴 Livestreaming από την ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ (19.10.2020 21.00)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({}); Ο αγώνας θα ανέβει και σε δευτερο χρόνο ως video (χαμηλή ποιότητα σύνδεσης ίντερνετ στην περιοχή του γηπέδου) ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν ΡΥΣΙΟΥ | Α ΑΝΔΡΩΝ

Read More
Οι ομαδικές φωτογραφίες του Τουρνουά διαμερισμάτων «ΆΡΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ»

Οι ομαδικές φωτογραφίες του Τουρνουά διαμερισμάτων «ΆΡΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ»

Στα πλαίσια του τουρνουά διαμερισμάτων, όπως και των γεννημένων 2008, ξεκίνησε το Σάββατο 17 Οκτ 2020 και το τουρνουά γεννημένων 2007 "ΆΡΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ". Στα 2 τουρνουά αυτά θά αγωνιστούν όλοι οι αθλητές που πέρασαν

Read More
ΕΟΚ | Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (1η αγωνιστική)

ΕΟΚ | Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (1η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ’  Εθνικής Ανδρών, έχουν ως εξής: 1ος Όμιλος Αποτελέσματα Παναχαϊκή ΑΕ-ΑΣ Σφήκα Αμαλιάδας 73-68 ΣΔΥ Τρίπολης-ΓΣ Εργοτέλης 71-78 (παρ.) ΕΑ Πατρών-ΣΚ Καλαμάτα 48-79 ΑΟ Γλαύκος-ΑΟ Αίολος Αγυιάς 77-83 ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσίαςς-Διαγόρας Ρόδου  67-72 Ρεπό:

Read More
ΕΟΚ | Β’ Εθνική: Αποτελέσματα, αγώνες, βαθμολογία (18/10)

ΕΟΚ | Β’ Εθνική: Αποτελέσματα, αγώνες, βαθμολογία (18/10)

1ος όμιλος (2η Αγωνιστική) Ο Εθνικός πήρε μεγάλη εκτός έδρας από την Κόρινθο στο ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β' Εθνικής, ενώ το Ληξούρι πέρασε από την έδρα της Νέας Κηφισιάς με τρίποντο

Read More
ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα – 1η Αγωνιστική

ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: Αποτελέσματα – 1η Αγωνιστική

Για την 1η Αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών σημειώθηκαν τα αποτελέσματα: 1ος Όμιλος Αποτελέσματα Οίακας Ναυπλίου-Φοίνικας Πειραιά 60-55 (παρ.) Άμιλλα 2000-Αιγέας Χίου 51-39 ΑΟ Άργους Οι Δαναοί-Ατρόμητος Πειραιά 67-74 Ηλιούπολη-Εύνικος 60-70 Άρις Καλαμάτας-Θησέας 72-45 Αναλυτικά οι αγώνες Αρις Καλαμάτας – Θησέας Παναγιούδας 72-45 Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Μπαβέλας Δεκάλεπτα: 21-10, 38-21,

Read More
ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: Αποτελέσματα – 1η Αγωνιστική

ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: Αποτελέσματα – 1η Αγωνιστική

Για την 1η Αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών είχαμε: Aποτελέσματα Εσπερίδες Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 79-82 Νίκη Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα 69-89 Ολυμπιακός-Δάφνη. Αγ. Δημητρίου 83-47 Ελευθερία Μοσχάτου-Σπόρτιγκ 73-42 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΟΑ Χανίων 68-70 Σάββατο 17 Οκτωβρίου ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 76-72 Αναλυτικά τα παιχνίδια Εσπερίδες Καλλιθέας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 79-82 Διαιτητές:  Σκαλτσής-Κιουλάφας-Γεράνιος Δεκάλεπτα: 19-24, 44-50, 59-67, 79-82 Εσπερίδες (Σκληρός):

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη  20.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη 20.10.2020)

ΤΡΙΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ(ΕΦ) ~ Ε.Ο.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ., ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ Γραμματεία: Λιούτσιας, Παπαδόπουλος Κ., Αντωγλου Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ : 20:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μπενάκη Κ Προκριματική φάση ΝΕΩΝ : 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ Γραμματεία: Κωστής, Κοκκινά 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΙΧΕΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ Γραμματεία: Μπέλλου.,

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2007 την Τρίτη 20/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2007 την Τρίτη 20/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

ΠΡΟΠΌΝΗΣΗ ΑΘΛΗΤΏΝ 2007.

