Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:
1ος Όμιλος – 2η αγωνιστική
Αποτελέσματα
Γλαύκος – Οίαξ Ναυπλίου 65-56
ΚΑΠ – Ν. Ιωνία 64-69
Ακράτα – ΕΑΠ 69-60
Έσπερος ΑΟΠΑ – Κεραυνός Αιγίου 62-42
ΚΑΟ Μελισσίων – Απόλλων Σμύρνης 84-78
Ένωση Ιλίου – Αχαγιά ’82 65-57
Καλαμάτα ’80 – Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 77-71
Φύλλα αγώνα
ΚΑΟ Κορίνθου – Διαγόρας Δρυοπιδέων 71-78
Δεκάλεπτα: 24-21, 38-37, 56-53, 71-78
Διαιτητές: Μαντήλας, Σταθόπουλος
ΚΑΟ Κορίνθου (Νικητόπουλος) : Πράτης, Κωνσταντίνου 7(1), Σακελλάρακης 2, Μακρής 21(3), Κατσαμάκης 5(1), Κεφαλάς 6(1), Καρούζος 13(3), Δανηίλ 4, Αντωνόπουλος 2, Σκορδάς 3, Γιανναλέτσος 8.
Διαγόρας Δρυοπιδεών (Σαμόλης) : Καράμπαμπας, Κουκάς 15(1), Καραλής 6(2), Κωνσταντώνης 4(1), Πέττας 23(2), Μαυροειδάκος 10, Καρασταμάτης 4, Εμίρης 5(1), Λυκογιάννης 3, Κατιάκος 8.
Γλαύκος – Οίαξ Ναυπλίου 65-56
Δεκάλεπτα: 19-14, 29-31, 44-43, 65-56
Διαιτητές: Πολυχρόνης, Τεφτίκης
Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 16 (3), Χονδρογιάννης 16 (4), Λαμπρόπουλος 18 (2), Σακελλαρόπουλος, Κάλλης 10, Πελεκούδας 1, Τσεκλένης 4, Σπυράκος, Σταυράκης.
Οίαξ Ναυπλίου (Νώντας): Ραζής 2, Μπούσι, Μπουρής 2, Πελεκάνος 18, Παπαντωνίου 6 (2), Γεωργιάδης 2, Φρουσκλιάς 12 (1), Ευστρατίου , Μπουρτζουκλής 2, Ψάλτου 12.
Ακράτα – ΕΑΠ 69-60
Δεκάλεπτα: 14-12, 33-26, 50-46, 69-60
Διαιτητές: Καμήτσος, Μακρόπουλος
Ακράτα (Ζωντός): Λάφης 5, Παπαδάκης 8, Κατωπόδης , Θανόπουλος 17 (2), Καλεμτζάκης 5 (1), Τσότσος 10, Οικονομόπουλος , Μαλλής , Δ. Λυμπέρης 15 (3), Βεσκούκης 9 (1).
ΕΑΠ (Δεράος): Καδής 5, Δούρος 21 (5), Κυριακίδης, Καλπακής 5 (1), Φωτιάδης 1, Καραϊσκάκης 17 (2), Παπαδόπουλος 4, Κάντας , Τσουλέας, Χουλιάρας 7.
Έσπερος ΑΟΠΑ – Κεραυνός Αιγίου 62-42
Δεκάλεπτα: 17-12, 31-20, 45-35, 62-42
Διαιτητές: Κοτσίρης, Μαρινάκης
Έσπερος ΑΟΠΑ (Γκοργκόλης): Γιαλελής 3 (1), Φραντζής 17 (3), Τσιακμάς 9 (1), Λαμπρόπουλος 4 (1), Ροκανάς 2, Ζαφείρης 5 (1), Κουτσούκος, Κατσαβόπουλος, Νάτσκος 2, Σκόνδρας 9 (1), Αγγελόπουλος 8, Παπανικολόπουλος 3.
Κεραυνός Αιγίου (Μπερδέσης): Αναστασόπουλος 4, Πολυδωρόπουλος 5 (1), Μίχος 1, Χριστοδουλόπουλος 3 (1), Αθανασόπουλος 6, Φωτίου 4, Ζυγάς, Μαναβόπουλος 3, Σκλάβος 2, Γκόβας 7 (2), Καραγιάννης 1, Γκιζογιάννης 6.
