Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της B’, Γ1΄ και Γ2′ Ανδρών το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (03.11.2017)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Καπούλα, Σακαλής
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Σακάρογλου, Στεφανίδου
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ ΤΖΙΜΑ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης, Ταρπάγκου Α
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ Ε.Α.Σ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κουκουτζέλης
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τόλιου, Γούτη, Μισιρλόγλου
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Δρακοπούλου, Παραδείση
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Βουλώνη, Βουδούρης
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O. ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Διαμαντοπούλου Χ., Ζηδιανάκης
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Τασιώνα, Προεστού
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Λεονταρά
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Παπαθανασίου, Βασιλείου
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Δήμας, Κούλλιας
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Φωστηρίδου, Σακάρογλου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Π., Ζαφειριάδου Α., Μαρβάκη Ι
21:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΒΑΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Χατζέλης, Ηλιάσκος
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γεωρδιάδου, Τερζίδης, Λιούτσιας
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Διμπιτούζης Π., Μαρβάκης
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Χαλκίδης, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμάρα, Σαράφης, Γρούτα
19:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Παπαθανάσιου, Βασιλείου
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Ανανιάδης, Κωτσόβολος
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι, Κουκουβίνου
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Κοέν, Διαμαντοπούλου Χ
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Κιλαζίδου, Σκαλιστής
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More