Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
16:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΔΕΚΑ | ~ | Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Καλπακίδου, Τσιρακίδου, Σκαλιστής | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | TOZAKIΔΗΣ | ||||
|
18:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | ΧΑΝΘ | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τουκμενίδου, Αλεβιζάτος, Κούλλιας | ||||
|
Γυμνασίαρχος: | ΔΕΛΛΑΣ | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: | |||||
|
16:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Καραγεωργόπουλος | ||||
|
16:45 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ |
|
Γραμματεία: | Κωνσταντίνου | ||||
|
16:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΜΙΧΕΛΗ |
|
Γραμματεία: | Δρακοπούλου | ||||
|
16:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | |
|
Γραμματεία: | Ντεράκη | ||||
|
17:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
17:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
14:30 | ICBS | ICBS 2009 | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | |
|
Γραμματεία: | Κωτσόβολος | ||||
|
16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ | ~ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Αλεξανδρόπουλος | ||||
|
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ράμπαντι | ||||
|
20:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | ~ | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Νταμπάκης | ||||
|
15:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ 1 | ~ | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | |
|
Γραμματεία: | Ντούλια | ||||
|
12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ 1 | ~ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Σαμαρά | ||||
|
17:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 1 | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
||||||
|
||||||
|
8:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗ 2 | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Λάσπα | ||||
|
17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β |
|
Γραμματεία: | Τζήκα | ||||
|
15:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | ~ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Αλεξανδρόπουλος | ||||
|
17:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
18:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ΚΑΤΣΙΝΑΣ |
|
Γραμματεία: | Βαρυτιμίδης | ||||
|
16:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Φωστηρίδου | ||||
|
18:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ηλιάσκος | ||||
|
19:15 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
11:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ~ | ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ 3 | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Γρούτα | ||||
|
13:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ΜΙΧΕΛΗΣΘ |
|
Γραμματεία: | Κωστοπούλου | ||||
|
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
19:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ντάγκας | ||||
|
12:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | ΛΟΛΙ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
19:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. 2 | ~ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β |
|
Γραμματεία: | Τζήκα | ||||
|
9:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου | ||||
|
14:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ |
|
Γραμματεία: | Κωνσταντίνου | ||||
|
16:00 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | ~ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | |
|
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι | ||||
|
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 1 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ράμπαντι | ||||
|
15:15 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ |
|
Γραμματεία: | Καπνοπούλου | ||||
|
16:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. 2 | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης | ||||
|
13:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ 2 | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Λαζόγλου | ||||
|
10:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | ΚΟΝΙΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Βουζούκου | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: | |||||
|
18:00 | ΔΕΛΑΣΑΛ | ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ | ~ | ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑΣ | ΝΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Κολοκυθάς | ||||
|
12:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ 2 | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Πασχαλίδου |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More