ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ

Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΟΜΙΛΟΣ 1 ΑΜΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. 2 ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3 ΕΥΡΙΠΟΣ ΑΣ 4ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5

Read More
Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 2 ΟΜΙΛΟΣ 1 ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3 ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ 4 ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5 ΕΑΑΘ 6

Read More
Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 3 ΟΜΙΛΟΣ 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ. 3 ΑΣ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ 4 ΑΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 5 ΕΟΝΘ 6

Read More
Η κλήρωση του 4ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 4ου ομίλου της Γ1 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 4 ΟΜΙΛΟΣ 1 ΚΟΘ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2 ΑΠΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ 3 ΜΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ 4 ΙΠΠΟΤΕΣ

Read More
Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ2 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ2 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΟΜΙΛΟΣ 1 ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ 2 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ 3 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ 4 ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π.Α.Σ 5 ΕΟΣ 6

Read More
Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ2 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ2 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 2 ΟΜΙΛΟΣ 1 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ 2 ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ 3 ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ 4 ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ 5

Read More
Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ2 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ2 Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 3 ΟΜΙΛΟΣ 1 ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ 2 ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ 3 ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ.ΑΜΠΣ 4 ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

Read More
Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Νέων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Νέων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 1ος Όμιλος 1 ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ 3 ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ 4 ΑΣ

Read More
Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Εφήβων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Εφήβων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 1ος Όμιλος 1 ΠΑΟΚ ΑΣ 2 ΑΡΗΣ ΑΣ 3 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ 4 ΧΑΝΘ 5 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. 6

Read More
Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου ομίλου των Εφήβων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου ομίλου των Εφήβων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 5ος Όμιλος 1 ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ 2 ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5 ΑΕΤΟΙ

Read More
Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 1ος Όμιλος 1 ΑΣ ΠΑΟΚ 2 ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 4 ΔΕΚΑ 5 ΧΑΝΘ 6 ΑΕΠΣ

Read More
Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου, 8ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου, 8ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 5ος Όμιλος 1 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ 2 ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ 4 ΒΑΟ 5 ΣΑΠΚ

Read More
Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων 2020-21 (2η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της  ΕΚΑΣΘ ( 24.09.2020 17.30)

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων 2020-21 (2η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της ΕΚΑΣΘ ( 24.09.2020 17.30)

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων 2020-21 (2η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της ΕΚΑΣΘ ( 24.09.2020 17.30) ΠΈΜΠΤΗ 24.9.2020 – ΩΡΑ 17.30 Γ1 Ανδρών, Γ2 Ανδρών, Νέων, Εφήβων, Παίδων Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ (adsbygoogle =

Read More
Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Α Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Α Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΑΟΕΑ 2 ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ 3 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 4 ΑΜΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 5

Read More
Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Α Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Α Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. 3 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Read More
Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Β Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Β Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ 3 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ 4 ΑΜΣ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. 5 ΜΑΟ

Read More
Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Β Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Β Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ 3 ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ

Read More
Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Β Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Β Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ 2 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ 3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ 4 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ 5 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Read More
Η κλήρωση του Κυπέλλου Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του Κυπέλλου Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Οι αγώνες της Α’ Φάσης θα γίνουν στο διάστημα από 25/09/2020 έως 29/09/2020 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ Α΄ ΦΑΣΗ Α1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΩΣ ΑΣ (ΝΕΩΝ) ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ Α2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ Α3 ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ (ΝΕΩΝ) Α4 ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ (ΕΦ) Α5 ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ Α6 ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ΠΟΞ Α7 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ Α8 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Α9 ΟΡΦΕΑΣ

Read More
Η κλήρωση Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Η κλήρωση Α ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΘ (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΑΕΣΝ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. 2 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ 3 ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 4 ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ

Read More
Η κλήρωση των Νεανίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση των Νεανίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 2 ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 ΑΕΣ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 4 ΠΑΟΚ ΑΣ 5 ΑΡΗΣ ΑΣ 6

Read More
Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου ομίλου των Κορασίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου ομίλου των Κορασίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 1ος Όμιλος ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ 1  ος Γύρος 1  η Αγωνιστική Γήπεδο                                                                                 Α  γ 

Read More
Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων 2020-21 (1η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της  ΕΚΑΣΘ ( 22.09.2020 17.30)

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων 2020-21 (1η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της ΕΚΑΣΘ ( 22.09.2020 17.30)

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων 2020-21 (1η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της ΕΚΑΣΘ ( 22.09.2020 17.30) Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων 2020-21

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων 2020-21

Η ΕΚΑΣΘ ενημερώνει τα σωματεία της ότι οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων & Κυπέλλων της νέας αγωνιστικής περιόδου θα διεξαχθούν στα γραφεία της, χωρίς την παρουσία εκπροσώπων τους και η διαδικασία θα μεταδοθεί ζωντανά από το

Read More
ΕΟΚ | H σύνθεση των ομίλων των Εθνικών κατηγοριών μετά την κλήρωση ανακατανομής των σωματείων ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ

ΕΟΚ | H σύνθεση των ομίλων των Εθνικών κατηγοριών μετά την κλήρωση ανακατανομής των σωματείων ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ

Α2 ΕΘΝΙΚΗ Γυναικών Η σύνθεση των ομίλων της Α2΄ Εθνικής Γυναικών (1ος, 2ος, 3ος, 4ος) για την περίοδο 2020-21 μετά την κλήρωση ανακατανομής των σωματείων ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ έχουν ως εξής: 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΜΙΛΛΑ

