ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ

Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΧΑΝΘ για το πρωτάθλημα Παίδων την Τετάρτη (16/10/2019) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΧΑΝΘ για το πρωτάθλημα Παίδων την Τετάρτη (16/10/2019) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Tετάρτη 16 Οκτωβρίου 2019 & ώρα 20:30  στην ΧΑΝΘ οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2005  για τον αγώνα  ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. –ΧΑΝΘ     Α/Α ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΟΚ 2 ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΟΚ 3 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΟΚ 4 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ 5 ΚΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 6 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ

Read More
Προπόνηση αθλητριών γεννημένες 2005-2006 την Κυριακή 13/10/2019. Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Προπόνηση αθλητριών γεννημένες 2005-2006 την Κυριακή 13/10/2019. Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες γεννημένες το  2005-2006,  την Κυριακή  13/10/2019 & ώρα 09:00 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’. Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 ΑΓΓΕΛΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 3 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 4 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΑΜΕΛΕΙΑ 7 ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΑΣΠΑ 8 ΚΑΪΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 9 ΚΑΛΑΒΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 10 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΥΛΛΕΝΙΑ 12 ΚΟΦΙΝΑ ΕΛΕΝΑ 13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

Read More
Τουρνουά Διαμερισμάτων 2006  «Άρης Γραμμενίδης»  το Σάββατο (12-10-19) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Τουρνουά Διαμερισμάτων 2006 «Άρης Γραμμενίδης» το Σάββατο (12-10-19) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Το Σάββατο 12 Οκτωβρίου  2019 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα γίνει  η 2η αγωνιστική του Τουρνουά Διαμερισμάτων «Άρης Γραμμενίδης» της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  με αθλητές γεννημένους το 2006 με το εξής πρόγραμμα. Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω

Read More
Ηρακλής – Μικτή ΕΚΑΣΘ 65 – 89

Ηρακλής – Μικτή ΕΚΑΣΘ 65 – 89

Ηρακλής - Μικτή ΕΚΑΣΘ 65 - 89.(Φωτό από την προθέρμανση)

Read More
Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ για το πρωτάθλημα Παίδων την Τρίτη (8/10/2019) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ για το πρωτάθλημα Παίδων την Τρίτη (8/10/2019) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τρίτη 8 Οκτωβρίου 2019 & ώρα 21:00  στο ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2005  για τον αγώνα  ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α/Α ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΟΚ 2 ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΟΚ 3 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΟΚ 4 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 5 ΚΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ ΤΟ 2004-2005

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ ΤΟ 2004-2005

Από την Ε.Ο.Κ. καλούνται τα σωματεία της Ε.ΚΑ.Σ.Θ., να στείλουν τις καλύτερες αθλήτριες γεννημένες το 2004 και 2005, την Τετάρτη 9 Οκτωβριου 2019 & ώρα 17:00 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’. Για περισσότερες πληροφορίες, οι προπονητές

Read More
Προπόνηση αθλητριών γεννημένες 2005-2006 την Κυριακή 06/10/2019. Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Προπόνηση αθλητριών γεννημένες 2005-2006 την Κυριακή 06/10/2019. Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες γεννημένες το  2005-2006,  την Κυριακή  06.10.2019 & ώρα 09:00 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’. Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3 ΔΗΜΗΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 5 ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6 ΚΟΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 7 ΜΑΚΑΡΩΝΗ

Read More
Τουρνουά Διαμερισμάτων 2006  (Άρης Γραμμενίδης)  το Σάββατο (05-10-19) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Τουρνουά Διαμερισμάτων 2006 (Άρης Γραμμενίδης) το Σάββατο (05-10-19) . Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί. 🏀⛹

Το Σάββατο 05 Οκτωβρίου  2019 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα γίνει  η 1η αγωνιστική του Τουρνουά Διαμερισμάτων (Άρης Γραμμενίδης) της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.  με αθλητές γεννημένους το 2006 με το εξής πρόγραμμα. Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω

Read More
Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΔΕΚΑ για το πρωτάθλημα Παίδων την Τρίτη (01/10/2019) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Αγώνας ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΔΕΚΑ για το πρωτάθλημα Παίδων την Τρίτη (01/10/2019) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τρίτη 1 Οκτωβρίου 2019 & ώρα 19:00  στο ΔΕΚΑ-Α- οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2005  για τον αγώνα  ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΔΕΚΑ Α/Α ΟΝΟΜ/ΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΔΗΜΟΥ ΠΑΟΚ 3 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 4 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΟΚ 5 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 6 ΚΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 7 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 8 ΜΕΛΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 10 ΝΤΑΡΑΤΑΝΑΣ

Read More
Εναρκτήρια συγκέντρωση αναπτυξιακού, γεννηθέντων 2007.

Εναρκτήρια συγκέντρωση αναπτυξιακού, γεννηθέντων 2007.

Εναρκτήρια συγκέντρωση αναπτυξιακού, γεννηθέντων 2007.

