ΠΑΙΔΩΝ

Κλήσεις αθλητών
 για τον αγώνα ΑΣ ΑΡΗΣ  – ΜΙΚΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
  πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ (Τρίτη 19.10.2021)

Κλήσεις αθλητών
 για τον αγώνα ΑΣ ΑΡΗΣ – ΜΙΚΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
 πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ (Τρίτη 19.10.2021)

Από την ΕΚΑΣΘ καλούνται την Τρίτη 19 Οκτωβρίου  και ώρα 15:30 στο κλειστό γυμναστήριο ΜΙΚΡΑΣ Β οι παρακάτω αθλητές για τον αγώνα ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ – ΑΣ ΑΡΗΣ. ΥΣ: ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΟΥΝ ARΑΡΝΗΤΙΚΟ PCR

Read More
Κλήσεις αθλητών
 για τον αγώνα ΜΙΚΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
 – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ

Κλήσεις αθλητών
 για τον αγώνα ΜΙΚΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
 – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. πρωταθλήματος ΠΑΙΔΩΝ

Από την ΕΚΑΣΘ καλούνται την Τρίτη 12 Οκτωβρίου  και ώρα 16:00 στο κλειστό γυμναστήριο ΜΙΚΡΑΣ Β οι παρακάτω αθλητές για τον αγώνα ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ – ΜΑΣ Ε. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ. ΥΣ: ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΟΥΝ ARΑΡΝΗΤΙΚΟ

Read More
Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2021-2022)

Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2021-2022)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 1ος Όμιλος ΟΜΑΔΕΣ: 1 ΠΑΟΚ ΑΣ 2 ΔΕΚΑ 3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 4 ΑΡΗΣ ΑΣ 5 ΧΑΝΘ 6 ΑΕΠΣ

Read More
Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου,  των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2021-2022)

Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου, των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2021-2022)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 5ος Όμιλος ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ 1  ος Γύρος 1  η Αγωνιστική Γήπεδο                                                                                 Α  γ 

Read More
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ αγωνιστικής περιόδου 2021/2022

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ αγωνιστικής περιόδου 2021/2022



Read More
Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων Παίδων, Εφήβων και Κορασίδων 2021-22, 4η ημέρα  🔴 Live streaming μετάδοση από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ.

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων Παίδων, Εφήβων και Κορασίδων 2021-22, 4η ημέρα 🔴 Live streaming μετάδοση από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ.

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων Παίδων, Εφήβων και Κορασίδων 2021-22, 4η ημέρα 🔴 Live streaming μετάδοση από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. Παρασκευή 01.10.2021 Παίδων ΩΡΑ:17:30 Εφήβων ΩΡΑ:18:00 Κορασίδων ΩΡΑ:18:30

Read More
Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων Παίδων, Εφήβων και Κορασίδων 2021-22

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων Παίδων, Εφήβων και Κορασίδων 2021-22

Η ΕΚΑΣΘ ενημερώνει τα σωματεία της ότι οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων Παίδων, Εφήβων και Κορασίδων της νέας αγωνιστικής περιόδου 2021-2022 θα διεξαχθούν ως εξής:   Παρασκευή  01.10.2021  Παίδων ΩΡΑ:17:30 Εφήβων ΩΡΑ:18:00 Κορασίδων ΩΡΑ:18:30 . Υπενθυμίζουμε ότι λόγω του υγειονομικού πρωτοκόλλου οι κληρώσεις

Read More
Συγχαρητήρια στην ομάδα ΔΕΚΑ !

Συγχαρητήρια στην ομάδα ΔΕΚΑ !

