Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ: | |||||
|
20:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | ~ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ανδρούτσος, Αστερνός, Προεστού | ||||
|
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ | ~ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | ΚΩΝΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α., Δήμας, Μούστος | ||||
|
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Μ., Μέρμιγκας, Βασιλείου | ||||
|
20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | ~ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά, Μπενάκη Ν., Βασιλείου | ||||
|
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ: | |||||
|
21:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΠΕΡΑ ΑΣ | ~ | ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΠΣ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κούρφαλη, Τεληγιαννίδου, Καπνοπούλου | ||||
|
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΓΑΒΡΙΔΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Χαραλαμπίδης, Μιχαηλίδου Γ., Τόλιου | ||||
|
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ | ~ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Καραγκούνη, Ζαφειριάδου Α., Ιακωβίδου | ||||
|
15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | ~ | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κουκουβίνου, Καραγεωργόπουλος, Ντάγκας | ||||
|
15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Ράμπαντι | ||||
|
18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ | ~ | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κουκουβίνου, Ντάγκας, Καραγεωργόπουλος | ||||
|
15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | ~ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ, ΤΕΓΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κάτσης, Δαγδηλέλη, Τσιρακίδου | ||||
|
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | ~ | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | ΚΑΡΜΠΑ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ., Παπαδόπουλος Μ | ||||
|
Προημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
19:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΧΑΝΘ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΜΠΑΪΟΣ |
|
Γραμματεία: | Τουκμενίδου, Λαζόγλου, Κούλλιας | ||||
|
17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ |
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΑΜΠΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Ράμπαντι | ||||
|
20:00 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο. | ~ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΝΤΟΝΤΗΣ, ΤΕΓΟΣ |
|
Γραμματεία: | Καραμπουρνιώτη Α., Γιοβανούδα, Σακαλής | ||||
|
20:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΙΧΕΛΗ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση, Σκαλιστής, Λιούτσιας | ||||
|
13:15 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | Α.Ο.Ε.Α. |
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Κάτσης, Τσιρακίδου, Δαγδηλέλη | ||||
|
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ταρπάγκου Α | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
18:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: | |||||
|
12:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | |
|
Γραμματεία: | Ντεράκη | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: | |||||
|
15:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ | ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | |||||
|
14:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | ΠΑΠΑΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Α | ||||
|
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | ~ | ΠΑΟΚ 2 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
16:15 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Παπαδόπουλος Μ | ||||
|
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | ~ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μούστος | ||||
|
10:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | ~ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
13:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
8:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Παληογιάννη | ||||
|
11:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | ~ | ICBS 2009 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
15:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ 1 | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση | ||||
|
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 | ~ | ΠΑΟΚ 1 | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α | ||||
|
10:15 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 1 | ~ | ΔΕΚΑ 1 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ , ΤΡΑΓΙΑ |
|
Γραμματεία: | Κούρφαλη | ||||
|
19:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 1 | |
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης | ||||
|
13:30 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. | ΣΑΡΑΝΤΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Πισκιούλης | ||||
|
9:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 1 | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ |
|
Γραμματεία: | Χαλκίδης | ||||
|
16:45 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 2 | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ |
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Χρηστίδης | ||||
|
15:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | ~ | ΑΤΕΡΜΩΝ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μαρβακη Ι | ||||
|
13:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ~ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | |
|
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι | ||||
|
11:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
14:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 | ~ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ, ΤΕΡΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωτσόβολος | ||||
|
9:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 1 | ~ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | ΚΟΝΙΑΚΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | ΣΚΡΙΝΟΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Λάσπα | ||||
|
15:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
12:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ 3 | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ 2 | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
12:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 3 | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 | ΦΩΚΑ, ΤΣΑΠΟΓΑ |
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Ν | ||||
|
17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 | ~ | Χ.Α.Ν.Θ 2 | ΠΑΠΑΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση | ||||
|
15:30 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο. | ~ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κράντα | ||||
|
15:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης | ||||
|
||||||
|
||||||
|
12:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ 3 | ΣΚΡΙΝΟΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Καλογιαννίδης | ||||
|
14:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΔΑΓΚΟΥΛΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστοπούλου | ||||
|
10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μανούσος | ||||
|
16:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μαρβάκη Ι | ||||
|
15:45 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | |
|
Γραμματεία: | Φωστηρίδου | ||||
|
19:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ. | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 3 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Χατζέλης | ||||
|
12:30 | ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ1 | ΑΣ ΑΡΗΣ 3 | ~ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | ΜΠΟΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κιλαζίδου | ||||
|
9:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ΠΑΠΑΣ Ι., ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ |
|
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Α | ||||
|
15:15 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ 3 | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ |
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Χρηστίδης | ||||
|
9:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | ΦΩΚΑ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κιλαζίδου | ||||
|
13:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. 2 | |
|
Γραμματεία: | Μπεκιάρης | ||||
|
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ~ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Ταρπάγκου Φ | ||||
|
17:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΤΕΡΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ουσταμπασίδου | ||||
|
8:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | ~ | ΒΑΟ 2 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Ταρπάγκου Φ | ||||
|
10:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Γαλάνη Π | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: | |||||
|
8:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Κόντος | ||||
|
15:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μανούσος | ||||
|
14:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΠΑΠΑΣ |
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Ν | ||||
|
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | |
|
Γραμματεία: | Βαρυτιμίδης | ||||
|
10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Καλογιαννίδης | ||||
|
17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΝΑΚΑΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Τζήκα | ||||
|
19:15 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β., ΤΕΡΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ουσταμπασίδου | ||||
|
16:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
10:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | ΝΙΚΕΖΗΣ, ΒΛΑΒΟΔΙΤΗΣ |
|
Γραμματεία: | Αστερνός | ||||
|
11:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ. | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | |
|
Γραμματεία: | Μπεκιάρης |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More