Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες για την ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, Γ1΄, Γ2′ κατ. ΑΝΔΡΩΝ, της προκριματικής φάσης ΠΑΙΔΩΝ και ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
KYΡIAKH 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
19:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ(ΝΕΑΝΙΔΕΣ) ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αν., Παπαδόπουλος Κ., Σαραφοπούλου
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΜΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Χαλκίδης, Σακαλής
21:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Χαραλαμπίδης, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
20:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ ΑΣΚ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ΔΗΜΟΥ, ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Καραγεωργόπουλος, Ράμπαντι
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Δήμας, Παπαδόπουλος Μ
17:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛ ΚΑΡΜΠΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπέλλου Β., Κωστοπούλου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΠΌ ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ. ΜΑΡΟΣ, ΜΠΟΝΟΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Στεφανίδου
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ ~ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΕΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Καραγκούνη, Βαρυτιμίδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.ΑΟΚ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ΜΑΡΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ιακωβίδου, Φωστηρίδου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Χ#ιωαννου, Λιούτσιας
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΑΟΔ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. ΡΑΣΟΥΛΗ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Μπενάκη Ν., Κοέν
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Τσάκλη, Μουστος, Βουλώνη
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
17:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καλπακίδου
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Βασιλείου
15:30 ΒΑΟ ΒΑΟ ~ ΑΟΕΑ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Αστερνός
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Παπαδόπουλος Μ
15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Δαγδηλέλη
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καλπακίδου
19:15 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη
13:30 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
17:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Άντωγλου
12:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Σακαρογλου, Τζήκα
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Χριστίδης, Πισκιούλης
15:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γούτη
14:30 ICBS ICBS 2009 ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Ακριτίδης
16:30; ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΜΑΟ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Καραγκούνη, Αλεξανδρόπουλος
14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Μπενάκη Ν
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Μιχαηλίδου Γ
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ανδρόυτσος, Καλογιαννίδης
18:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ ~ ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Κωνσταντίνου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ ΔΗΜΟΥ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Καρατζιώτης, Κωστής
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Παραδείση
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛ. ΦΙΛΛΙΟΣ, ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Τσιρακίδου
17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης, Παληογιάννη
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.ΑΠΟ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Παπαδόπουλος Μ
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΡΑΣΟΥΛΗ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου
15:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΜΙΧΕΛΗ , ΧΑΤΖΗΣ Φ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ζηδιανάκης
20:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ευθυμίου Α
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Τόλιου
15:45 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More