Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Συμεωνιδής, Κόντος
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου, Τόλιου, Τζήκα
20:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Γρούτα
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Λάσπα, Τσακαλάκης
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Δ.Α.Σ.Ω. ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Χατζέλης, Μαρβάκη Σ
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρ., Καραμπουρνιώτη Α., Κουκουτζέλης
21:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Ηλιάσκος, Σακάρογλου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Δαγδηλέλη, Καπνοπούλου
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΦΙΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Καραγεωργόπουλος, Βουλώνη
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Κοκκινά, Καραγεωργόπουλος
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Δήμας, Τουκμενίδου
21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΩΝΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοέν, Λεονταρά Μαρβακης Κ.
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Κούρφαλη, Αλεβιζάτος
Γ1΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Αλεξανδροπουλος
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Τεληγιαννίδου, Πισκιούλης
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ
ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ Μ., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Κόνιαλη, Μανούσος
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Φωστηρίδου, Καλπακίδου
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Μπέλλου Μ., Αστερνός
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Κάτσης
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΕΟΝΘ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Τσολακίδης
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κωνσταντίνου, Ντάγκας
Γ2΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΝΑΚΑΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Διμπιτούζης, Καλογιαννίδης
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής, Σαραφοπούλου
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κουρτελή, Μπουρνάς, Παραδείση
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ , ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Αναγνωστόπουλος, Σκαλιστής
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΜΙΧΕΛΗ , ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Κωστοπούλου, Προεστού
20:30 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΦΩΚΑ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ράμπαντι., ,Βουζούκου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ:
21:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Βουδούρης
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More