Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΜε αγώνες της Β’, Γ1′ και Γ2′ Ανδρών, το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (08.12.2017)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:15 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Χατζηχαρίσης, Καραμπουρνιώτη, Μαρβάκη Ι
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΔΕΛΛΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Κωτσόβολος
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Χαλκίδης, Μαρβάκης
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Ντάγκας., Τασιώνα, Προεστού
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ
ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κουκουβίνου, Μπουρνάς, Κωστοπούλου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΓΑΖΕΤΑΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Καραγεωργόπουλος, Κάτσης
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Κοέν, Λεονταρά
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ Ε.ΔΗ.Λ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ζαφειριάδου Α., Γρούτα, Κούδας
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Αστερνός, Σακαλής
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ., Ηλιάσκος
20:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΣΠΑΝΟΣ
Γραμματεία: Σακελλαρίου, Φωστηρίδου, Κωτσόβολος
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κόντος
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΡΟΚ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ, CLAUDIA
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Καλαιτζίδου, Τερζίδης
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μούστος, Βουζούκου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Αρβανιτίδης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΣΕΛΕΒΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Δήμας, Πασχαλίδου
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΟΡΔ ΕΥΟΣΜΟΥ Γ.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα, Παπαδόπουλος Κ
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Μπεκιάρης, Ανανιάδης
19:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Παπαθανασίου, Ντουβαλέτης
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΖΑΣ
Γραμματεία: Γιατζίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ ’24 ΜΟΣΧΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Τσολακίδης, Παραδείση
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΤΕΓΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε
Γραμματεία: Κοκκινά, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More