Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Γ1′ και Γ2′ Ανδρών και προκριματικών φάσεων Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σάββατο 14/10/2017)
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ελευθεράκου, Ντούλια, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Πασχαλίδου, Παπαθανασίου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Γιατσίδου, Δαουλτζής
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου, Α., Παραδείση, Κούδας
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΣΠΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη ,Παπαθανασίου, Πασχαλίδου
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
νέο Γραμματεία: Βουδούρης, Βασιλείου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Καραγεωργόπουλος
17:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΑΤΤΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Χρηστίδης
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΑΠΤΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ουσταμπασίδου
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Παπαθανασίου
20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Χαλκίδης
20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Σαράφης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΕΚΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
19:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Κωτσόβολος
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΜΠΑΪΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Ιακωβίδου
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΧΟΝΔΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Παπαδόπουλος Μ
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Παληογιάννη
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ Ε.Α.Α.Θ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΕΝΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λιούτσιας
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης
19:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΣΟΥΛΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΕΓΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Ε.Ο.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Φωστηρίδου
18:30 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Κεχαγιάς
19:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Μπουρνάς
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΜΕΝΤ KOZDROWSKA, ΜΑΡΤΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Αστερνός
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Σκαλιστής
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
13:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Ηλιάσκος
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 :
8:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Βουζούκου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More