Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
|
21;00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΤΖΙΜΑ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Δαουλτζής, Καπνοπούλου, Άντωγλου | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ | ||||
|
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ν., ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΠΡΑΤΤΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μπενάκη Ν., Κάτσης, Μπουρνάς | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ | ||||
|
21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΜΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση, Καλογιαννίδης, Αλεβιζάτος | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||||
|
21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ΓΡΑΙΚΟΣ, ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κολοκυθάς, Γιοβανούδα, Σακαλής | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Ι | ||||
|
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ.ΑΣ | ~ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Λάσπα, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν | ||||
|
21:00 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ | ~ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Βουδούρης | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΦΩΤΙΑΔΗΣ | ||||
|
21:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ | ~ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ | ΓΑΖΕΤΑΣ, ΔΕΛΛΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β |
|
Γραμματεία: | Βαρυτιμίδης, Χατζέλης, Πισκιούλης | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ | ||||
|
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
|
21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. | ~ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΠΑΙΟΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μανούσος, Κόνιαλη, Μπάρμπας ι | ||||
|
21:30 | 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡ | ~ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΠ.ΑΣ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Στεφανίδου, Αλεξανδρόπουλος, Χριστίδης | ||||
|
21:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. | ~ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Σαμαρά, Γούτη, Μισιρλόγλου | ||||
|
Β Α φάση ΝΕΩΝ: | |||||
|
21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Σακάρογλου, Ηλιάσκος | ||||
|
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
19:30 | ΔΕΚΑ Α | ΔΕΚΑ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ |
|
Γραμματεία: | Φωστηρίδου, | ||||
|
17:45 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ. | ΚΟΝΙΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More