Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Ημιτελική φάση ΠΑΙΔΩΝ : | |||||
|
19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΔΕΚΑ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κόντος, Μιχαηλίδου Γ., Παπαδόπουλος Κ | ||||
|
21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΒΑΟ |
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Γιοβανούδα, Μαρβάκης, Σακαλής | ||||
|
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ : | |||||
|
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ |
|
Γραμματεία: | Γαλανη Π., Τόλιου, Βαρυτιμίδης | ||||
|
21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ~ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 | ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωτσόβολος, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης | ||||
|
21:30 | ΧΑΝΘ | ΧΑΝΘ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ, ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Διμπιτουζης Α | ||||
|
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
|
21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. | ~ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΣ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β |
|
Γραμματεία: | Μπεκιάρης, Χατζέλης, Ανανιάδης | ||||
|
Β Α φάση ΝΕΩΝ: | |||||
|
21;30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Χρηστίδης, Φωστηρίδου | ||||
|
21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ.ΜΑΣ | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ΚΑΣΟΛΗΣ,ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β |
|
Γραμματεία: | Γούτη, Μισιρλόγλου | ||||
|
21;30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ |
|
Γραμματεία: | Τζήκα, Ιακωβίδου | ||||
|
Β Β φάση ΝΕΩΝ: | |||||
|
21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Παραδείση, Αλεβιζάτος | ||||
|
21:45 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 | ~ | ΜΕΝΤ | ΝΤΟΝΤΗΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More