ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΗΜΕΡΑΣ

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 21.10.2020)

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 21.10.2020)

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Τσολακίδης, Διαμαντοπούλου Αθ., Διαμαντόπουλος 19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΙΧΕΛΗ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Πισκιούλης 21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ Γραμματεία: Κοέν, Καπνοπούλου, Δαγδηλέλη 21:20 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου Προκριματική φάση ΝΕΩΝ : 21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη  20.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη 20.10.2020)

ΤΡΙΤΗ 20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ(ΕΦ) ~ Ε.Ο.Σ. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ., ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ Γραμματεία: Λιούτσιας, Παπαδόπουλος Κ., Αντωγλου Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ : 20:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μπενάκη Κ Προκριματική φάση ΝΕΩΝ : 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ Γραμματεία: Κωστής, Κοκκινά 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΜΙΧΕΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ Γραμματεία: Μπέλλου.,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 19.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 19.10.2020)

ΔΕΥΤΕΡΑ 19 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Μαρβάκης Κ., Κολοκυθάς Γυμνασίαρχος: ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ 21:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα, Κωστανάκη Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 21:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Κάτσης, Αλεβιζάτος, Κούλλιας Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ.

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή  18.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή 18.10.2020)

KYΡIAKH 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Χαριτιδου, Χατζελης, Χρηστίδης 19:00 ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ Γραμματεία: Νάκας, Κωτσόβολος, Σακάρογλου 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Γραμματεία: Κατσαρούλιας, Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ Γραμματεία: Γεωργιάδου, Παπαδόπουλος

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 17.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 17.10.2020)

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Κολιντζικη, Καπνοπούλου, Λάσπα Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 16:00 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου 18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β 19:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ Γραμματεία: Λιούτσιας, Βουλώνη 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 16.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 16.10.2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ 21:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Μπάρμπας, Σακάρογλου, Μανούσος 21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Αντωγλου, Δαουλτζής, Κολοκυθάς 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Σκαλιστής, Διμπιτούζης Α 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Τζήκα 19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΡΑΒΑΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Διμπιτούζης, Σκαλιστής 20:00 25ο

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 15.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 15.10.2020)

ΠΕΜΠΤΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΟΝΘ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΪΟΣ Γραμματεία: Γκοτζαμάνη, Δαγδηλέλη, Παραδείση Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Συκάς, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 14.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 14.10.2020)

ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ~ ΑΣΚ ΛΑΓΥΝΩΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Κωτσόβολος, Ακριτίδης Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : 21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΧΑΝΘ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ Γραμματεία: Δαουλτζής, Αντωγλου, Κολοκυθάς 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Γραμματεία: Λιούτσιας, Καραγεωργόπουλος, Τσολακίδης 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΑΓΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Ηλιάσκος 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη  13.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη 13.10.2020)

ΤΡΙΤΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΠΕΡΑ ΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΛΟΛΙ Γραμματεία: Δημητριάδου, Βερώνη, Βουδούρης Προκριματική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ : 21:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ., ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Κοκκινά, Μπέλλου β 21:45 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Καλπακίδου, Κόντος 21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π Γραμματεία: Καπνοπούλου, Δαγδηλέλη Προκριματική φάση ΝΕΩΝ : 19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 12.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 12.10.2020)

ΔΕΥΤΕΡΑ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Μαρινάκη, Κωνσταντίνου, Παραδείση Γυμνασίαρχος: ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Καλπακιδου, Παπαδόπουλος Κ., Χαλκίδης Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι 21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κωστανάκη, Γιοβανούδα, Σακαλης Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ 21:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή  11.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή 11.10.2020)

KYΡIAKH 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 18:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κυλούδης, Μαρβάκη Σ., Σακάρογλου Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ Γραμματεία: Πατρωνής, Ακριτίδης, Χαλκίδης 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ., ΧΑΤΖΗΣ Γραμματεία: Γκοτζαμάνη, Βουζούκου, Μπενάκη Κ 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ.,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 10.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 10.10.2020)

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Κατσαρούλιας, Σακάρογλου, Ηλιάσκος 20:00 Β.Α.Ο. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ Γραμματεία: Πατρώνης, Ακριτίδης, Αντωλγου 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΦΙΛΛΙΟΣ. ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Κουρτελη, Βουζούκου, Κοέν Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Καπνοπούλου, Κωτσόβολος Προκριματική φάση

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 09.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 09.10.2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης 21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Μανούσος, Σακάρογλου 21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., KAMHΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρ., Καραμπουρνιώτη Ν., Σακαλής 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χρηστίδης, Αστερνος 21:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ Γραμματεία: Ανανιάδου,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 08.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 08.10.2020)

