Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα γίνη η ημιτελική φάση του τουρνουά Διαμερισμάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. για αθλητές γεννημένους το 2004 με το εξής πρόγραμμα.
Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 8:30 για τον αγώνα ΒΟΡΡΑΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΒΟΡΡΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗ | ||||||
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | ||||
4. | Τσολομύτης Αργύρης | ΑΕ Πυλαίας | 4. | Καβαδάκης Ιωάννης | ΑΚ Αστέρια | ||
5. | Τσελεπίδης Ανδρέας | ΑΣ ΠΑΟΚ | 5. | Πολίτης Μάριος | Απόλλων Καλαμαρίας | ||
6. | Στεργιούδης Βασίλης | Μαχητές Πεύκων | 6. | Παπαστεργίου Ιωάννης | ΜΑΣ Ευαγ. Μαντουλίδης | ||
7. | Μπάρτζης Κων/νος | Αχιλλέας Τριανδρίας | 7. | Κωνσταντινίδης Θεόδωρος | Πήγασος 24 | ||
8. | Γκουτζαμάνης Νίκος | ΧΑΝΘ | 8. | Κουτέλης Δημήτριος | ΑΟ Αρετσούς | ||
9. | Πισάς Παναγιώτης | Μαχητές Πεύκων | 9. | Δελίου Ιάσωνας | Μαχητές Πεύκων | ||
10. | Ζέρβας Νικόλαος | ΑΣ ΠΑΟΚ | 10. | Ντιάμπ Ιάσονας | ΧΑΝΘ | ||
11. | Χατζηπέτρου Σταυρος | Ελλην. Ακαδ. Καλαθοσ. | 11. | Σανιώτης Βασίλης | ΑΣ ΠΑΟΚ | ||
12. | Μποζίνης Δημήτρης | ΑΣ ΠΑΟΚ | 12. | Αδαμίδης Θάνος | Μαχητές Πεύκων | ||
13. | Τσιούρας Αχιλλέας | ΧΑΝΘ | 13. | Διαβάτης Βογιατζής Θεόδ. | Αχιλλέας Περαίας | ||
14. | Παλκογιάννης Χρήστος | ΣΑΑΚ Ανατόλια | 14. | Κωνσταντινίδης Αναστάσιος | ΑΚ Αστέρια | ||
15. | Πανούδης Νίκος | ΑΣ Ασβεστοχωρίου | 15. | Ντόντος Βασίλης | ΑΕ Πυλαίας | ||
16. | Κόκκινος Γεώργιος | ΑΟΕΑ | 16. | Αποστολίδης Ιωάννης | ΑΣ ΠΑΟΚ | ||
17. | Φίτσιος Πασχάλης | ΑΣ Χορτιάτη | 17. | Σαρρής Άγγελος | Αχιλλέας Τριανδρίας | ||
18. | Γκιβισης Αλέξανδρος | Αχιλλέας Τριανδρίας | 18. | Λάτος Ηλίας | ΑΕ Πυλαίας
|
Για περισσότερες πληροφορίες – κωλύματα οι προπονητές – αθλητές μπορούν να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο Αναπτυξιακού προγράμματος κ. Αρη Γραμμενίδη στο τηλ. 6944224413.
Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 να βρίσκονται το Σάββατο 2 Δεκεμβρίου 2017
στο γήπεδο Μίκρας Β΄ στις 9:30 για τον αγώνα ΔΥΣΗ – ΚΕΝΤΡΟ
ΔΥΣΗ | ΚΕΝΤΡΟ | |||||||
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ | ΟΜΑΔΑ | |||||
4. | Κατσαγάνης Ευάγγελος | ΔΕΚΑ | 4. | Καπλάνης Δημήτρης | ΜΕΝΤ | |||
5. | Γιαννακίδης Γεώργιος | Όλυμπος | 5. | Μπατσέλας Δημήτρης | ΑΣ Αρης | |||
6. | Ηλιόπουλος Δημοσθένης | ICBS | 6. | Κατσόμαλλος Λευτέρης | ΔΕΚΑ | |||
7. | Τσίπος Νικόλαος | Δόξα Δρυμού | 7. | Μεταξάς Γεώργιος | ΑΣ Αρης | |||
8. | Παπαδόπουλος Χρήστος | ΓΣ Ηρακλής | 8. | Παπαδόπουλος Αναστάσιος | Μετεωρίτες | |||
9. | Γαλλιλαίος Παναγιώτης | ΑΣ Ασβεστοχωρίου | 9. | Περγαμινέλης Δημήτρης | ΜΕΝΤ | |||
10. | Μενεξές Χρήστος | Αθλέτικο | 10. | Μιχαηλίδης Μάριος | Μετεωρίτες | |||
11. | Τσιμερίκας Ευάγγελος | ΔΕΚΑ | 11. | Γιαλαμάς Αλέξανδρος | Αετός Φιλύρου | |||
12. | Ζλάκιος Ιωάννης | ΕΚ Σταυρούπολη | 12. | Στολτίδης Μίλτος | ΒΑΟ | |||
13. | Βούλτσιος Άγγελος Ραφαήλ | ΚΣ Γέφυρας | 13. | Μπούτζιος Βασίλης | ΓΣ Ηρακλής | |||
14. | Ιβανούδης Πασχάλης | ΓΑΣ Κουφαλίων | 14. | Γιορανίδης Νικόλαος | ΑΣ Αρης | |||
15. | Χατζηγιάννης Δημήτρης | Κεραυνός Αγ. Παύλου | 15. | Βακουφτσής Λάμπρος | ΑΕΕΤ | |||
16. | Καλαϊτζής Μηνάς | ICBS | 16. | Χαβαλές Στέλιος | ΧΑΝΘ | |||
17. | Γιαννόπουλος Ιωάννης | Αετοί Πολίχνης | 17. | Καλαντζίδης Μηνάς | Κεραυνός Αγ. Παύλου | |||
18. | Μαζετζής Βασίλης | Όλυμπος | 18. | Καραγιάννης Κων/νος | ΧΑΝΘ |
Για περισσότερες πληροφορίες – κωλύματα οι προπονητές – αθλητές μπορούν να επικοινωνήσουν με τον υπεύθυνο Αναπτυξιακού προγράμματος κ. Αρη Γραμμενίδη στο τηλ. 6944224413.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More