Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΑΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 13/01/17 λόγω συνεχών δυσχερών καιρικών συνθηκών ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/02/17(3/ήμερο της ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ).
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 | |||||
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ | |||||
21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | ~ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ | ~ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | |
Γραμματεία: | |||||
20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. | ~ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΛ/ΠΩΝ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:00 | ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:45 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | ~ | ΕΚΠ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | ~ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο | |
Γραμματεία: | |||||
20:45 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. | ~ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | ~ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | ~ | Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ | |
Γραμματεία: | |||||
21:45 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | Α.Ο.Ε.Α. | |
Γραμματεία: | |||||
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ | |||||
21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ | ~ | Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | ~ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ | ~ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ | |
Γραμματεία: | |||||
20:15 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | ~ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ~ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | ~ | ΠΕΡΑ ΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
20:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
19:45 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:20 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | ~ | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ | |||||
21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ~ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | ~ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ | ~ | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ | |
Γραμματεία: | |||||
21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | ~ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | |
Γραμματεία: | |||||
21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | |
Γραμματεία: |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More