Read More
ΕΟΚ | Κληρώσεις ανακατανομής των σωματείων ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ στους ομίλους της Α2 γυναικών, Β΄ και Γ΄ Εθνικής ανδρών (Ζωντανά η διαδικασία στις 12:00 από τα γραφεία της ΕΟΚ)

ΕΟΚ | Κληρώσεις ανακατανομής των σωματείων ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ στους ομίλους της Α2 γυναικών, Β΄ και Γ΄ Εθνικής ανδρών (Ζωντανά η διαδικασία στις 12:00 από τα γραφεία της ΕΟΚ)

ΕΟΚ | Κληρώσεις ανακατανομής των σωματείων ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ και ΕΚΑΣΘ στους ομίλους της Α2 γυναικών, Β΄ και Γ΄ Εθνικής ανδρών (Ζωντανά η διαδικασία στις 12:00 από τα γραφεία της ΕΟΚ) 

Read More
Τα ΖΕΥΓΑΡΙΑ των Κληρώσεων Β’ φάσης Εφήβων, Β φάσης Παίδων

Τα ΖΕΥΓΑΡΙΑ των Κληρώσεων Β’ φάσης Εφήβων, Β φάσης Παίδων

ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ Β΄ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ: ΠΑΙΔΙΚΟ: Οι πρώτοι αγώνες θα γίνουν στην έδρα των ομάδων από τους ομίλους 3ος 7 ος . 1η Αγωνιστική: 08/03/20 1.ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ~ΠΑΟΚ ΑΣ 2.ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ~ΔΕΚΑ 3.ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ~ΧΑΝΘ 4.ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ~ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ 5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ~ΑΡΗΣ ΑΣ 6.ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ~ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ~Ν.ΒΟΤΣΗΣ

Read More
Κληρώσεις Β’φάσης Εφήβων, Β’ φάσης Παίδων  (την Τρίτη 18/02/2019) Ποια Σωματεία έχουν κληθεί

Κληρώσεις Β’φάσης Εφήβων, Β’ φάσης Παίδων (την Τρίτη 18/02/2019) Ποια Σωματεία έχουν κληθεί

Καλούνται οι εκπρόσωποι των παρακάτω ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, όπως προσέλθουν στα γραφεία της Ένωσης την Τρίτη 18/02/2019 και ώρα 18:00 για τις κληρώσεις Β,  Εφήβων, Β φάσης Παίδων. ΠΑΙΔΩΝ: 18:00μμ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΕΚΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΧΑΝΘ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΟΕΑ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ

Read More
Κληρώσεις Β’φάσης Εφήβων, Β’ φάσης Παίδων  (την Τρίτη 18/02/2019)

Κληρώσεις Β’φάσης Εφήβων, Β’ φάσης Παίδων (την Τρίτη 18/02/2019)

Καλούνται οι εκπρόσωποι των  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, όπως προσέλθουν στα γραφεία της Ένωσης την Τρίτη 18/02/2019 και ώρα 18:00 για τις κληρώσεις Β,  Εφήβων, Β φάσης Παίδων. ΠΑΙΔΩΝ: 18:00μμ Β ΦΑΣΗ : Στην Β’ φάση προκρίνονται τριάντα δύο (32) ομάδες:

Read More
Κορασίδων | Το Πρόγραμμα αγώνων της Β΄φάσης

Κορασίδων | Το Πρόγραμμα αγώνων της Β΄φάσης

Β’ ΦΑΣΗ : Οι ομάδες με βάση την κατάταξη τους, μετά το τέλος της Α΄ φάσης θα αγωνιστούν ως ακολούθως για να διαμορφωθεί η συνολική κατάταξη των είκοσι μία (21) ομάδων: Οι τρείς (3) πρώτες ομάδες

Read More
Κορασίδων | Κλήρωση της Β φάσης

Κορασίδων | Κλήρωση της Β φάσης

Καλούνται οι εκπρόσωποι των παρακάτω ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, όπως προσέλθουν στα γραφεία της Ένωσης την ΤΡΙΤΗ 28/01/2019 και ώρα 18:00 για την κλήρωση της Β φάση Κορασίδων. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΟΕΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.ΜΓΣ ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

Read More
Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ1 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ1 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική   Γήπεδο                                                                                

Read More
Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ1 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ1 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική   Γήπεδο                                                                                

Read More
Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ1 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ1 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική   Γήπεδο                                                                                

Read More
Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ2 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 1ου ομίλου της Γ2 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική   Γήπεδο                                                                                

Read More
Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ2 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 2ου ομίλου της Γ2 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική   Γήπεδο                                                                                

Read More
Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ2 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 3ου ομίλου της Γ2 Ανδρών ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική  

Read More
Οι κληρώσεις της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Οι κληρώσεις της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. αγωνιστικής περιόδου 2019-2020

Από την Τρίτη, στις 27 Αυγούστου, η κληρωτίδα θα διαμορφώσει το πρόγραμμα των αγωνιστικών υποχρεώσεων σε όλες τις κατηγορίες. Η αρχή θα γίνει με την Α΄ ΕΚΑΣΘ, στις 18.00, πάντα στα γραφεία της Ενωσης. Η παρουσία

Read More
Η κλήρωση του 1ου ομίλου Παίδων ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 1ου ομίλου Παίδων ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική   Γήπεδο                                                                                 Α 

Read More
Η κλήρωση του 2ου ομίλου Παίδων ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Η κλήρωση του 2ου ομίλου Παίδων ΕΚΑΣΘ (2019-20)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα - Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ             1  ος Γύρος                                                                                               1  η Αγωνιστική   Γήπεδο                                                                                 Α 

Read More