Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ | |||||
|
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | ~ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Δεμερτζίδου, Τόλιου, Ηλιάσκος | ||||
|
Β Β φάση ΝΕΩΝ: | |||||
|
21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ | ~ | ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ | ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Ν., Κωστής | ||||
|
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
18:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση | ||||
|
18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
16:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | ~ | Ε.Α.Α.Θ. | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Γούτη | ||||
|
10:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
16:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
10:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Μούστος | ||||
|
18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: | |||||
|
18:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α | ||||
|
20:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Χαλκίδης | ||||
|
12:30 | ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΒΑΡΣΑΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κράντα | ||||
|
19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Λάσπα | ||||
|
16:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ΦΩΚΑ |
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης | ||||
|
19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | Ε.Ο.Σ. | ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Λιούτσιας | ||||
|
||||||
|
||||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ | ~ | ΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | |||||
|
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 | ΡΑΣΟΥΛΗ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α | ||||
|
11:00 | ΣΣΑΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | ΠΑΠΑΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | ~ | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗ 2 | |
|
Γραμματεία: | Χατζέλης | ||||
|
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ~ | Β.Α.Ο. |
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
|
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | ~ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ |
|
Γραμματεία: | Λιούτσιας | ||||
|
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | ~ | Α.Ο.Ε.Α. | ΜΠΟΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Βουζούκου | ||||
|
16:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 1 | ΝΑΚΑΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ιακωβίδου | ||||
|
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | |
|
Γραμματεία: | Βαρυτιμίδης | ||||
|
18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2 |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Κ
|
|
Γραμματεία: | Φωστηρίδου | ||||
|
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ~ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου | ||||
|
8:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Λεονταρά | ||||
|
15:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Κωστοπούλου | ||||
|
18:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Γιοβανούδα | ||||
|
17:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 2 | ~ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | |
|
Γραμματεία: | Ντούλια | ||||
|
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης, | ||||
|
18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ | |
|
Γραμματεία: | |||||
|
13:15 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 | ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κούλλιας | ||||
|
16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 | ΜΠΟΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Μ | ||||
|
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 2 | ~ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. |
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Σαμαρα | ||||
|
9:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ~ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κολοκυθάς | ||||
|
13:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. 2 | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ |
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Γρούτα | ||||
|
16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | |
|
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι | ||||
|
9:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ. | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Γαλάνη Π | ||||
|
18;00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | ~ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Βουδούρης | ||||
|
16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 1 | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης, | ||||
|
18:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ | ~ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
8:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Λαζόγλου | ||||
|
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
16:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 |
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Παραδείση | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: | |||||
|
13:45 | ΣΣΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ΝΙΚΕΖΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
17:45 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ |
ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Ιακωβίδου | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: | |||||
|
16:45 | ΠΑΟΚ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΠΑΠΠΑΣ |
|
Γραμματεία: | Τουκμενίδου |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More