Εύγε στις αθλητές, προπονητικό επιτελείο, παράγοντες και σ'όλους τους συντελεστές που βοήθησαν με τον τρόπο τους στην κατάκτηση της δεύτερης (2ης) θέσης στο 48ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων 2021 ! Συγχαρητήρια στην ομάδα ΔΕΚΑ! Ολοκληρώθηκε το 48ο Πανελλήνιο

Read More
Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων 2021-22

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων και Κυπέλλων 2021-22

Η ΕΚΑΣΘ ενημερώνει τα σωματεία της ότι οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων & Κυπέλλων της νέας αγωνιστικής περιόδου 2021-2022 θα διεξαχθούν ως εξής: ΤΡΙΤΗ 07.9.2021 Α Ανδρών  ΩΡΑ : 18:00 Κύπελλο Ανδρών ΩΡΑ: 18:30 Β Ανδρών ΩΡΑ: 19:30   ΠΕΜΠΤΗ 09.09.21 Α Γυναικών

Read More
Εθνική Παίδων :  Προετοιμασία για το European Challenger U16 – Σκόπια (16-21/8). Ποιοι αθλητές  έχουν κληθεί

Εθνική Παίδων : Προετοιμασία για το European Challenger U16 – Σκόπια (16-21/8). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Η Εθνική Παίδων αρχίζει την δική της προετοιμασία για το European Challenger U16, που θα διεξαχθεί στα Σκόπια (16-21/8). Οι αθλητές που καλούνται να βρίσκονται στο ΟΑΚΑ την Πέμπτη 5 Αυγούστου στις 16.00 είναι οι: Δημητριάδης,

Read More
ΠΑΙΔΩΝ | ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  αγωνιστικής περιόδου 2021-2022

ΠΑΙΔΩΝ | ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ αγωνιστικής περιόδου 2021-2022

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Παίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (24.07.21) Ποιοι αθλητές  έχουν κληθεί

ΕΟΚ | Εθνική Παίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (24.07.21) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Το Σάββατο 24 Ιουλίου στις 11:00, στο ΕΑΚ Νεάπολης θα πραγματοποιηθεί προπόνηση των καλαθοσφαιριστών του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Παίδων. Για τον λόγο αυτό καλούνται να δώσουν το παρών οι αθλητές: Σαμοντούροβ Αλέξανδρος (ΔΕΚΑ), Σπρίντζιος Μιχαήλ (Μαχητές

Read More
Δημήτρης Χατζής, Χρήστος Καλαποθαράκος και Μάριος Τσιροπούλης συνομιλούν με τον Γιώργο Ζαχαριάδη μετά την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Εφήβων της ΕΚΑΣΘ

Δημήτρης Χατζής, Χρήστος Καλαποθαράκος και Μάριος Τσιροπούλης συνομιλούν με τον Γιώργο Ζαχαριάδη μετά την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Εφήβων της ΕΚΑΣΘ

Δημήτρης Χατζής, Χρήστος Καλαποθαράκος και Μάριος Τσιροπούλης συνομιλούν με τον Γιώργο Ζαχαριάδη μετά την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Εφήβων της ΕΚΑΣΘ

Read More
Ιωσήφ Νικολαϊδης, Αλέξανδρος Σαμοντούροβ και Φώτης Φωταρούδης συνομιλούν με τον Γιώργο Ζαχαριάδη μετά την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Παίδων της ΕΚΑΣΘ (video)

Ιωσήφ Νικολαϊδης, Αλέξανδρος Σαμοντούροβ και Φώτης Φωταρούδης συνομιλούν με τον Γιώργο Ζαχαριάδη μετά την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Παίδων της ΕΚΑΣΘ (video)

 Ιωσήφ Νικολαϊδης, Αλέξανδρος Σαμοντούροβ και Φώτης Φωταρούδης συνομιλούν με τον Γιώργο Ζαχαριάδη μετά την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Παίδων της ΕΚΑΣΘ

Read More
Video με τις απονομές και βραβεύσεις στο F4 ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ 2021

Video με τις απονομές και βραβεύσεις στο F4 ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ 2021

Video με τις απονομές και βραβεύσεις στο F4 ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ 2021

Read More
Φωτογραφίες (92) από τις απονομές και βραβεύσεις στο F4 ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ 2021

Φωτογραφίες (92) από τις απονομές και βραβεύσεις στο F4 ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΘ 2021

Read More
Συγχαρητήρια στην ομάδα της ΔΕΚΑ για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Παίδων ΕΚΑΣΘ 2021

Συγχαρητήρια στην ομάδα της ΔΕΚΑ για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Παίδων ΕΚΑΣΘ 2021