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020), Γ2, Εφήβων, Κορασίδων

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020), Γ2, Εφήβων, Κορασίδων

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: 1η Αγωνιστική – Αποτελέσματα

ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: 1η Αγωνιστική – Αποτελέσματα

Στην αναμέτρηση με την οποία άνοιξε η αυλαία της 1ης Αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 76-72 του Παναθηναϊκού. ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 76-72 Διαιτητές: Ταρενίδης Στ.-Ντόγκας-Παπαγερίδης Δεκάλεπτα: 18-14, 34-32, 49-50, 76-72 ΠΑΟΚ (Μασλαρινός): Ακλ 29(2), Μάγιο 24(5),

Read More
ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ | ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜ (2η αγ) 🔴 Livestreaming από το ΠΑΟΚ Sports Arena (17.10.2020 19.30)

ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ | ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜ (2η αγ) 🔴 Livestreaming από το ΠΑΟΚ Sports Arena (17.10.2020 19.30)

ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ | ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΟΜ (2η αγ) 🔴 Livestreaming από το ΠΑΟΚ Sports Arena (17.10.2020 19.30) Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020) της  Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Β΄Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

.content .main-block{width:100%;}.content .sidebar-block{width:100%;} (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (18-19-20-21/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (18-19-20-21/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (17/10/2020)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΕΟΚ | Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων (Α2 ΑΝΔ, Α2 ΓΥΝ, B και Γ ΑΝΔ )

ΕΟΚ | Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων (Α2 ΑΝΔ, Α2 ΓΥΝ, B και Γ ΑΝΔ )

EOK : Λόγω αύξησης στο αριθμό των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ιού covid 19 στο σωματείο ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ , ο αγώνας μεταξύ των σωματείων ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ της 10/10/2020 για την 2η αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής

Read More
Τουρνουά Διαμερισμάτων 2007  «Άρης Γραμμενίδης»  το Σάββατο (17-10-20) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Τουρνουά Διαμερισμάτων 2007 «Άρης Γραμμενίδης» το Σάββατο (17-10-20) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Το Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα γίνει  η 1η αγωνιστική του Τουρνουά Διαμερισμάτων «Άρης Γραμμενίδης» της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  με αθλητές γεννημένους το 2007. Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2007

Read More
Προπόνηση αθλητριών την Κυριακή 18/10/2020 Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Προπόνηση αθλητριών την Κυριακή 18/10/2020 Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

  Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Κυριακή 18/10/2020 και ώρα 08:30 οι παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση στο γήπεδο Μίκρας Β. Οι προπονήσεις διεξάγονται κεκλισμένων των θυρών. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΓΙΑΜΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΑΡΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΛΑΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (16/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής. Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Αγωνιστικές

A’ Γυναικών | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Αγωνιστικές

 Γυναικών ΕΚΑΣΘ | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ 14/10/20 21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π 43-44 14/10/20 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ 44-43 14/10/20 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 53-25 14/10/20 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ 38-33 14/10/20 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΧΑΝΘ 49-41 14/10/20 21:30 ----------- ΝΕΑ-ΑΕΦ-ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚ-Ε.Ο.Σ. 0-0 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (14-10-2020) της Α΄Γυναικών  και ΝΕΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (14-10-2020) της Α΄Γυναικών και ΝΕΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΣΕΠΚ | Τα έντυπα για την Σχολή Α’ Κατηγορίας

ΣΕΠΚ | Τα έντυπα για την Σχολή Α’ Κατηγορίας

Ο Σύνδεσμος Ελλήνων Προπονητών Καλαθοσφαίρισης ενημερώνει πως ξεκίνησε η διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων στη Σχολή Α' Κατηγορίας που ίδρυσε η Γενική Γραμματεία Αθλητισμού μετά από πρόταση του ΣΕΠΚ και της ΕΟΚ. Αναλυτικά όλα τα απαραίτητα

