Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Γ2′ Ανδρών, προκριματικών φάσεων Εφήβων και Κορασίδων καθώς και με τους αγώνες του τουρνουά διαμερισμάτων το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (11.11.2017)
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Σακαλής
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Σακελλαρίου, Αλεξανδρόπουλος
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπενάκη Ν., Τουκμενίδου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Ιακωβίδου
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λειβαδιώτου, Νταμπάκης Βουλώνη
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
νέο Γραμματεία: Βασιλείου, Κούλλιας
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΧΑΝΘ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κιλαζίδου
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Λιούτσιας
16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΠΑΪΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Παπαδόπουλος Μ
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΒΑΪΤΣΗΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου Γ., Κράντα
20:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Ταρπάγκου Φ
18:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Κούδας
17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι.
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Δαουλτζής
19:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΠΑΥΛΟΥ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
20:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΔΕΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
18:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Καλπακίδου
18:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Γ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Λιούτσιας
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΤΕΓΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κιλαζίδου
17:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ντουβαλέτης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΔΕΛΛΑΣ, ΦΩΤΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Γαλάνη Π.
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Διαμαντοπούλου Χ
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
15:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΡΑΚΑΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Καλογιαννίδης
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΙΜΗΚΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΔΗΜΟΥ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Χ#ιωάννου
14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΔΙΒΟΛΗ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης
10:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, CLAUDIA
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004 :
8:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΕΝΤΡΟ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΒΟΡΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More