Συγχαρητήρια στην ομάδα της ΔΕΚΑ για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος Παίδων ΕΚΑΣΘ 2021. Στην δευτεραθλήτρια ομάδα του ΠΑΟΚ, την τριταθλήτρια ΑΡΗ και ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ στην τέταρτη θέση αλλά και σ' όλες τις ομάδες που μετείχαν

Read More
ΠΑΟΚ – ΔΕΚΑ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (6/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (15.07.2021 19.30)

ΠΑΟΚ – ΔΕΚΑ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (6/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (15.07.2021 19.30)

 ΠΑΟΚ - ΔΕΚΑ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (6/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (15.07.2021 19.30) *** Η ώρα έναρξης του αγώνα εξαρτάται από την διάρκεια του αμέσως προηγουμένου αγώνα. Εγγραφή στο youtube channel της

Read More
ΑΡΗΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (5/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (15.07.2021 17.30)

ΑΡΗΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (5/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (15.07.2021 17.30)

 ΑΡΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (5/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (15.07.2021 17.30) Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ

Read More
ΠΑΟΚ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (3/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (14.07.2021 17.30)

ΠΑΟΚ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (3/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (14.07.2021 17.30)

ΠΑΟΚ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (3/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (14.07.2021 17.30) Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ

Read More
ΔΕΚΑ – ΑΡΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (4/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (14.07.2021 19.30)

ΔΕΚΑ – ΑΡΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (4/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (14.07.2021 19.30)

 ΔΕΚΑ - ΑΡΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (4/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (14.07.2021 19.30) *** Η ώρα έναρξης του αγώνα εξαρτάται από την διάρκεια του αμέσως προηγουμένου αγώνα. Εγγραφή στο youtube channel της

Read More
ΔΕΚΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (2/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (12.07.2021 19.30)

ΔΕΚΑ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (2/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (12.07.2021 19.30)

ΔΕΚΑ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (2/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (12.07.2021 19.30) *** Η ώρα έναρξης του αγώνα εξαρτάται από την διάρκεια του αμέσως προηγουμένου αγώνα. Εγγραφή στο youtube channel

Read More
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (1/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (12.07.2021 17.30)

ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (1/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (12.07.2021 17.30)

ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ | F4 Τελική φάση ΠΑΙΔΩΝ (1/6 αγ) 🔴 Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (12.07.2021 17.30) Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ

Read More
ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΠΑΙΔΩΝ αγωνιστικής περιόδου  2020/2021

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΑΙΔΩΝ αγωνιστικής περιόδου 2020/2021

H ειδική βαθμολογία των πέντε τελευταίων ετών: ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΙΔΩΝ 2015-2020 Α/Α ΟΜΑΔΑ 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 ΣΥΝΟΛΟ 1 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ 3,9400 5,1875 4,4286 1,9375 4,4375 19,9311 2 ΔΕΚΑ 2,0000 3,7500 5,3571 4,5000 3,3125 18,9196 3 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ 3,3800 4,1250 5,0000 3,9375 2,0000 18,4425 4 ΑΡΗΣ ΑΣ 4,4400 4,7500 3,7857 2,2500 1,5000 16,7257 5 ΧΑΝΘ 2,2500 3,0000 2,1429 2,8750 3,6875 13,9554 6 ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2,0000 1,6250 2,5000 3,0000 1,4375 10,5625 7 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 1,8800 1,8125 2,0714 2,0000 2,5000 10,2639 8 ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΣ 1,8800 1,7500 2,0000 1,8125 2,6875 10,1300 9 ΑΟΕΑ 1,7500 2,1250 3,0714 2,0000 1,0000 9,9464 10 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ 1,5000 1,8125 1,5357 2,0625 2,1250 9,0357 11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ 1,3100 1,9444 1,2500 1,9722 2,1875 8,6641 12 ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ 1,6900 2,2500 2,1875 1,1875 1,2500 8,5650 13 ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΜΠΣΤΜΘ 1,7778 2,3750 2,1944 2,1875 8,5347 14 ΜΕΝΤ 1,3100 2,1250 1,5625 1,6875 1,7222 8,4072 15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 1,6300 1,5000 1,1875 1,4375 2,3333 8,0883 16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΠΣ 1,8100 1,3750 2,3125 1,1875 1,3333 8,0183 17 ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1,4400 1,3750 1,3125 1,6429 1,5556 7,3260 18 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ 1,7778 1,5625 1,6667 2,1250 7,1320 19 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1,3100 1,2778 1,6875 1,2778 1,5000 7,0531 20 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ 1,1900 1,2500 1,8571 1,0000 1,7222 7,0193 21 ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1,3125 1,8125 2,0000 1,8889 7,0139 22 ΑΣ  ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1,3100 2,1875 1,6875 1,6250 6,8100 23 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘΟΣ. 1,1875 1,4375 1,8750 2,0000 6,5000 24 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1,1900 1,3750 1,5000 2,2500 6,3150 25 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 1,7500 1,3571 1,1429 1,5000 5,7500 26 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 1,5000 1,5000 1,1250 4,1250 27 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ

Read More
Αγώνας ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (19/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Αγώνας ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (19/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την ΔΕΥΤΕΡΑ (19/10/2020) & ώρα 16:15 οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006  για τον αγώνα ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ-ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩNΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  ή ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Read More
Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (12/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ για το πρωτάθλημα ΠΑΙΔΩΝ την ΔΕΥΤΕΡΑ (12/10/2020) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την ΔΕΥΤΕΡΑ (12/10/2020) & ώρα 16:15 οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006  για τον αγώνα ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.-ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ. ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩNΗΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  ή ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ κ.

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 8ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 8ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 8ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 7ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21

ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ | Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων όπως προέκυψε μετά την κλήρωση των ομίλων της ΕΚΑΣΘ 2020-21 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 1ου, 2ου, 3ου, 4ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 1ος Όμιλος 1 ΑΣ ΠΑΟΚ 2 ΑΣ ΑΡΗΣ 3 ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 4 ΔΕΚΑ 5 ΧΑΝΘ 6 ΑΕΠΣ

Read More
Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου, 8ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Η κλήρωση του 5ου, 6ου, 7ου, 8ου ομίλου των Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (2020-2021)

Υπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της  Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ) 5ος Όμιλος 1 ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ 2 ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ 4 ΒΑΟ 5 ΣΑΠΚ

Read More
Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων 2020-21 (2η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της  ΕΚΑΣΘ ( 24.09.2020 17.30)

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων 2020-21 (2η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της ΕΚΑΣΘ ( 24.09.2020 17.30)

Κληρώσεις ΕΚΑΣΘ Πρωταθλημάτων 2020-21 (2η ημέρα) 🔴 Livestreaming από το youtube κανάλι της ΕΚΑΣΘ ( 24.09.2020 17.30) ΠΈΜΠΤΗ 24.9.2020 – ΩΡΑ 17.30 Γ1 Ανδρών, Γ2 Ανδρών, Νέων, Εφήβων, Παίδων Εγγραφή στο youtube channel της ΕΚΑΣΘ (adsbygoogle =

Read More
ΠΑΙΔΩΝ | ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ αγωνιστικής περιόδου 2020-2021

ΠΑΙΔΩΝ | ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ αγωνιστικής περιόδου 2020-2021

 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΟΚ 🔴 02.08.2020 13.00 | Livestreaming από την Κοκκινιά Αμαρουσίου | 47ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2019-20

ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΠΑΟΚ 🔴 02.08.2020 13.00 | Livestreaming από την Κοκκινιά Αμαρουσίου | 47ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2019-20

 ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΠΑΟΚ 🔴 02.08.2020 13.00 | Livestreaming από την Κοκκινιά Αμαρουσίου | 47ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2019-20 Δείτε επίσης όλους τους αγώνες των πρωταθλημάτων και F4 της ΕΚΑΣΘ και κάντε εγγραφή στο youtube channel

Read More
ΠΑΟΚ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 🔴 01.08.2020 16.00 | Livestreaming από την Κοκκινιά Αμαρουσίου | 47ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2019-20

ΠΑΟΚ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 🔴 01.08.2020 16.00 | Livestreaming από την Κοκκινιά Αμαρουσίου | 47ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2019-20

 ΠΑΟΚ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 🔴 01.08.2020 16.00 | Livestreaming από την Κοκκινιά Αμαρουσίου | 47ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2019-20 Δείτε επίσης όλους τους αγώνες των πρωταθλημάτων και F4 της ΕΚΑΣΘ και κάντε εγγραφή στο youtube channel

Read More