Read More
Το «Her World, Her Rules» στη Νεάπολη

Το «Her World, Her Rules» στη Νεάπολη

Το πρόγραμμα της FIBA “Her World, Her Rules” που πραγματοποιείται από την ΕΟΚ με τη συνεργασία της περιφέρειας και των τοπικών ενώσεων συνέχισε το ταξίδι του με μια στάση στη Νεάπολη Θεσσαλονίκης, με τη συμμετοχή

Read More
Γ1 Ανδρών 4ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 4ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

10/10/20 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 52-59 00:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ 59-46 11/10/20 19:15 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. 84-69 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ 11/10/20 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α 56-48 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 11/10/20 16:00 ----------- ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. 0-0 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 3ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

 13/10/20 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ-ΠΕΡΑ ΑΣ 0-0 09/10/20 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ 62-72 12/10/20 21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ 70-54 09/10/20 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ-ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ 57-68 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ 10/10/20 20:00 Β.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. 79-60 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. 66-61 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ..-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ 64-66 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. 79-45 ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-Ε.Α.Α.Θ. 59-52 ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ 71-83 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γ1 Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα – Βαθμολογία – Αγωνιστικές (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Νεανίδων | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Νεανίδων | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Νεανίδων | Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2008 την Τετάρτη 14/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2008 την Τετάρτη 14/10/2020. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2008 νά βρίσκονται για προπόνηση την Τετάρτη 14/10 και ώρα 17:00 στο γήπεδο Μίκρα 2. Οι προπονήσεις διεξάγονται κεκλεισμένων των θυρών 1) ΚΑΣΣΙΑΝΟΣ ΣΤΈΛΙΟΣ ΑΡΗΣ. 2) ΓΕΡΟΔΉΜΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΑΣΤΈΡΙΑ.

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (13/10/2020) Γ1,ΝΕΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (13/10/2020) Γ1,ΝΕΩΝ, ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» /iframe> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (15/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (15/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

 Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (15/10/2020). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΕΟΚ | Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων (Α2 ΑΝΔ, Α2 ΓΥΝ, B καιΓ ΑΝΔ )

ΕΟΚ | Ανακοίνωση Επιτροπής Πρωταθλημάτων (Α2 ΑΝΔ, Α2 ΓΥΝ, B καιΓ ΑΝΔ )

EOK : Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ιού covid 19, μετά την διενέργεια ελέγχου από τον ΕΟΔΥ στο σωματείο ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, ο αγώνας μεταξύ των σωματείων ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ της 18/10/2020 για την

Read More
3ο ημίχρονο | Δηλώσεις Ούλιου και Μητριτζίκη …και η έκπληξη των παικτών στον προπονητή τους ! (video)

3ο ημίχρονο | Δηλώσεις Ούλιου και Μητριτζίκη …και η έκπληξη των παικτών στον προπονητή τους ! (video)

3ο ημίχρονο | Δηλώσεις Ούλιου και Μητριτζίκη ...και η έκπληξη των παικτών στον προπονητή τους ! (video) Δείτε επίσης τους αγώνες των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΘ και κάντε κλικ εδώ για εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (12-10-2020) της Α,B και  Γ1 ΑΝΔΡΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (12-10-2020) της Α,B και Γ1 ΑΝΔΡΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (12-10-2020) της Α,B, Γ1, Γ2 Ανδρών (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Α.Ο.Ε.Α. – ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ  | Α ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ (1η αγ)  🔴 Livestreaming από τη ΝΕΑΠΟΛΗ (12.10.2020 20.50)

Α.Ο.Ε.Α. – ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ | Α ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ (1η αγ) 🔴 Livestreaming από τη ΝΕΑΠΟΛΗ (12.10.2020 20.50)

 Α.Ο.Ε.Α. - ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ | Α ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ (1η αγ) 🔴 Livestreaming από τη ΝΕΑΠΟΛΗ (12.10.2020 20.50) Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More