Read More
Προπόνηση αθλητριών γεννημένες 2005 την Κυριακή 29/09/2019. Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Προπόνηση αθλητριών γεννημένες 2005 την Κυριακή 29/09/2019. Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλήτριες γεννημένες το  2005,  την Κυριακή  29 Σεπτεμβρίου  2019 & ώρα 09:00 στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’.     Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΙΑ 2 ΑΝΤΕΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4 ΒΑΒΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 5 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΗΡΩ 6 ΚΑΠΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 7 ΚΑΠΟΥΚΡΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 8 ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΕΥΑΝΘΙΑ 9 ΚΑΤΣΙΩΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10 ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 11 ΚΥΠΡΙΩΤΗ

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2007 (Δυτικής Θεσσαλονίκης)

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2007 (Δυτικής Θεσσαλονίκης)

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι ομάδες τις Δυτικής Θεσσαλονίκης να στείλουν οι προπονητές τους καλύτερους αθλητές γεννημένους το  2007,  το Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου  2019 & ώρα 10:00  στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β   Για περισσότερες πληροφορίες,  οι

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2007 (Ανατολικής Θεσσαλονίκης)

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΩΝ ΤΟ 2007 (Ανατολικής Θεσσαλονίκης)

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι ομάδες τις Ανατολικής Θεσσαλονίκης να στείλουν οι προπονητές τους καλύτερους αθλητές γεννημένους το  2007,  το Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου  2019 & ώρα 08:30  στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β   Για περισσότερες πληροφορίες,  οι

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2006 την Τετάρτη 25/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2006 την Τετάρτη 25/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τετάρτη 25/09/2019 και ώρα 16:45 τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β.   ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΚΑ ΠΕΡΓΟΥΛΗΣ ΔΕΚΑ ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΠΑΟΚ ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ΟΜΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΥΝΤΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ΔΟΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΠΙΑΡΡΑΣ ΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Κ. ΚΑΠΑΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΚΑ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΠΑΟΚ ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΟΜΝΙΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Οι προπονήσεις διεξάγονται κεκλεισμένων των θυρών. Για περισσότερες

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2005 την Τρίτη 24/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2005 την Τρίτη 24/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τρίτη 24/09/2019 και ώρα 16:00 καλούνται τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β.   ΑΘΛΗΤΕΣ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. 2005 Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΟΚ 3 ΔΗΜΟΥ ΠΑΟΚ 4 ΕΔΡΕΜΗΤΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 5 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 6 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 7 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΟΚ 8 ΚΑΤΣΑΝΟΣ GBA 9 ΚΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 10 ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΗΣ

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ ΤΟ 2005

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ ΤΟ 2005

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται όλες οι ομάδες, να στείλουν τις καλύτερες αθλήτριες γεννημένες το  2005,  την Κυριακή  22 Σεπτεμβρίου  2019 & ώρα 08:30  στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’. Για περισσότερες πληροφορίες,  οι προπονητές των ομάδων,  μπορούν να

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2006 το Σάββατο 21/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2006 το Σάββατο 21/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται το Σάββατο 21/09/2019 και ώρα 09:45 καλούνται τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΚΑ ΠΕΡΓΟΥΛΗΣ ΔΕΚΑ ΚΑΠΑΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΚΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥΔΗΣ ΔΕΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΠΑΟΚ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΠΑΟΚ ΖΑΝΗΣ ΠΑΟΚ ΜΙΧΟΣ ΠΑΟΚ ΜΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ΟΜΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΥΝΤΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΟΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΠΙΑΡΡΑΣ ΑΡΗΣ ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΝΤ ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ Μ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Κ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΣ

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ ΤΟ 2006-2007

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ ΤΟ 2006-2007

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται όλες οι ομάδες, να στείλουν τις καλύτερες αθλήτριες γεννημένες το  2006-2007,  την Κυριακή  22 Σεπτεμβρίου  2019 & ώρα 09:45  στο κλειστό γυμναστήριο  Μίκρας Β’.   Για περισσότερες πληροφορίες,  οι προπονητές των ομάδων,  μπορούν να

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2005 το Σάββατο 21/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2005 το Σάββατο 21/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται το Σάββατο 21/09/2019 και ώρα 08:30 καλούνται τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΟΚ 3 ΔΗΜΟΥ ΠΑΟΚ 4 ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΑΡΗΣ 5 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΠΑΟΚ 6 ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΠΑΟΚ 7 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 8 ΚΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 9 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 10 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 11 ΜΕΛΙΟΣ  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ 12 ΜΟΧΩΡΙΔΗΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14 ΝΤΑΡΑΤΑΝΑΣ ΧΑΝΘ 15 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΕΡΓΙΝΑ 16 ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΟΦ ΔΕΚΑ 17 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 18 ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ 19 ΣΠΡΙΝΤΣΙΟΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 20 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 21 ΤΣΙΛΙΓΚΑΡΙΔΗΣ Λ. ΑΡΗΣ 22 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑ 23 ΦΩΤΑΡΟΥΔΗΣ ΔΕΚΑ 24 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΑΧΗΤΕΣ

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2006 την Τετάρτη 18/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2006 την Τετάρτη 18/09/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τετάρτη 18/09/2019 και ώρα 16:45 καλούνται τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΟΝΑΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΠΑΤΣΑΣ ΑΡΗΣ ΠΙΑΡΡΑΣ ΑΡΗΣ ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ΜΠΟΖΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΝ. ΝΕΟΥ

Read More