ΚΑΟ Μελισσίων – Απόλλων Σμύρνης 84-78 (74-74 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 15-17, 29-31, 52-55, 74-74, 84-78
Διαιτητές: Λαζαρίδης, Καλογριάς
ΚΑΟ Μελισσίων (Σταϊκόπουλος): Κύριος 4, Μαρίνης 18 (2), Βαρθακοκοίλης 5, Βούλγαρης 11, Κυπαρίσης, Ζήρος 2, Καλογερόπουλος 14 (4), Παλλάντζας 2, Τζέμης 2, Καραχάλιος 14 (1),Κοντός 12.
Απόλλων Σμύρνης (Οικονομάκης): Οικονομάκης 3, Νασόπουλος, Πρισκομάτης 9 (1), Δρόσος 2, Γεωργιάδης, Σίμος, Καραμπάς 11 (1), Κούρτης 3 (1), Πρόφκα 3, Οικονομόπουλος 27 (2), Ανδρεόπουλος 14, Μανταλβάνος 6 (1).
Ένωση Ιλίου – Αχαγιά ’82 65-57
Δεκάλεπτα: 15-14, 32-30, 47-45, 65-57
Διαιτητές: Μπανασάκης, Καρανικόλα Αλεξ.
Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Βαϊδάκης 4 (1), Βαρσαμούλης 15, Μπέλλας Ο. 5 (1), Μπέλλας Ι. 3 (1), Σκαλωμένος 9, Μανταλβάνος 3, Μαγιντόμπε 12 (2), Φούντας 5 (1), Χαραλάμπους, Μπολάτογλου 7 (1), Τσιούμπλης , Πανουσόπουλος 2.
Αχαγιά ’82 (Λιόνας): Μοσχοβάκης 14 (1), Δουλγεράκης, Σταμόπουλος 4, Νικολάου 7, Γατσούλης 3 (1), Χρυσανθόπουλος, Χαμηλός 4 (1), Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 10, Σέρμπος, Οικονομόπουλος 15 (3).
Καλαμάτα ’80 – Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου 77-71
Δεκάλεπτα: 21-15, 40-33, 60-59, 77-71
Διαιτητές: Μαγκουνής, Τηγάνης
Καλαμάτα 1980 (Κορογώνας): Πέτρου, Παπαγεωργίου 7 (1), Μπάζιος 15 (1), Χατζής 3 (1), Κοντόπουλος 13 (1), Βούλγαρης 12, Αναγνωστόπουλος 11 (1), Μεντής 5 (1), Αρβανίτης 11.
Ολυμπιάδα (Παπαμιχαήλ): Κρασαδάκης 34 (2),Βασιλόπουλος 7, Γεώργαρης Αν. 3 (1) Λύκος 4, Δόσης, Λενάκος 19 (2), Τσάτσαρης, Πανούσης, Ντίλης, Γεώργαρης Απ. 2, Βασιλείου 2.
Βαθμολογία
1. Ένωση Ιλίου 4
2. Έσπερος ΑΟΠΑ 4
3. Γλαύκος 4
4. Μελίσσια 4
5. Οίαξ Ναυπλίου 3
6. Ν. Ιωνία 3
7. Κεραυνός Αιγαίου 3
8. Ακράτα 3
9. Καλαμάτα ’80 3
10. ΚΑΠ 3
11. Αχαγιά ’82 2
12. Απόλλων Σμύρνης 2
13. ΕΑΠ 2
14. Ολυμπιάδα Α. Λ. 2
Επόμενη αγωνιστική (3η, 29/10)
Οίαξ Ναυπλίου – ΚΑΠ
Ν. Ιωνία – Ακράτα
ΕΑ Πατρών – Εσπερος ΑΟΠΑ
Κεραυνός Αιγίου – ΚΑΟ Μελισσίων
Απόλλων Σμύρνης – Ένωση Ιλίου
Αχαγιά ‘82 – Ολυμπιάδα Άσσου Λεχαίου.
Καλαμάτα ‘80 – Γλαύκος
2ος Όμιλος – 2η αγωνιστική
Αποτελέσματα
Ερμής Σχηματαρίου – Βούρειος 89-52
Λοκρός Αταλάντης – ΑΟΚ Χανιά 104-75
ΑΕΕ Παναγίτσας – ΟΦΗ 54-97
Άρης Νίκαιας – Έσπερος Καλλιθέας 78-84
Έσπερος Λαμίας – Πεντέλη 79-66
Άρης Πετρούπολης – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 82-87 (71-71 κ.α.)
Ρεπό: Νίκη Αμαρουσίου
Φύλλα αγώνα
Άρης Πετρούπολης – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 82-87 (71-71 κ.α.)
