Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
ΕΑΚ Λάρισας 17.00 ΑΕ Λάρισας-Καρδίτσα Ξενικάκης-Ευφραιμίδης-Τζίμα (Σταμάτης Γ.)
Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Παπάγου Τσαρούχα-Ζακεστίδης-Στρέμπα (Άκελ)
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Απόλλων Π. Καρακατσούνης-Μπήτης-Τζαφλέρης (Γκούμας)
Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Καστοριά Μαλαμάς-Χαλαμπαλάκης-Δαρλαμήτσος (Δούκας)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ψυχικό Βαρδάλος-Κωνσταντινίδου-Καρακάσης (Κανελλόπουλος)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Εθνικός Ανδρικόπουλος-Θεοδωρόπουλος-Ραχιώτης (Ελευθεριάδης)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Ερμής Αγιάς Καλδίρης-Παπαθανασίου-Κάρδαρης (Μακαρούνης)
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου
Δαϊς 19.00 Δούκας-Αμύντας Τσώνος-Κωνσταντινόπουλος-Πολυχρόνης (Μουζάκης Στ.)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 19ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
Κω 17.00 Ιπποκράτης-Δάφνη Δαφνίου Λιότσιος-Τσιμπούρης
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Κορωπί Λαζαρίδης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Διαγόρας Δρ. Αποστολίδης-Τσολάκος Μ. (Ηπιώτης)
ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Μπανασάκης-Χριστινάκης (Ελένης)
Μετς Α (κθ) 17.00 Παγκράτι-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Θεονάς-Ουσταμπασίδης (Σταματόπουλος)
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-Ηράκλειο Κοντίλης-Μακρόπουλος Α. (Παππάς)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ιωνικός Ν. Φασόλης-Σκαλτσής (Ντάβαρης)
Τετάρτη 7 Μαρτίου
Δ. Βικέλας 19.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Τρίτων Γρίβα-Καλογερόπουλος Φ. (Σταύρου)
2ος Όμιλος
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
Μεσολογγίου 17.00 Χ. Τρικούπης-Καβάλα Αναστόπουλος Α.-Κυριακόπουλος (Πατσατζόπουλος)
Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Ασπίς Ξάνθης Ελευθεριάδης-Δημάδης (Παραλυκίδης)
Αρναίας 16.00 Στρατώνι-Αγρίνιο Σιμητόπουλος-Γαζέτας (Κασαπίδης)
Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-Ανατόλια Παπαδόπουλος Θ.-Ταρενίδης Κ. (Τέγα)
Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Μαχητές Δόξας Πεύκων Ντούρας-Μπακάλης (Γιαβρής)
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ερμής Λαγκαδά Τσιρτσιμάλης-Τζιοπάνος Ν. (Παπαδόπουλος Ν.)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 86 Πευκοχωρίου-Ελίμεια Θεοδώρου-Γραικός (Θωμόπουλος)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας, είναι:
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Ακράτα Ορφανός Ιορ.-Τηγάνης (Ζάρκος)
Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Έσπερος ΑΟΠΑ Φάκαρος-Καρακωνσταντόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-ΚΑΟ Μελισσίων Λεκατσάς-Ασημακάκη (Κωστής)
ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Ένωση Ιλίου Κουτσοδήμος-Καββαδάς (Μάρκου)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιάδα Λεχ. Κιουλαφάς-Ντάσης (Κουλούρης)
Καλαμάτα 1980-Αχαγιά 82 Ορφανός Εμ.-Μελισσάρης (Ηλιόπουλος Σπ.)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΚΑΠ Μαντήλας-Μπιτσιζάνος (Ρόζης)
2ος Όμιλος
Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Ερμής Σχηματαρίου Καμήτσος-Καρανικόλα Αλ. (Παπαγιαννόπουλος)
Κλαδισού 15.00 ΑΟΚ Χανιά-Έσπερος Λαμίας Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Πετράκης Ν.)
Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Άρης Πετρούπολης Μαρίγλη-Ροδίτης (Παντελής)
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-ΑΕΕ Παναγίτσας Λαμπίρης-Μπακετέα (Φαλούκας)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Νίκη Αμαρουσίου Σπυρόπουλος-Νερομυλιώτης (Ζώης)
Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Λοκρός Λογοθέτης-Ελ Ανύ (Ευστρατίου)
3ος Όμιλος
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος 02 Καρακώστας-Κοντογιάννης (Μυζίκος)
Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Βέροια Παπανικολάου-Ιορδανίδης (Καραλής)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Τσούλης-Κουκουλεκίδης (Μελανίδης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Αγραφιώτης Γρ. (Τσιργούλας)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου Ντόγκας-Χρυσάφης (Γκαρζονίκας)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ιωνικός Ιωνίας Παζώλης-Λελούδας (Κηπουρίδης)
4ος Όμιλος
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος-Καλ.-Απόλλων Καλαμαριάς Εκιζόγλου-Καλέσης (Σακελαρίου)
Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Τζιοπάνος)
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Πολυχρονίδης)
Πολύγυρου 18.00 Πολύγυρος-Αίας Ευόσμου Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Βαφειάδης)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Γεωργούδης-Γκούτας (Φωτιάδης)
Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γ. (Γκουρτζελίδης)
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Σιταρίδης-Πετανίδου (Σιμητόπουλος)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
Π. Νικολαϊδης 14.00 Φάρος Κερατσινίου-Νίκη Λευκάδας Δημόπουλος-Ντάνος (Τζουβάρας)
Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Παναθηναϊκός Λύρας-Λαζόγκα (Πόθου)
Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Παναθλητικός Τσακαλογιάννης-Σταθόπουλος (Βιδάλης)
Δ. Καλτσάς 14.30 Αθηναϊκός-Πρωτέας Β. Τσαχάκης-Φραγκούλη (Ορφανός)
ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Εσπερίδες Κ. Τσιαπλής-Παπαγερίδης (Μόρφη Γ.)
ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Γερακίνης-Ξέρας (Αστρεινίδης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 17ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Κω 12.00 Ανταγόρας Κω-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ασλανίδης Ηλ.-Καραμπιτσάκος
ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλιούπολη Αργυρούδης-Καλογριάς (Ζερβούδης)
Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Άρης Πετρούπολης Αυγερινός-Τζίμης (Λιμνιάτης)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-ΟΑ Χανίων Χαϊνά-Τσακιράκη Αν. (Παπαδόπουλος Κ.)
Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Ελευθερία Μοσχάτου Χριστοδουλάκης-Αγγελής (Δραμεσιώτης)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΓΑΣ Καλυβίων Αντωνιάδης-Νικολοπούλου (Σαμαρτζή)
2ος Όμιλος
Ν. Ρύσιου 14.00 Αναγέννηση ΝΡ-Ασπίς Ξ. Τσιρόγλου-Λυγούρας (Δέλλας)
ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Πράττος-Πλατέλα (Σαμάλης)
Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Πανσερραϊκός Καλέσης-Θεοδωρίδης (Λαδόπουλος)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Τιτάνες Δράμας Χρυσάφης-Χατζηκώστας (Τοζακίδης)
Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Ηρακλής Βασιλόπουλος-Μαλτέτσιος (Ανδρίτσος)
Μίκρας Α’ 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Σταυρούπολη Δικταπανίδης-Τσάνταλη (Καυχίτσας)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More