ΠΕΜΠΤΗ 8 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ Γραμματεία: Χαλκίδης, Ακριτίδης, Λάσπα 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Αστερνός (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 07.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 07.10.2020)

ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ~ ΑΜΠΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τόλιου, Παπαδόπουλος Κ., Καλπακίδου (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη  06.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη 06.10.2020)

ΤΡΙΤΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΠΣ ~ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Κοκκινά, Κωστής, Σκαλιστης 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ(ΝΕΩΝ) ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Κωτσόβολος, Μαρβάκη Σ., Τζήκα 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ Γραμματεία: Κολοκυθας, Δαουλτζής, Κωνσταντίνου 21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.ΑΕΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ Γραμματεία: Ράμπαντι, Ευθυμίου Α., Βουζούκου 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΜΓΣΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Δαγδηλελη Καπνοπουλου Αντωγλου

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα  05.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 05.10.2020)

ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 20;30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΚΑΝΤΕΡΕΣ Γραμματεία: Βουζούκου, Ευθυμίου Α., Ράμπαντι 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΠΟ ΜΠΑΪΟΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα, Κολοκυθάς 20:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ ~ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ ΒΛΑΣΤΟΣ Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βουδούρης, Βουλώνη 20:45 ΜΕΝΤ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή  04.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή 04.10.2020)

KΥΡΙΑΚΗ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ., ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας, Χατζέλης 21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου 14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής, Τσολακίδης 19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ ~ ΔΑΣΩ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΦΩΚΑ Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Δήμας, Καραγεωργόπουλος (adsbygoogle = window.adsbygoogle

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 03.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 03.10.2020)

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ(ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ(ΝΕΩΝ) ~ ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΗ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Καραμπουρνιώτη Ν., Κουκουτζέλης 18:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τότσικα, Κουρτελή, Ντάγκας (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το  πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 02.10.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 02.10.2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛΟΥΤΖΑ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν/ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Κωστανάκη 21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΣΟΥΜΗΣ Γραμματεία: Τατσίδης, Τσολακίδης, Ηλιάσκος 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λαζόγλου 21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ~ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κοκκινά, Κωστοπούλου 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ Γραμματεία: Βερώνη, Μπενάκη Κ., Καραγεωργόπουλος 21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη  29.09.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Τρίτη 29.09.2020)

ΤΡΙΤΗ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ - ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ Γραμματεία: Μπενάκη Κ, Κωστής, Μπενάκη Ν 21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ - ΝΑΚΑΣ Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Αθ, Διαμαντόπουλος Γ, Χατζέλης 21:45 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΚΑΣΟΛΗΣ - ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Δαουλτζής, Τσολακίδης, Κολοκυθάς 20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ Γραμματεία: Κουρτελή,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή  27.09.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Κυριακή 27.09.2020)

KΥΡΙΑΚΗ 27 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ ~ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ. - ΜΑΓΗ Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Μπεκιάρης Β, Ανανιάδης 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ - ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τότσικα, Κουρτελή, Ράμπαντι 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ΝΑΚΑΣ - ΣΜΠΡΙΝΗΣ Γραμματεία: Δαουλτζής, Κολοκυθάς, Κουκουτζέλης 19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ΚΑΡΜΠΑ - ΟΥΖΟΥΝΗΣ Γραμματεία: Βουζούκου, Πασχαλίδου, Βουλώνη 20:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα  28.09.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 28.09.2020)

ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ (ΝΕΩΝ) ~ ΝΕΜΕΣΙΣ ΑΕΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ - ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ Γραμματεία: Μπάρμπας, Μαρβάκη Σ, Τζήκα 21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ (ΝΕΩΝ) ΚΑΤΣΙΝΑΣ - ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Ιακωβίδου, Χρηστίδης, Ηλιάσκος 21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ ~ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΤΟΥΜΠΟΣ - ΑΓΓΕΛΟΥ Γραμματεία: Βουζούκου, Τότσικα, Βουδούρης 21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΟΝΘ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ ΜΠΑΙΟΣ - ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ Γραμματεία: Κοκκινά, Ντάγκας,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 26.09.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Σαββάτο 26.09.2020)

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ ΔΩΝΗΣ - ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ανανιάδης, Διμπιτούζης Α 19:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝ.ΠΟΛ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Τζήκα, Κωστανάκη, Ηλιάσκος 20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓ ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΜΑΣ ΧΑΤΖΗΣ - ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λαζόγλου (adsbygoogle = window.adsbygoogle || ).push({});

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 25.09.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ (Παρασκευή 25.09.2020)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 Α΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ - ΧΑΤΖΗΣ Γραμματεία: Μπεκάκη Αικ, Μπενάκη Ν, Ευθυμίου Αλ 21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ Γραμματεία: Ράμπαντι, Πασχαλίδου, Βουζούκου 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ ~ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ - ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ Γραμματεία: Κοκκινά , Λαζόγλου,Τσιρακίδου (adsbygoogle = window.adsbygoogle

