Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (04/11/2017) της Γ1, Γ2 Ανδρών,Εφήβων, Κορασίδων
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017 | ||||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.ΔΗ.Λ. | ~ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 74 | 76 |
19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ~ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 41 | 50 |
21:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 77 | 53 |
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
19:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | 54 | 71 |
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | ~ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 45 | 83 |
16:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ | ~ | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | ||
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ : | ||||||
20:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 48 | 50 |
17:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | 83 | 71 |
12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | 101 | 49 |
20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | 51 | 75 |
20:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | 38 | 107 |
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 83 | 74 |
18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 37 | 62 |
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | 60 | 79 |
14:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | 48 | 67 |
19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ~ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 61 | 53 |
15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 58 | 64 |
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ~ | ICBS 2009 | 68 | 71 |
18:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ | ~ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 85 | 44 |
20:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ | 58 | 71 |
17:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ~ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | 62 | 44 |
20:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ~ | Α.Ο.Ε.Α. | 37 | 71 |
15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 75 | 51 |
21:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 34 | 67 |
16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ||
18:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο. | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 70 | 27 |
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ε.Α.Α.Θ. | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | 50 | 48 |
21:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 56 | 43 |
14:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 | 63 | 39 |
17:30 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ~ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | 71 | 56 |
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 43 | 74 |
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 67 | 90 |
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ : | ||||||
17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 17 | 61 |
12:15 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | 30 | 61 |
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 7 | 111 |
19:45 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | Ε.Ο.Σ. | 79 | 12 |
16:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | 53 | 48 |
19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | 57 | 50 |
14:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 13 | 74 |
19:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | 42 | 35 |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More