Δεκάλεπτα: 24-13, 41-32, 62-53, 71-71, 82-87
Διαιτητές: Παυλόπουλος, Καλαϊτζάκης
Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος, Κωνσταντακόπουλος): Μόκας 3, Βενιτουράκης 22(2), Χανιάς-Πανταζής 2, Κουλούρης 8(2), Λιακόπουλος 3(1), Μακρυγιάννης 1, Μπούτρης 7, Γιατράκος, Παντελιάδης 21(3), Θωμόπουλος 2, Μπελί 13, Χριστόπουλος.
Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραιδώνης 12(1), Στραγανιώτης 27(5), Νάτσος 3, Ξιούρας 10(2), Χρονόπουλος 18(4), Κακαργιάς, Κόης 7(2), Κοσμετάτος 2, Σολωμός 4, Μαλτέζος 2, Πετράκος 2, Πουρνάρας.
AEE Παναγίτσας – ΟΦΗ 54-97
Δεκάλεπτα: 22-30, 37-49, 43-75, 54-97
Διαιτητές: Ορφανός, Λαζόγκα
Α.Ε.Ε. Παναγίτσας (Μιχαήλ): Σκεμπές 5, Καρβούνης 2, Καρυστινός, Τσάκος, Θεοδωράκος 14(1), Σπύρου 1, Κωνσταντίνου, Μπέλλος 2, Γκιζόγιαννης 23(1), Μαντζάκος 1, Δρακάκης 6, Χοτζάλι.
ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας 12(1), Κριθινάκης 3(1), Μαϊστρέλης, Τσερκιτζόγλου 13(1), Καραλής 15(2), Καρλαύτης 5(1), Αγαπιάδης 19(2), Βασιλειάδης 17(1), Χρηστάκης 3, Σταράλης 2, Τσιλόγλου, Πάλλης 8.
Έσπερος Λαμίας – Πεντέλη 79-66
Δεκάλεπτα: 17-19, 30-35, 62-43, 79-66
Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Δολγύρας
Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Στογίλκοβιτς 6(2), Μπερτσμάς, Σέττος 7(1), Πάππος 3(1), Ρουμελιώτης 18(2), Παπαργυρόπουλος 10, Φύκας, Κουνάνος, Φούντας 5, Δαχρετζής 12(2), Κατράνας 18(2), Σκαρμούτσος.
Πεντέλη (Χαρτοματσίδης, Κιτσούλης): Παπανδρέου 4, Νάσσης, Γεωργακόπουλος 8, Λίτσο 16(2), Αποστολόπουλος 12(2), Πορτελάνος, Ντάλλης 2, Νιφόρας, Μουλάς 2, Μπίγκος 9(1), Σαλτουρίδης, Μαλούκος 13.
Ερμής Σχηματαρίου – ΒΑΟΛ 89-51
Δεκάλεπτα: 17-13, 38-27, 69-37, 89-51
Διαιτητές: Αργυρούδης, Αθανασόπουλος
Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Ζίμπρας, Πανταζής 11(1), Θωμάς 12, Γκρινιάρης 8(1), Κολοβός 2, Κώνστας 15(5), Φλώτσιος 5, Κολώκας 4, Αγγελέτος 3(1), Τσιριμώκος 14(4), Γυφτονικολός 6, Σπηλιόπουλος 9(3).
ΒΑΟΛ (Γκουλίκας): Βούτας 1, Σαμιώτης, Ανδρουλάκης 9(3), Σουλίκας 2, Μπουμπάρης 10, Αγγελίδης 9, Καραφαντής 3, Τσουρής 4(1), Τροβάς 13(2).
Λοκρός Αταλάντης – ΑΟΚ Χανιά 104-7
Δεκάλεπτα: 36-20, 57-41, 84-52, 104-75
Διαιτητές: Πλιάκας, Αντωνιάδης
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής, Ρούζιος 11(1), Πολμάτης 6, Πουλατζάς, Νικολάου, Παναγιώτιδης 26(4), Κανακάρης 3 (1), Σάκοτα 18, Μάτος Ανδρ. 18(3), Μάτος Αγγ. 12(2), Ρετσίνας 5(1), Θεοδώρου 4.
ΑΟΚ Χανιά (Ροδάς): Σταθόπουλος 3(1), Παπαδάκης, Αλεξίου 3, Υφαντόπουλος 14(3), Σαράντης 10(2), Μπαγάκης, Πούρος, Σκαμνάκης 8, Κολαρετάκης 4, Αδοντάκης 8, Τασιούδης 16(2), Κοντογιάννης 9.
