Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Κυριακή 29 Οκτωβρίου
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-ΑΕ Λάρισας Τζαφλέρης-Σιμητόπουλος-Ζαχαρής (Τέγα)
ΕΑΚ Παπάγου 17.00 Παπάγου-Μαρούσι Καλδίρης-Παπαθανασίου-Διμπινούδης (Καρούσης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Ηρακλής Ανδρικόπουλος-Σκούτας-Γιακείμη (Θεοδοσόπουλος)
ΔΑΚ Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Χολαργός Πουρσανίδης Κ.-Συμεωνίδης-Λόρτος (Βόντζας)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Δούκας Ζακεστίδης-Μπούκας-Σπυρόπουλος (Μουζάκης Στ.)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Δόξα Λευκάδας Διαμαντής-Τσούνας-Νάστος (Δούκας)
Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Περιστέρι Μαγκλογιάννης-Τσαρούχα-Τσαχάκης (Ελευθεριάδης)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Αρκαδικός Ταρενίδης Στ.-Θεοδώρου-Τσιρτσιμάλης (Σταμάτης Γ.)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 4ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 29 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Ιπποκράτης Κυριακόπουλος-Ρίζος (Κορασίδης)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καλογερόπουλος-Μαγγουνής (Ορφανός)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος-Τσολάκος (Τεφτίκης)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Πρωτέας Β. Καραβίτης-Πλιάκας (Παπαδόπουλος Κ.)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Κορίνθου Λιότσιος-Κοτσίμπος (Πετράκης Μιχ.)
Μάνδρας 17.00 ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος-Παγκράτι Μηλαπίδης-Αντωνιάδης (Λημνιάτης)
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Πανελευσινιακός Καρακάσης-Τσακαλογιάννης (Τζωρτζάκης)
ΔΑΚ Νίκαιας 19.00 Ιωνικός Ν.-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρακωνσταντόπουλος-Καλογριάς (Ντάβαρης)
2ος Όμιλος
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Χαρίλαος Τρικούπης Τζίμα-Τζιοπάνος ΝΙκ. (Σιμητόπουλος)
Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-ΓΑΣ Χαλκηδόνας Ελευθεριάδης-Δημάδης (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Αγρινίου 16.00 Αγρίνιο-Στρατώνι Δημόπουλος-Κοτσίρης (Θεοδωρόπουλος)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Φάρσαλα Παπαδόπουλος Θ.-Παπαγερίδης (Τσιοπάνος)
ΔΑΚ Πεύκων 17.00 Μαχητές Δόξας Πεύκων-Ίκαροι Σερρών Καλογερόπουλος-Παριανόπουλος (Γκούμας)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Γέφυρα Κοϊμτζόγλου-Γαζέτας (Πολυχρονίδης)
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Ευρώπη 87 Πευκοχώρι Γερακίνης-Φακίτσας (Πλεξίδας)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 29 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-ΚΑΠ Καμήτσος-Λεκατσάς (Ζάρκος)
ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-Ακράτα Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλεξ. (Παπαδόπουλος Στ.)
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών – Έσπερος ΑΟΠΑ Πολυχρόνης-Τηγάνης (Ρόζης)
ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΚΑΟ Μελισσίων Μαγκαφάς-Τσιμπούρης (Κωστής)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Ένωση Ιλίου Κονταράτος-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερβούδης)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ολυμπιάδα Λεχ. Κουτσοδήμος-Σταθόπουλος (Κοκορδάτος)
Τέντας 17.00 Καλαμάτα 1980-Γλαύκος Ορφανός Ιορ.-Δαβιδέλης (Γιαλικάρης)
2ος Όμιλος
Εσπέρου 20.00 Έσπερος-Λοκρός Λογοθέτης-Μαρίγλη (Παπαγιαννόπουλος)
Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου Λύρας-Τζίμης (Πετράκης Νεκτ.)
Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Έσπερος Λαμίας Χρηστίδης Ηλ.-Σιδερής (Σαλαβός)
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Άρης Πετρούπολης Φασόλης-Τεφτίκης (Ζερδεβάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΕΕ Παναγίτσας Κιουλαφάς-Μπακετέα (Σαμαρτζή)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Νίκη Αμαρουσίου Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Ευαγγελινός)
3ος Όμιλος
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Ιωνικός Ιων. Καρακώστας-Λελούδας (Μιζίκος)
ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Ζέφυρος 02 Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-ΑΟΚ Βέροιας Παπαδόπουλος Χ.-Τζιοπάνος Γ. (Μελανίδης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΠΣ Πτολεμαϊδας Μελανίδης-Ντόγκας (Τσιργούλας)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Καρκαλέτσης (Γκαρτζονίκας)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Αγρίνιο Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Ελευθεριάδης)
4ος Όμιλος
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλικρ.-ΜΕΝΤ Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Θωμόπουλος)
Μίμης Τσικινας 17.00 ΧΑΝΘ-Απόλλων Καλ. Σιταρίδης-Τσούλης (Μήτσιου)
ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Παραλικίδης)
Πολυγυρου 18.00 ΑΟ Πολυγυρου-Μαντουλίδης Παπαγεωργίου-Καλέσης (Βαφείδης)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αίας Ευόσμου Αγραφιώτης Ιωάν.-Παπαθανασίου (Αστρεινίδης)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή Φουτζήλας-Σελεβός (Μπρίγκος)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Ευκαρπία Εκίζογλου-Λαδάς (Γουρτζελίδης)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 29 Οκτωβρίου
Π. Γιαννακόπουλος 13.00 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ Χαλαμπαλάκης-Κώτσου (Μπεσκάκη)
ΔΑΚ Λευκάδας 13.00 Νίκη Λευκάδας-Ολυμπιακός Β. Κωνσταντινίδου-Καρπάνος (Κανελλόπουλος)
Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Φάρος Κερ. Ξέρας-Παζώλης (Παπαγεωργίου)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Δάφνη. Αγ. Δημητρίου Ραχιώτης-Γαρίνη (Ηπιώτης)
Εργάνης 14.30 Αθηναϊκός-Πανιώνιος Αναστασίου-Ορφανός Μ. (Βιδάλης)
Εσπέρου 14.00 Εσπερίδες-Ολυμπιακός Παυλόπουλος-Λαζόγκα (Ντίνος)
basket.gr
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 3ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 29 Οκτωβρίου
1ος Όμιλος
Κω 12.00 Ανταγόρας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Χουγιάζος-Χαϊνά
Μελισσίων 14.30 ΚΑΟ Μελισσίων-ΓΑΣ Καλυβίων Αθανασόπουλος-Βελέτζας (Φαλούκας)
Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-Ελευθερία Μοσχάτου Αυγερινός-Κομιανός (Δημητριάδης)
Κλαδισού 14.00 ΟΑ Χανίων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ντάνος-Καραμπιτσάκος (Πετράκης Νεκτ.)
Πετρούπολης 15.00 Άρης Πετρούπολης-Ηλιούπολη Σκουλαρίκης-Μαρτινάκος (Παππάς)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Προφήτης Ηλίας Μελισσάρης-Ναστούλης (Γολεγού)
2ος Όμιλος
Ν. Ρύσιου 14.00 Αναγέννηση Ν. Ρ.-Ναύαρχος Βότσης Πράττος-Πλατέλα (Δέλλας)
ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΕΟ Σταυρούπολης Γεωργούλης-Γκούτας (Βάτσιος)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Ηρακλής Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Λαδένης)
Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Ασπίς 2001 Ξάνθης Γιαννούλης-Νέδογλου (Στουπίδης)
ΔΑΚ Σερρών 13.00 Πανσερραϊκός-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Κολοκυθάς-Λάλα (Γιαβρής)
ΔΑΚ Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Άρης Γραικός-Παπαδόπουλος Κ. (Καυχίτσας)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More