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 28.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 28.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΡΙΤΗ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Τελική φάση Νεανίδων: 21:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Γραμματεία: Ευθυμιου Α., Δαουλτζής, Ηλιάσκος Γυμνασίαρχος: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 27.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 27.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ: 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Καλπακίδου Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΛΟΡΤΟΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΔΕΛΛΑΣ Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Κοέν Γυμνασίαρχος: ΦΩΤΙΑΔΗΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σάββατο 25.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σάββατο 25.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ: 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., Γραμματεία: Tόλιου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΧΑΝΘ ~ ΔΕΚΑ ΠΡΑΤΤΟΣ,ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, , ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 24.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 24.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ: 18:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΔΕΚΑ (Ν25) ~ ΠΑΟΚ ΑΣ (Ν28)-(Ν29) ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΛΗ Γραμματεία: Τότσικα, Πασχαλίδου, Σωτηριάδου Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΧΑΝΘ(Ν26) ~ ΑΡΗΣ ΑΣ (Ν27) (Ν30) ΛΟΡΤΟΣ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΑΝΤΕΡΕΣ Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Σκαλιστής, Κοέν Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ Τελική φάση Νεανίδων: 21;00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 22.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 22.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΔΕΚΑ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ.,ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δαγδηλέλη, Προεστού Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Αντωγλου, Σακαλής Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 21.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 21.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Hμιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γραμματεία: Σκαλιστής, Δαουλτζής, Γρούτα 21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής, Τζήκα 20:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ Γραμματεία: Καπνοπούλου, Κωτσόβολος, Λάσπα Τελική φάση Νεανίδων: 21:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 20.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 20.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΕΥΤΕΡΑ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Πασχαλίδου,Ράμπαντι, Κάτσης Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΧΑΝΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΔΕΛΛΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Τ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Τότσικα, Πασχαλίδου, Ράμπαντι Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 19.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 19.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ N25 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ Ν28 (29) ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β. Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν, Λιούτσιας Γυμνασίαρχος: ΜΗΛΙΑΡΑΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΔΕΚΑ Ν26 ~ Χ.Α.Ν.Θ. Ν27 (30) ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΗΣ Γραμματεία: Ευθυμίου Αλ., Σκαλιστής, Κοέν Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σάββατο 18.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σάββατο 18.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Hμιτελική φάση Νεανίδων: 19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ.,ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κοέν, Λιούτσιας

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 17.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 17.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Ημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Ευθυμίου Α., Σκαλιστής 19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΧΑΝΘ ΚΑΡΑΒΑΣ ΚΑΡΜΠΑ Γραμματεία: Κοκκινά, Καλπακίδου, Τζήκα 20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ NEO ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 16.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 16.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΕΜΠΤΗ 16 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Βουζούκου, Κωστής Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Γραμματεία: Κωστής, Σωτηριάδου, Βουζούκου Γυμνασίαρχος: ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : 19:30 11 Δημ.σχολειο ΔΕΚΑ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ Γραμματεία: Τόλιου, Κωτσόβολος, Χατζέλης 21:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ ~ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΕΛΛΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Γραμματεία: Τότσικα, Σκαλιστής, Λιούτσιας 21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 15.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 15.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. TETΑΡΤΗ 15 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : 20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠO TZIOBANAKHΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Κοκκινά, Σκαλιστής

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 14.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τρίτη 14.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΡΙΤΗ 14 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Κωτσόβολος, Σωτηριάδου Γυμνασίαρχος: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 20:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Σκαλιστής, Κωτσόβολος Γυμνασίαρχος: ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ Προημιτελική φάση ΕΦΗΒΩΝ : 20:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Β.Α.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΑΣΗΣ Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Καλπακίδου, Σακαλής 20:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ NEO ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΣΕΛΕΒΟΣ Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Λιούτσιας,

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 13.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 13.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: 18:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ (13) ΚΑΡΜΠΑ, ΦΩΚΑ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Ράμπαντι, Βουζούκου Γυμνασίαρχος: ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ 20:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ (14) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ Γραμματεία: Βουζούκου, Κοέν, Βουλώνη Γυμνασίαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : 20:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΔΕΚΑ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ Γραμματεία: Αντωγλου, Κωνσταντίνου, Σακαλής 18:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ~ ΠΑΟΚ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 12.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 12.07.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΙΟΥΛΙΟΥ 2020 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ φάση ΠΑΙΔΩΝ : 11:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ Γραμματεία: Σκαλιστής, Δήμας, Κοέν

Read More