Βαθμολογία
1. ΟΦΗ 4
2. Έσπερος Λαμίας 4
3. Ερμής Σχηματαρίου 3
4. Άρης Νίκαιας 3
5. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 3
6. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 3
7. Λοκρός 3
8. Πεντέλη 3
9. Νίκη Αμαρουσίου 2
10. Παναγίτσα 2
11. ΑΟΚ Χανιά 2
12. Άρης Πετρούπολης 2
13. Έσπερος Καλλιθέας 2
Επόμενη αγωνιστική (3η, 29/10)
Έσπερος Καλλιθέας – Λοκρός Αταλάντης
ΑΟΚ Χανιά – Ερμής Σχηματαρίου
ΒΑΟΛ – Έσπερος Λαμίας
Πεντέλη – Άρης Πετρούπολης
Κρόνος Αγ. Δημητρίου – Παναγίτσα
ΟΦΗ – Νίκη Αμαρουσίου
Ρεπό: Άρης Νικαίας
3ος Όμιλος – 1η αγωνιστική
Αποτελέσματα
Πρωτέας Γρεβενών – Νικόπολη Πρέβεζας 60-58
Ιωνικός – Φαίακας Κέρκυρας 69-75
Ζέφυρος – Φίλιππος Βέροιας 65-70
ΑΟΚ Βέροιας – Νίκη Βόλου 60-67
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Ικαροι Τρικάλων 66-55
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Εύαθλος Πολυκάστρου 103-69
Ρεπό: ΓΕ Αγρινίου
Φύλλα αγώνα
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Εύαθλος Πολυκάστρου 103-69
Δεκάλεπτα: 26-23, 52-44, 70-54, 103-69
Διαιτητές: Κατωτικίδης, Ιορδανίδης
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 28 (2), Ζαμπέτης 3 (1), Μπαρτζώκης 11, Καλφαλίδης, Αντωνίου, Παπαγιάννης, Κάννης, Μάκης 29 (3), Παπανικολάου 6, Εξαρχόπουλος 13(3), Φίλιος 6 (1), Θώδης 7.
Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 13 (2), Ημερίδης 23 1), Ταπούτος, Μπινιάκου, Τασούδης, Τσινόπουλος 11, Τσελέκης 5, Σιδηρόπουλος 17 (2).
ΑΟΚ Βέροιας-Νίκη Βόλου 60-67
Δεκάλεπτα: : 14-12, 33-33, 49-51, 60-67
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωάν., Κουκουλεκίδης
ΑΟΚ Βέροιας (Τούσας): Τρουμπούκης, Ουσουτζόγλου 2, Σισμάνης 1, Γκανάς, Βλάχος 23 (2), Μαυρίδης 14, Καπνάς, Βοργιατζίδης, Λέφας 3, Μπαρμπαρούσης, Χατζηλαμπρινός, Γιαννουζάκος 17 (2).
Νίκη Βόλου (Πρέκας): Διγενής 2, Παπαζήσης, Γεωργίου 2, Αναγνωστόπουλος 2, Καφάσης 2, Κουτίνας 18, Τσαβές 7, Βλήτσιος, Τσώλης 9 (1), Παπακώστας 21, Τοκατλίδης 4.
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Ικαροι Τρικάλων 66-55
Δεκάλεπτα: 18-11, 32-26, 45-41, 66-55
Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Εκίζογλου
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα (Κυρατζής): Κλασίδης 16 (1), Σειντής , Καλομενίδης 13(2), Εσπερίδης , Αργυρόπουλος, Τσολάκης, Σαχπαζίδης 11(1), Πανίδης 3, Πουτούκης, Αθανασιάδης 8, Σαρής 15, Μαστροδημήτρης.
Ίκαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Μέξης 7, Φούντας Φ. 6 (2) , Γκότσης , Αργύρης Ν. 5 (1), Μπαρμπαρούσης 3, Χατζής , Τζούρβας 5 (1), Θανασάρας 2, Αργύρης Σ. 2 , Στάνκοβιτς 6, Φούντας Γ. 19, Θεοδώρου.
