Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
|
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 2019 | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ: | |||||
|
12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ΛΟΛΙ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Α | ||||
|
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 | ~ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | ΜΠΑΜΠΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ιωαννίδης | ||||
|
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τουκμενίδου | ||||
|
14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ΚΑΣΟΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Γαλάνη Π | ||||
|
10:15 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ 1 | ~ | ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Σωτηριάδου | ||||
|
8:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ | ~ | ΗΡΑΚΛΗΣ 1 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Δρακοπούλου | ||||
|
12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΠΑΟΚ 1 | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
12:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | ~ | ΔΕΚΑ 1 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΤΡΑΓΙΑ |
|
Γραμματεία: | Βουλώνη | ||||
|
13:00 | ΑΝΑΤΟΛΙΑ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ~ | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
13:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1 | ΔΩΝΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ |
|
Γραμματεία: | Ακριτίδης | ||||
|
8:45 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ 1 | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 |
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
|
|
Γραμματεία: | Δαγδηλέλη | ||||
|
12:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 | ~ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Χατζέλης | ||||
|
14:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | ~ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | ΚΥΡΙΤΣΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
|
16:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | ~ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 |
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡ
|
|
Γραμματεία: | Μπάρμπας Ι | ||||
|
13:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2 | ~ | ΠΑΟΚ 2 | ΦΙΛΛΙΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ζηδιανάκης | ||||
|
9:15 | ΣΣΑΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 | ΜΠΟΝΟΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑΣ |
|
Γραμματεία: | Μπέλλου Β | ||||
|
15:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΠΑΠΠΑΣ Μ
|
|
Γραμματεία: | Κιλαζίδου | ||||
|
10:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | ΛΟΛΙ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ευθυμίου Κ | ||||
|
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 2 | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | ΛΟΛΙ |
|
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
|
13:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | ΠΑΟΚ 3 | ~ | Χ.Α.Ν.Θ 2 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
|
09;00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ 2 | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
10:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ 3 | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ |
|
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
|
15:30 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο. | ~ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Διαμαντοπουλος Γ | ||||
|
9:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ |
|
Γραμματεία: | Γούτη | ||||
|
12:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Κολοκυθάς | ||||
|
16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | ~ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ΔΩΝΗΣ, ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Καπνοπούλου | ||||
|
12:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ~ | Ε.Ο.Σ. | ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ζαφειριάδου Α | ||||
|
15:45 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | ~ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Χατζέλης | ||||
|
14:15 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | ~ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | ΣΚΡΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Ζαφειριάδου Α | ||||
|
12:30 | ΧΑΡΙΛΑΟΥ Θ1 | ΑΣ ΑΡΗΣ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ |
|
Γραμματεία: | Κωστοπούλου | ||||
|
8:45 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ |
|
Γραμματεία: | Γαλάνη Π | ||||
|
9:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2 | ~ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ΜΙΧΕΛΗ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Παραδείση | ||||
|
16:30 | ΔΕΚΑ -Α- | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | ~ | ΔΕΚΑ 3 | ΝΑΚΑΣ |
|
Γραμματεία: | Χρηστίδης | ||||
|
14:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. | ~ | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ |
|
Γραμματεία: | Κοκκινά | ||||
|
10:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κόντος | ||||
|
13:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | ΚΑΣΟΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μπεκιαρής | ||||
|
9:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ~ | ΒΑΟ 2 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ |
|
Γραμματεία: | Δαουλτζής | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: | |||||
|
13:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μανούσος | ||||
|
16:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ |
|
Γραμματεία: | Λαζόγλου | ||||
|
15:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
|
18:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ |
|
Γραμματεία: | Τσολακίδης | ||||
|
10:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ |
|
Γραμματεία: | Κολοκυθάς | ||||
|
17:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | ΔΩΝΗΣ |
|
Γραμματεία: | Μιχαηλίδου Γ | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: | |||||
|
15:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ | ~ | ΠΑΟΚ ΑΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
|
Γραμματεία: | Μανούσος | ||||
|
21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΖΟΥΜΠΟΥΛΗΣ
|
|
Γραμματεία: | Χαλκίδης | ||||
|
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: | |||||
|
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | ~ | Ε.Ο.Σ. |
ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
|
|
Γραμματεία: | Φωστηρίδου | ||||
|
10:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΣ ΑΡΗΣ | ~ | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 |
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
|
|
Γραμματεία: | Δαγδηλέλη | ||||
|
9:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ~ | ΑΣ ΠΑΟΚ 1 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ |
|
Γραμματεία: | Ράμπαντι | ||||
|
15:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, |
|
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Α |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More