Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Γ1′ και Γ2′ Ανδρών, προκριματικών φάσεων Εφήβων και Κορασίδων καθώς και με τους αγώνες του τουρνουά διαμερισμάτων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (04.11.2017)
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.ΔΗ.Λ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Ιακωβίδου, Δαουλτζής
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΗΛΙΌΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δήμας, Πασχαλίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Κωτσόβολος
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντοπούλος Γ., Αλεξανδρόπουλος
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Παπαθανάσιου, Παπαδόπουλος Μ
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Παραδείση
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΔΕΛΛΑΣ
νέο Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Βουλώνη
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ.
Γραμματεία: Τσολακίδης, Σκαλιστής
20:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Στεφανίδου
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Παπαδόπουλος Μ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου
14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι
19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης
15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Κωτσόβολος
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ICBS 2009 ΓΡΑΙΚΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης, Χρηστίδης
18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Σακάρολγου, Ηλιάσκος
20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ.,
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα
17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΣΟΛΗΣ , ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ
21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΤΕΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Παληογιάννη
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, KOZDROWSKA
Γραμματεία: Κατρακυλίδου, Γιοβανούδα
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Λιούτσιας
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΚΑΡΑΒΑΣ, ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
Γραμματεία: Κιλαζίδου, Κωστοπούλου
17:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βασιλείου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΣΟΥΛΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Βασιλείου
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ
12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κράντα, Συμεωνίδης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Τζήκα, Βαρυτιμίδης
19:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΟΤΣΙΚΑ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Αστερνός
16:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ
Γραμματεία: Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Λιούτσιας
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 :
8:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ ΑΖΑΣ, ΡΑΠΤΗΣ
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΕΝΤΡΟ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΒΛΑΣΤΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακλή, Κοέν
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More