Βαθμολογία
1. Φαίακας Κέρκυρας 4
2. Φίλιππος Βέροιας 4
3. Νίκη Βόλου 4
4. Εύαθλος Πολυκάστρου 3
5. Πρωτέας Γρεβενών 3
6, ΑΓΣ Ιωαννίνων 3
7. Ικαροι Τρικάλων 3
8. ΓΕ Αγρινίου 2
9. ΑΟΚ Βέροιας 2
10. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 2
11. Ζέφυρος 2
12. Ιωνικός 2
13. Νικόπολη Πρέβεζας 1
*Νικόπολη Πρέβεζας και ΓΕ Αγρινίου έκαναν το ρεπό τους
Επόμενη αγωνιστική (3η, 29/10)
Νικόπολη Πρέβεζας – Ιωνικός
Φαίακας Κέρκυρας – Ζέφυρος
Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΚ Βέροιας
Νίκη Βόλου – ΑΠΣ Πτολεμαϊδα
Ικαροι Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Εύαθλος Πολυκάστρου– ΓΕ Αγρινίου
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών
4ος Όμιλος – 2η αγωνιστική
Αποτελέσματα
ΠΣ Ευκαρπίας – Κένταυρος Καλλικράτειας 90-67
ΜΕΝΤ – ΧΑΝΘ 81-79
Απόλλων Καλαμαριάς – Αστέρας Σίνδου 71-71(κ.α.), 78-74
Ορφέας Νέου Σκοπού – ΑΟ Πολυγύρου 57-87
Μαντουλίδης – Μακεδονικός 59-77
Αίας Ευόσμου – Ελευθερούπολη 61-73
ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΕ Κομοτηνής 73-62
Φύλλα αγώνα
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΕ Κομοτηνής 73-62
Δεκάλεπτα: 21-15, 41-31, 57-45, 73-62
Διαιτητές: Ζαχαριάδης, Λάλλα
ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σκεμπής 7, Αθανασίου 4 (1), Χατζηδημητρίου 12, Γιωτόπουλος 4 (1), Σιμάκης 9, Παλάσκας, Χαλίλ 9, Βελή 9, Λεχούδης 19 (2).
ΑΕ Κομοτηνής (Στοάκης, Τσαούς): Καραμανλής 1, Κυφωνίδης 15 (4), Καραμπίνης 9, Φωτακάκης, Μαγουλάς 4, Δάτσης 2, Κουτσοβασίλης 16 (1), Λυγογιάννης, Βαχαρίδης, Σπέντζος 11 (2), Θεοδωρίδης 4.
Αίας Ευόσμου-Ελευθερούπολη 61-73
Δεκάλεπτα: 21-23, 35-44, 53-57, 61-73
Διαιτητές: Ντόγκας, Χατζηκώστας
Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος): Βαρδής 3 (1), Φωτόπουλος, Δοξάκης 14 (4), Μπαλιτζόπουλος 2, Νικολούδης 17, Μολαλάρι 3 (1), Νησιώτης 9, Γ. Σεκαδάκης, Νέσης 10 (2), Δ. Σεκαδάκης 3.
Ελευθερούπολη (Κ. Παπαδόπουλος): Στυλίδης 28 (2), Γαϊτανίδης 3, Μασάδης 1, Θεοδωράκος 10 (2), Μανάκας 6, Απαζίδης 5 (1), Ιωάννου 11 (2), Βοϊβατόπουλος 9.
Ορφέας Νέου Σκοπού-ΑΟ Πολυγύρου 57-87
Δεκάλεπτα: 20-30, 34-52, 44-68, 57-87
Διαιτητές: Πράττος, Τζιοπάνος
Ορφέας Ν. Σκοπού (Σίσκος): Κουτσιαντζής 9 (1), Παρίσης 11, Δροσινός 11 (1), Χατζής 7 (1), Γάτος 7, Σίμος 2, Χαβαλές 10, Φραντζέσκος, Ταΐρης, Θεοδωρόπουλος, Δρουμαλιάς, Καρακάσης.
Πολύγυρος (Χαλκιάς): Χατζηκυριακίδης 6, Πιπιλιάρης 21, Τσιούντος 9, Στεφανίδης 2, Παυλέας 10, Μπέγας 20 (4), Καραγιαννάκης 7, Νούκαρης 9 (1), Δήμητσας 3.
Βαθμολογία
1. Μακεδονικός 4
2. ΑΟ Πολυγύρου 4
3. ΓΑΣ Κομοτηνή 4
4. ΜΕΝΤ 4
5. Ελευθερούπολη 4
6. ΧΑΝΘ 3
7. ΠΣ Ευκαρπίας 3
8. Απόλλων Καλαμαριάς 3
9. ΑΕ Κομοτηνής 3
10. Αίας Ευόσμου 2
11. Αστέρας Σίνδου 2
12. Μαντουλίδης 2
13. Κένταυρος Καλλικράτειας 2
14. Ορφέας Νέου Σκοπού 2
Επόμενη αγωνιστική (3η, 29/10)
Κένταυρος Καλλικράτειας-ΜΕΝΤ
ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλαμαριάς
Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Νέου Σκοπού
ΑΟ Πολυγύρου-Μαντουλίδης
Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου
Ελευθερούπολη-ΑΕ Κομοτηνής
ΓΑΣ Κομοτηνή-ΠΣ Ευκαρπίας
Περισσότερα σε λίγο…
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More